Тури в Антарктиду

5 445 EUR
help_outline
17 днів
У вартість входить:
  • camera_alt
  • insert_emoticon
  • hotel
  • restaurant_menu
5 384 EUR
18 днів
У вартість входить:
  • insert_emoticon
  • hotel
  • restaurant_menu
  • directions_boat

Компанія Nordic Travel пропонує унікальні екзотичні тури та круїзи в Антарктиду.

Антарктида (Антарктика) – найпівденніший материк на планеті, в центрі якого знаходиться Південний полюс Землі. Від своєї «північної сестри», Арктики, Антарктида відрізняється в першу чергу наявністю суші під товстим шаром льоду, коли Арктика це просто велике скупчення вічної мерзлоти і льодовиків, дрейфуючих акваторією Північного Льодовитого океану.

Антарктида може законно вважатися найвищим материком на планеті, оскільки середня висота суші тут варіюється від 2000 до 4800 метрів над рівнем моря. Менше 1% суші Антарктиди виходить на поверхню, а інша частина материка прихована під тоннами льоду, товщина якого сягає від 2000 до 4000 м.

Тут зосереджено близько 90% всіх льодовиків Землі, а приблизно 80% всіх запасів прісної води на планеті міститься в тутешніх льодах. Найближчим супутником Антарктиди є найпівденніше місто на планеті - Ушуайї, Аргентина. Саме звідси відправляються регулярні туристичні круїзи в Антарктику і тури на Південний полюс. Круїзи в Антарктику зазвичай відбуваються на борту потужних криголамів, експедиційних кораблів і на суднах дослідницьких груп. Тури в Антарктиду також організовують круїзні компанії, судна яких регулярно курсують навколо Антарктиди. Одне судно здатне розмістити від 9 до 450 осіб на борту, залежно від розмірів корабля.

Протягом круїзу по Антарктиці ви зможете насолодитися безліччю неповторних краєвидів, зокрема це:

Протока Лемейр - вузький мальовничий канал, звідки відкривається приголомшлива панорама з видом на крижані скелі і айсберги на тлі океану. Неподалік звідси знаходиться лінія південного полярного кола, сертифікат про перетин якого вручається всім туристам.

Сухі Долини Вікторія, Тейлор і Майстер славляться тим, що вже більше двох мільйонів років тут не було зафіксовано опадів (дощ, сніг).

Острів Обману - одна з найбільш тихих і спокійних гаваней в світі. У бухті знаходяться термальні джерела, в яких можна скупатися, а також величезні колонії пінгвінів.

Оскільки в Антарктиді превалюють дуже непрості кліматичні умови, антарктичний туризм в повній мірі покладається на сезонність і актуальний тільки на протязі трьох або чотирьох місяців у рік. В основному, це проміжок з кінця жовтня по березень, який прийнято називати антарктичним літом. А все тому, що в цей час року температура повітря підвищується, а лід починає танути, створюючи відносно сприятливі умови для відвідування найпівденнішої точки планети.

Круїзи в прибережні зони Антарктиди (на Шетландські і Фолклендські острови, до архіпелагу Південна Георгія, на Антарктичний півострів) зазвичай доступні з кінця жовтня по березень.

Круїзи в східну Антарктиду, де розташований гігантський шельфовий льодовик Росса і визначні місця, присвячені історії підкорення материка, доступні з січня по лютий, період активного танення льоду.

Середній показник температури на материку в літній період варіюється від -25 до -45 градусів C. Ближче до берегової лінії вона опускається до -10. У зимовий період в районі південного полюса температура опускається плоть до -80 градусів. Але навіть в такий дикий мороз на дослідних станціях проживають десятки і сотні людей з різних країн.

Цікавим фактом є те, що Антарктида не належить жодній з існуючих світових держав, хоча за тутешні землі ведеться активна боротьба, а в районі південного полюса можна побачити прапори різних країн.

Читать полностью
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.