Політика конфіденційності

Принципи нижченаведеної політики конфіденційності застосовуються до всіх персональних даних, отриманих через цей сайт.

Збір персональних даних

Надані нам персональні дані збираються, обробляються, зберігаються і захищаються відповідно до чинного законодавства України та внутрішніми документами, що регламентують діяльність компанії. Дана інформація не підлягає розголошенню і не передається третім особам, якщо це не суперечить чинному законодавству України.

Ви самостійно несете відповідальність за достовірність всієї добровільно наданої нам інформації: прізвище, ім'я, по батькові, адреса електронної пошти, номер телефону, адреса вашого профілю в соціальних мережах і всієї іншої необхідної інформації. Ви маєте право вносити зміни до своїх персональних даних, повідомивши нас про це.

Механізм обробки персональних даних знаходиться в повному веденні компанії, яка має право вносити зміни в систему на свій розсуд у встановлених рамках закону.

Використання персональних даних

Ваші персональні дані використовуються тільки з метою надати вам зазначені на сайті послуги в повному обсязі. Якість і швидкість надання послуги безпосередньо залежить від правильності наданої інформації. Ми залишаємо за собою право зв'язуватися з вами будь-яким зручним для нас способом для інформування про поточні пропозиції, нові товари або послуги, висилати вам матеріали рекламно-інформаційного характеру. Ви в будь-який момент часу можете відмовитися від надання наших послуг, зв'язавшись з нами.

Передача персональних даних

Ми не передаємо інформацію про ваші персональні данні стороннім особам без попередньо отриманої від вас згоди і в рамках чинного законодавства.

Безпека персональних даних

Ми беремо на себе зобов'язання щодо захисту ваших персональних даних за допомогою наявної в розпорядженні компанії матеріально-технічної бази і її можливостей.

Згода на обробку персональних даних

Беручи дані умови політики конфіденційності, ви добровільно погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних згідно з чинним законодавством України, внутрішніми правилами і документами компанії.

Зміни в політиці конфіденційності

На свій розсуд ми можемо вносити зміни в діючу політику конфіденційності без попереднього повідомлення користувачів нашого сайту. Ви погоджуєтеся та приймаєте ці умови, якщо продовжуєте користуватися нашими послугами.

0 / 5 Відгуків (оцінок): 0
Немає відгуків на цю статтю.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.