Данська віза

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ШЕНГЕНСЬКОЇ ВІЗИ:


1) ПОДАЧА БІОМЕТРИЧНИХ ДАНИХ:
Увага! С 23 червня 2015 року була введена в дію ВІС (Візова Інформаційна Система). Тепер для отримання Шенгенської візи необхідно особисто явитись у візовий центр для здачі відбитків пальців. Біометричні дані зберігаються на базі даних  ВІС протягом 5 років – подальше оформлення документів не вимагають особистої подачі  протягом усього цього часу. Діти віком до 12 років не подають відбитки пальців для ВІС.

 

Для тих, хто ЗДАВАВ біометрію:
Ми подамо документи у візовий центр самостійно. Від Вас необхідні:

 • підписана письмова згода на обробку персональних даних від кожного туриста;

Завантажити згоду >>

 • остання сторінка візової анкети на кожного туриста з підписом У ДВОХ МІСЦЯХ (за неповнолітніх підписується один із батьків);

Завантажити останню сторінку візової анкети >>

 

Для тих, хто НЕ ЗДАВ біометрію:

Вам буде необхідно відвідати візовий центр для здачі біометричних даних, узгодивши час з нашим візовим менеджером.

 • Якщо Ви знаходитесь у Києві, то пакет документів необхідно зарання принести у наш офіс;
 • При подачі в іншим містах – ми надішлемо Вам заповнену візову анкету і необхідні документи для подачі (ваучер, білети, маршрут, броні проживання і т.д.) – подавати всі необхідні документи у візовий центр необхідно буде самостійно.

 

2) Коротка АНКЕТА

Скачати коротку анкету>>

Надсилайте заповнену анкету на кожного туриста на  nordictravel.ua@gmail.com.

3) КОЛЬОРОВА ФОТОГРАФІЯ ПАСПОРТНОГО РОЗМІРУ

(35x45 мм) по якій заявника легко впізнати. Фотографія повинна бути зроблена не більше шести місяців тому. Фон світлий. Фотографія повинна бути чіткою і розбірливою, обличчя в фас (не в профіль), прямий погляд в камеру.

4) ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ

Всі діючі загранпаспорти повинні бути надані. Також потрібно надати попередні загранпаспорти або їх копії. Загранпаспорт має бути дійсний мінімум 3 місяці після
після повернення із поїздки і виданий  на протязі останніх 10  років. У випадку, якщо паспорт було вкрадено або анульовано, про це має бути відмітка в українському цивільному паспорті або довідка із поліції,підтверджуюча факт втрати паспорту.

Для дітей і неповнолітніх: Дитячий проїзний документ, який має бути діючий мінімум 3 місяці після повернення із поїздки (якщо дитина не вписана у паспорт одного з батьків).

5) КОПІЯ ВНУТРІШНЬОГО ПАСПОРТА

(Один екземпляр копій усіх сторінок, які містять записи, відмітки і штампи).

Для дітей і неповнолітніх: Свідоцтво про народження і його копії, а також копії паспортів обох батьків.

6) ДОКУМЕНТ З МІСЦЯ РОБОТИ/НАВЧАННЯ:

 • Для працюючих:
  • довідка з роботи за останні півроку із зазначенням середньої зарплати;
  • довідки із банку про стан рахунку (+ копія карточки, якщо рахунок карточний). У такому випадку сума на рахунку має бути із розрахунку 50 євро на 1 день перебування закордоном. Довідка про поточний рахунок має бути доповнена ще однією довідкою – про рух коштів (мінімум за останні 3 місяці).
 • Для безробітних:
  • лист-гарантія про фінансування від найближчого родича (спонсора), зарплата якого/рахунок в банку відповідає вимогам про матеріальний стан;
  • документи, які підтверджують матеріальний стан спонсора, копії всіх сторінок його паспорта і документ, який підтверджує родинні зв’язки (свідоцтво про народження/шлюб) спонсора і туриста;
  • АБО довідки з банку про стан Вашого рахунку з розрахунком 50 євро на  день перебування  + довідка про рух коштів.
 • Для пенсіонерів:
  • письмо-гарантія про фінансування від найближчого родича (спонсора)
  • АБО довідка із банку про стан рахунку із розрахунком 50 євро на 1 день перебування і довідка про рух коштів.

Нагадуємо, що документи про фінансове забезпечення мають бути виданими не раніше ніж за 30 днів до моменту подачі в консульство. Залишок грошей на рахунку на момент подачі документів має бути не меншим, чим було вказано у довідці про рух коштів. 

8) ДОДАТКОВО:

 • Для дорослих: свідоцтво про шлюб/розлучення/смерть одного з подружжя(якщо є)
 • Для дітей і неповнолітніх
  • нотаріально завірена погодження батьків на виїзд дитини закордон;
  • якщо батьки подорожують з дитиною, необхідно подати копії діючих віз (якщо є) і супровідний лист (вказати, що батьки будуть супроводжувати дітей на період поїздки).

 

ВАРТІСТЬ І ОПЛАТА:

Вартість оформлення Шенгенської візи і мед. страхування:

 • Дорослий – 80 євро
 • Неповнолітній до 18-ти років і пенсіонерам – 45 євро.

Оплата в національній валюті за комерційним курсом.

Вартість оформлення мед. страхування вказана лише для групових турів. Для індивідуальних турів вартість обговорюється окремо з візовим менеджером.

Звертаємо Вашу увагу на те, що розгляд візових документів у візовому центрі займає до 10-ти календарних днів. Ми почнемо оформляти Ваші документи як тільки отримаємо оплату по рахунку. Вкажіть у рахунку Ваші ім’я і фамілію, а також впишіть номер броні тура у графу номер рахунку.

Скачати рахунок для оплати оформлення візи >>

ЯК ПЕРЕДАТИ НАМ ДОКУМЕНТИ:

 • прислати кур’єром в офіс у Києві;
 • особисто принести в офіс у Києві;
 • надіслати у відділення Нової Пошти №197 у Києві.

Ви також можете самостійно заповнити візову анкету, оформити страхування і подати документи на Шенгенську візу в один із Данських візових центрів у наступних містах: Київ, Одеса, Харків, Львів, Донецьк. Перед цим попросіть у нас запрошення на тур (необхідний для оформлення візи документ). Але зверніть увагу, що в цьому випадку відповідальність за своєчасне оформлення візи буде лежати на Вас.

Подзвоніть нам, якщо у Вас виникли будь-які питання! Будемо раді Вам допомогти вирішити всі проблеми якнайшвидше.

0 / 5 Відгуків (оцінок): 0
Немає відгуків на цю статтю.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.