Туроператор по Фінляндії, Скандинавії та Прибалтиці – Nordic Travel

Якщо коротко, то ми команда самовідданих ентузіастів, для яких туризм та подорожі – більше ніж просто робота, а нордичні країни - більше ніж контури на мапі! Ми досконало знаємо цей регіон, бо досліджуємо його багато років і самі постійно відвідуємо ці країни.

Ми працюємо як туроператор по нордичних країнах (країнах Північної Європи) з 2010 року. За цей час ми стали однією з провідних туристичних компаній в цьому напрямку і не плануємо зупинятися на досягнутому.

Щозими, починаючи з 2010 року, ми організовуємо власні тури до Фінської Лапландії, а з 2013 року - чартерні авіа тури. Ми також спеціалізуємось на риболовних турах, індивідуальних та групових турах до Фінляндії, Норвегії, Ісландії та інших країн Скандинавії та Балтії. Ми конкуруємо не ціною, а якістю. Це дозволило нам стати провідним туроператором з організації преміум та корпоративного відпочинку в країнах Північної Європи.

Наші цінності:

  • чесність і відповідальність,
  • креативність та інновації,
  • якість і постійне вдосконалення,
  • індивідуальний підхід,
  • дотримання поставлених термінів.

 

 

Ми не хочемо бути найбільшими, ми хочемо бути найкращими!

10 років успішної роботи

Наша компанія була заснована в Україні 27.10.2010 як ТОВ "Таймтревелз". Співзасновником стала фінська туристична компанія Aikamatkat Oy (Timetravels LTD). Розпочали ми саме з турів в Україну для фінів та до Фінляндії для українців. З 2014 року ми працюємо під зареєстрованою торговою маркою NORDIC TRAVEL. Юридична назва з 2018 року: ТОВ "Нордік Тревел" (Nordic Travel LLC) (ЄДРПОУ 42485471).

Nordic Travel в медіа >>

10 причин обрати Нордік Тревел >>

Наша місія

Ми не просто туроператор, який продає тури на північ. Наша місія – розвиток відносин між Україною та Фінляндією, а також іншими нордичними країнами.

Ми надаємо підтримку фінським підприємцям, журналістам, письменникам та музикантам під час їхнього візиту до України, співпрацюємо з посольством Фінляндії в Україні, а також організовуємо тури в Україну для фінів.

Ми викладаємо фінську мову в Україні з 2007 року, завдяки чому Київський національний лінгвістичний університет випустив перших магістрів фінської мови в історії України! 

© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.