Чому Nordic Travel?

ЗРУЧНО
і ШВИДКО

Ми на зв'язку не тільки по телефону та e-mail, але й в усіх месенджерах. Швидкість відповіді на запити клієнтів для нас принципове питання. Тому ми тримаємо наших нордичних партнерів в тонусі.

НАДІЙНО
і ЯКІСНО

Ми є фінсько-український туроператор, тому працюємо за високими стандартами якості Фінляндії. Ми орієнтуємося не на кількість, а на якість.

ІНДИВІДУАЛЬНО
і ДУШЕВНО

Ми повністю індивідуалізуємо готові тури під Вас або ж створюємо нові згідно всім Вашим побажанням. У створення всіх турів ми вкладаємо душу!

ЕКСПЕРТНО
і АВТОРИТЕТНО

Ми спеціалізуємося виключно на нордичних країнах, які знаємо досконало, оскільки невпинно їх вивчаємо та регулярно відвідуємо. Дехто з нас вільно володіє фінською.

Тури в Скандинавію з України

Останнім часом спостерігається тенденція до зростання інтересу мандрівників до північного напрямку. Країни Скандинавії впевнено займають свою нішу в сфері міжнародного туризму і число бажаючих відправитися в подорож по Скандинавії з кожним роком збільшується.

Кожен з нас хоча б раз чув про цей дивовижний північний край, оточений гострими скелями, масивними льодовиками, сяючими водоспадами, нескінченними лісовими масивами і зелено-блакитними фіордами, а також, напевно, мав можливість помилуватися красотами Скандинавії на фото або відео. Відпочинок в Скандинавії - це прекрасний шанс зануритися в світ північної природи і відчути себе справжнім вікінгом.

Більшість з нас в дитинстві чули казки про відважних світловолосих воїнів-вікінгів і їх лютих дочок - валькірій, про гігантських, змушуючих землю тремтіти, тролів і вивергаючих полум'я драконів. Сьогодні мало хто вірить в ці казки, але місце, звідки ці казки беруть свій початок, дійсно існує, як і існують світловолосі нащадки героїв цих казок, а називається воно - Скандинавія. Саме тут вперше з’явилися рогаті шоломи та розповіді про вікінгів, засновані на багатовіковій історії цього мальовничого краю.

Що можна сказати про Скандинавії в декількох словах? Те, що це батьківщина високих світловолосих людей з ясними очима, безкраї простори, оточені горами, фіордами і тоннами льоду - краса, якої ви не побачите більше ніде на Землі. Скандинавські країни - єдине місце на планеті, де фіорди заходять на сотні кілометрів вглиб материка, утворюючи справжні тунелі, оточені скелями і водоспадами. Про красу скандинавських фіордів можна розповідати годинами, але все одно не вдасться передати цей незабутній досвід, який можна отримати тільки побачивши все на власні очі. Скандинавські фіорди - одне з небагатьох місць на планеті, які просто необхідно побачити кожному мандрівникові.

Географічно Скандинавський півострів об'єднує в собі 3 держави - Швецію, Норвегію і Данію. Проте група Скандинавських країн також включає Фінляндію, яка не є частиною півострова, але тісно пов'язана з ним як географічно, так і історично, і Ісландію, яка теж належить до країн Скандинавії, хоча і розташована посеред океану і не пов'язана з іншими країнами сухопутним з'єднанням. Історія і культура цих держав тісно переплітається і має схожі риси, які можна виявити, відвідавши столиці та інші міста Скандинавії.

Хоча Скандинавія і не входить в список невивчених куточків планети, вона все одно зберігає в собі багато таємниць і дивує своєю неповторністю, чим щороку пробуджує інтерес сотень тисяч мандрівників з усього світу. Тури до Скандинавії перетворилися в щось на зразок одного з найважливіших досягнень в списках країн для обов'язкового відвідування будь-якого туриста. Варто ще звернути увагу на той факт, що жителі Скандинавії дуже дбайливо ставляться до своєї батьківщини і ретельно дбають про збереження її чистоти. Тур по Скандинавії - це унікальна можливість помилуватися величезною кількістю дзеркальних озер, прозорих річок і срібних водоспадів, насолодитися міццю і величчю льодовиків, гір і скель, послухати тишу багатовікового дрімучого лісу і просто отримати задоволення від занурення в первісну природу без слідів людської присутності. Тури в Скандинавські країни примітні тим, що всі вони без винятку володіють своєрідним шармом.

Круїзи по Скандинавії можуть зрівнятися тільки з подорожжю в часі. Складається враження, що ось-ось з-за рогу вигулькне драккар з відважними вікінгами, розсікаючими рівну поверхню води ударами величезних весел. Тури до Скандинавії на поромі дадуть вам можливість відправитися в далеку морську мандрівку і відчути п'янкий морський бриз, який століттями супроводжував північних мореплавців і дарував їм натхнення на подвиги і нові відкриття.

Автобусні тури в Скандинавію підійдуть людям всіх вікових категорій, з будь-яким достатком і уподобаннями до відпочинку. Незалежно від того, віддаєте ви перевагу усамітненню  з природою або любите вивчати історію і культуру відвідуваних країн у стінах столичних музеїв і в оточенні місцевих пам'яток, маршрути автобусних турів не розчарують нікого, оскільки об'єднують в собі всі ці варіанти проведення часу. Автобусні тури по Скандинавії актуальні протягом всього року. Любителям освіжаючою прохолоди подорож до Скандинавії подарує можливість сховатися від літньої спеки, а тутешня природа здивує своєю палітрою фарб і нових вражень. Архітектура Скандинавії і характерний північний колорит міст назавжди залишать приємні спогади в пам'яті.

Зимовий тур до Скандинавії дозволить вам дізнатися, як північний народ відзначає новорічні свята, який зимовий одяг вдягають для захисту від північних морозів, скуштувати традиційні страви святкового столу, насолодитися чарівним феєрверком, який жителі Скандинавії дуже люблять. Крім того, зимовий тур подарує вам незабутнє видовище, яке зустрічається тільки в декількох точках планети - північне сяйво, а також можливість зустріти Новий Рік і Різдво в Скандинавії.

Тури по Скандинавським країнам неодмінно запам'ятаються вам тутешньою гостинністю, надзвичайно високим рівнем чистоти навколишнього середовища, культурою, традиціями і звичаями сіверян, а також неповторною Скандинавської кухнею. Туризм в Скандинавії дуже добре розвинений, оскільки Скандинавським країнам є що показати туристам. Протягом туру по Скандинавським країнам, погляду туриста відкриються чисті і доглянуті держави з гідним рівнем життя і готельного сервісу.

Туроператор по Скандинавії Nordic Travel допоможе Вам підібрати для себе найкращий тур і відправитися на незабутній відпочинок, який надовго запам'ятається вам яскравими враженнями.

© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.