Спа-готель Левітунтурі

Відвідування спа-процедур – це не тільки релакс і відпочинок, але й звільнення своїх м’язів та розуму від напруги, від накопиченої за довгий час сумлінної роботи, або ж активного відпочинку, втоми. Спа-готель Левітунтурі може запропонувати вам наступні послуги:

Спа-готель Левітунтурі

 

Водні процедури

До ваших послуг аж 17 різноманітних басейнів для того, щоб насолодитися відпочинком у воді та загалом проведенням часу із рідними й близькими. Криті басейни й басейни під відкритим небом, зокрема джакузі з постійною температурою в 33 °С. Для дітей діють менші за розміром басейни, а також гірки, на яких також можуть проїхатись і дорослі. Ваша дитина не застудиться через купання в такому басейні, адже там підтримується температура в 31 °С. Є мілкі басейни для ходьби, як теплі, так і прохолодні. Доступний також аква-фітнес, зокрема біг у воді (aquajogging).

Спа-готель Левітунтурі Спа-готель Левітунтурі

 

Масаж та інші спа-процедури

Який же спа без якісного розслаблюючого масажу? Ні для кого не секрет, що гарний масаж оновлює й омолоджує тіло та душу. Таким задоволенням для своїх м’язів та кісток в жодному разі не можна нехтувати! До ваших послуг: 

  • Класичний масаж
  • Ароматерапевтичний масаж
  • Термотерапія (з використанням інфрачервоних ламп, парафінові процедури, парафанго)
Спа-готель Левітунтурі

 

Класичний масаж

Partial massage

(Для плечей та верхньої частини спини, або попереку)

20 хв.

Half massage

(Для плечей та спини, або ніг)

30 хв.

Full massage

(Для плечей, спини, ніг та рук)

60 хв.

Full massage

(Для плечей, спини, ніг та рук)

80 хв.

Ароматерапевтичний масаж

Для плечей та верху спини, або ніг

30 хв.

Для плечей, спини, ніг та рук

60 хв.

А також:

Масаж для стомленої шиї

30 хв.

Розслаблюючий масаж для голови

35 хв.

Індійський масаж для голови

35 хв.

Лімфотерапія

20 – 90 хв.

Акупунктура

30 хв.

Фізіотерапія

45 хв.

60 хв.

PhysioTouch

20 – 60 хв.

 

Фітнес

Попіклуйтесь про своє здоров’я та відвідайте групові, або індивідуальні заняття з тренером! Заняття відбуваються як в басейні, так і в спорт-залі. Спорт-зал, доречі, на свята не закривається, тож ви навіть в переддень Святвечора зможете прийти й відпрацювати, щоб потім зі спокійною душею надолужувати втрачені калорії. Або ж навпаки :)

Крім того на базі комплексу діє боулінг-клуб на 8 доріжок для тих, хто, можливо, забажає відпочити від відпочинку. Звісно ж, це далеко не приклад екзотичних розваг, і не щось особливе, але інколи може захотітись просто пограти у гру із близькими та друзями.

4 / 5 Відгуків (оцінок): 4
Лариса від 15.02.2018
Надя від 30.10.2016
Эдуард від 17.10.2016
Виктория від 05.04.2016
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.