Відповіді на поширені запитання

1. Як дізнатися фінальну вартість індивідуального туру?

2. Як придбати тур, якщо я проживаю не в Києві?

3. Як оплатити тур?

4. Як підписати договір?

5. Як отримати знижку постійного клієнта?

6. Чи потрібно оформлювати візу?

Інше запитання?

 

 

 

1. Як дізнатися фінальну вартість індивідуального туру?

На нашому сайті виберіть тур, який Вас цікавить, і зв'яжіться з нашими менеджерами для отримання прорахунку фінальної вартості. Залежно від кількості опцій в складі туру, прорахунок займає деякий час. 

 

 

2. Як придбати тур, якщо я проживаю не в Києві?

Ми спеціалізуємося на продажі турів дистанційно через наш сайт - не обов'язково приїжджати до нас в офіс. Ви можете замовити тур он-лайн на нашому сайті або ж зателефонувати в офіс, і ми забронюємого його для Вас. Після цього ми надішлемо Вам в електронному вигляді туристичний договір та рахунок (або посилання для оплати он-лайн). Вам потрібно буде надіслати нам підписані скановані копії двох останніх сторінок договору, або підписати договір за допомогою електронно-цифрового підпису (детальніше).

 

 

3. Як оплатити тур?

Ви можете оплатити тур згідно інвойсу, який ми Вам надішлемо на електронну адресу, у касі банку, через термінали Приватбанку або через свій інтернет клієнт-банк будь-якого банку. Зверніть увагу, що при оплаті в Приватбанку комісія складе максимум 50грн. від будь-якої суми, а при оплаті через Privat24 лише 1 грн. Якщо Ви сплачуєте через інший банк, комісія за платіж може бути вищою та варіюється згідно тарифів банку.

Інший варіант: Ви можете оплатити тур он-лайн через Way4Pay за посиланням, карткою Visa або Master Card.

 

 

4. Як підписати договір?

Є чотири можливих варіанти підписання договору:

  • Ви можете приїхати в наш офіс у Києві та підписати договір безпосередньо з менеджером;
  • Ми можемо надіслати Вам на електронну пошту відсканований договір з печаткою та підписом;
  • Ми можемо надіслати Вам на електронну пошту посилання на Paperless для підпису за допомогою ЕЦП;
  • Ми можемо надіслати Вам поштою паперовий договір з мокрою печаткою та підписом.

Спосіб підписання договору Ви можете вибрати під час бронювання туру на нашому сайті. Ознайомитися з типовим договором Ви можете, перейшовши за посиланням: Договір >>.

 

 

5. Як отримати знижку постійного клієнта?

Після того як Ви забронювали та оплатили Ваш перший тур, Ви автоматично стаєте нашим постійним клієнтом. Під час бронювання кожного наступного туру Ви отримаєте знижку 5-10% (залежно від туру). Ви також зможете забронювати тур зі знижкою для своїх родичів та друзів. Для отримання знижки просто повідомте менеджеру Ваше прізвище, куди та (приблизно) коли Ви з нами подорожували.

 

 

6. Чи потрібно оформлювати візу?

Починаючи з червня 2017 року, громадянам України при наявності біометричного закордонного паспорта не потрібно оформлювати візу. Якщо ж у Вас або однієї з осіб, які з Вами подорожують, паспорт не біометричний (або особа не є громадянином України і має посвідку на проживання в Україні), то шенгенська віза потрібна.

Для того щоб оформити візу, Вам необхідно:

  • Передати кур'єром, відправити Новою Поштою або привезти в наш офіс у Києві всі необхідні документи, з переліком яких Ви можете ознайомитися на сторінці Візи >>.
  • Оплатити рахунок за оформлення візи, який Ви можете завантажити також на сторінці Візи >>.

Решту ми зробимо за Вас: заповнимо Вашу заяву на отримання візи та подамо всі документи у Візовий центр. Паспорт із візою Ви зможете забрати у нас в офісі або отримати кур'єрською доставкою за вказаною Вами адресою.

Також Ви можете самостійно оформити візу в візовому центрі таких міст: Київ, Одеса, Харків, Львів. У цьому випадку ми надішлемо Вам всі необхідні документи від нашої сторони, однак відповідальність за своєчасне оформлення візи покладається на Вас.

 

 

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Напишіть нам в онлайн-чаті, через мессенджери або подзвоніть. Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.