Латвійська віза

ЛАТВІЙСЬКА ВІЗА

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ШЕНГЕНСЬКОЇ ВІЗИ:


1) ПОДАЧА БІОМЕТРИЧНИХ ДАНИХ:
Увага! С 23 червня 2015 року була введена в дію ВІС (Візова Інформаційна Система). Тепер для отримання Шенгенської візи необхідно особисто явитись у візовий центр для здачі відбитків пальців. Біометричні дані зберігаються на базі даних  ВІС протягом 5 років – подальше оформлення документів не вимагають особистої подачі  протягом усього цього часу. Діти віком до 12 років не подають відбитки пальців для ВІС.

 

Для тих, хто ЗДАВАВ біометрію:
Ми подамо документи у візовий центр самостійно. Від Вас необхідні:

 • підписана письмова згода на обробку персональних даних від кожного туриста;

Завантажити згоду >>

 • остання сторінка візової анкети на кожного туриста з підписом У ДВОХ МІСЦЯХ (за неповнолітніх підписується один із батьків);

Завантажити останню сторінку візової анкети >>

 

Для тих, хто НЕ ЗДАВ біометрію:

Вам буде необхідно відвідати візовий центр для здачі біометричних даних, узгодивши час з нашим візовим менеджером.

 • Якщо Ви знаходитесь у Києві, то пакет документів необхідно зарання принести у наш офіс;
 • При подачі в іншим містах – ми надішлемо Вам заповнену візову анкету і необхідні документи для подачі (ваучер, білети, маршрут, броні проживання і т.д.) – подавати всі необхідні документи у візовий центр необхідно буде самостійно.

2) Коротка АНКЕТА

Скачати коротку анкету>>

Надсилайте заповнену анкету на кожного туриста на  nordictravel.ua@gmail.com.

3)  КОЛЬОРОВА ФОТОГРАФІЯ  ПАСПОРТНОГО РОЗМІРУ

Необхідно одне кольорове фото розміром (35x45 мм). Вимоги до фотографії: 80% має займати ваше обличчя. На фотографії не усміхатись, головні убори та окуляри з затемненими лінзами необхідно зняти. Фотографія повинна бути зроблена не менше півроку назад і відрізнятись від інших фотографій на візу, які уже були вклеєні у Ваш паспорт, бажано також щоб колір одягу на фотографіях на різні візи також відрізнявся.

Детальніші вимоги до фотокартки>>

4) ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ

Всі діючі загранпаспорти повинні бути надані. Також потрібно надати попередні загранпаспорти або їх копії. Загранпаспорт має бути дійсний мінімум 3 місяці після
після повернення із поїздки і виданий  на протязі останніх 10  років. Переконайтесь, що у паспорті є як мінімум дві чисті сторінки з поміткою “ВІЗИ / VISAS”. У випадку якщо діти вписані в паспорт – по одній додатковій сторінці на кожну дитину, яка їде у поїздку. У випадку, якщо паспорт було вкрадено або анульовано, про це має бути відмітка в українському цивільному паспорті або довідка із поліції, підтверджуюча факт втрати паспорту.

Для дітей і неповнолітніх: Дитячий проїзний документ, який має бути діючий мінімум 3 місяці після повернення із поїздки (якщо дитина не вписана у паспорт одного з батьків).

5) КОПІЯ ВНУТРІШНЬОГО ПАСПОРТУ

Копії УСІХ! сторінок внутрішнього паспорту, навіть чистих! (ст. 1-16 для українського паспорту)

Для дітей і неповнолітніх:  Свідоцтво про народження та його копії.

6) ДОКУМЕНТ З МІСЦЯ РОБОТИ/НАВЧАННЯ:

 • Для працюючих:
  • довідка з місця роботи, де має бути вказано: на якій посаді і з якого часу працює особа, період відпустки і розмір заробітної плати за останні шість місяців.  Оформляється на фірмовому бланку, із зазначенням контактної інформації компанії, затверджується мокрою печаткою із підписами директора та бухгалтера.
  • копія ліцензії / свідоцтва про реєстрацію компанії-роботодавця (крім державних установ)
 • Для приватних підприємців: документи про реєстрацію підприємницької діяльності;
 • Для студентів: довідка з місця навчання і студентський квиток. Якщо поїздка відбуватиметься піч час навчання – у ній має бути вказаний дозвіл на відсутність на період поїздки.
 • Для пенсіонерів: пенсійне посвідчення (оригінал + копія)
 • Для дітей та неповнолітніх:
  • оригінал і копія нотаріально завіреної заяви батьків (одного з батьків) на виїзд дитини у Латвію. Якщо заявник їде без батьків, то потрібна заява від обох батьків/опікунів. Якщо заявник їде з одним із батьків, то має бути заява від другого;
  • копії внутрішнього паспорту (ВСІХ сторінок).

7) ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ СТАБІЛЬНИЙ МАТЕРІАЛЬНИЙ СТАН ЗАЯВНИКА:

 • Для працюючих:
  • довідка з роботи із середньою зарплатою за останні пів рок від 3500 грн у місяць (сумарно 21 000 грн за 6 місяців) може бути гарантією фінансового забезпечення;
  • якщо зарплата менше, то можна надати довідку із банку про стан рахунку (НЕ депозитного! У такому випадку, сума на рахунку має бути із розрахунку 45 євро на 1 день перебування закордоном. Довідка про поточний рахунок має бути доповнена ще однією довідкою – про рух коштів. 
 • Для безробітних: латвійське консульство дуже лояльно ставиться до документів для оформлення – вважається, якщо Ви змогли оплатити тур, то відповідно маєте кошти для перебування закордоном. Тому немає необхідності оформляти фінансове забезпечення для дітей або домогосподарок.  
 • Для приватних підприємців: довідка з обслуговуючого банку про наявність і стан рахунку, із залишком на рахунку як мінімум 10 000 грн. Довідка про поточний рахунок має бути доповнена довідкою про рух коштів.

Нагадуємо, що документи про фінансове забезпечення мають бути виданими не раніше ніж за 30 днів до моменту подачі в консульство. Залишок грошей на рахунку на момент подачі документів має бути не меншим, чим було вказано у довідці про рух коштів. 

ВАРТІСТЬ І ОПЛАТА:

Вартість оформлення Шенгенської візи і мед. страхування:

З 02.11.2015 латвійську візу ми оформлюємо через Поні Експрес.

 • Дорослий – 60 євро
 • Неповнолітній до 18-ти років і пенсіонерам – 20 євро.

Оплата в національній валюті за комерційним курсом.

Вартість оформлення мед. страхування вказана лише для групових турів. Для індивідуальних турів вартість обговорюється окремо з візовим менеджером.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що розгляд візових документів у візовому центрі займає до 10-ти календарних днів. Ми почнемо оформляти Ваші документи як тільки отримаємо оплату по рахунку. Вкажіть у рахунку Ваші ім’я і фамілію, а також впишіть номер броні тура у графу номер рахунку.

Скачати рахунок для оплати оформлення візи>>

ЯК ПЕРЕДАТИ НАМ ДОКУМЕНТИ:

 • прислати кур’єром в офіс у Києві;
 • особисто принести в офіс у Києві;
 • надіслати у відділення Нової Пошти №197 у Києві.

Ви можете також самостійно заповнити візову анкету, оформити страхування і подати документи на Шенгенську візу в один із найближчих візових центрів. Перед цим попросіть у нас запрошення на тур (необхідний для оформлення візи документ).

Подзвоніть нам, якщо у Вас виникли будь-які питання! Будемо раді Вам допомогти вирішити всі проблеми якнайшвидше.

 

0 / 5 Відгуків (оцінок): 0
Немає відгуків на цю статтю.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.