Тур в Антарктиду

Повернутися до списку турів
5 384 EUR
18 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • restaurant_menu
 • directions_boat
Відправлення:

25.10.2016, 22.10.2017

4.43 / 5

В Антарктиді ви відчуєте все від посадок у видовищних місцевостях до тематичних днів на борту. Ви можете також насолодитися днями, які проведете в полях, каякингом, а ще дослідити води Антарктики в маленьких човнах. Повернувшись, ми проходимо мис Горн, який мореплавпці - до Панамського каналу - змушені були пройти, щоб дістатися з однієї сторони Американського континенту на іншу. Тут ми спробуємо здійснити посадку, недивлячись на репутацію відкритого моря та складні погодні умови. Через чилійські фьорди ми прибудемо до Пунта-Аренас, щоб попрощатися і сісти на рейс додому.

День 1

Починаємо подорож ночівлею в Монтевідео. Сьогодні ми відвідаємо Ciudad Vieja (Старе місто) і його приміщення 18-го століття, динамічне Меркадо-дель-Пуерто, жваву Авениду 18 де Хуліо з її багаточисельними театрами, музеями та художніми галереями, а також ділянку білих піщаних пляжів, які оточують місто.

Тур в Антарктиду Тур в Антарктиду

 

День 2

Наступного ранку ви сідаєте на круїзний лайнер MS Midnatsol, і ваші пригоди починаються!

Тур в Антарктиду

День 3 

Провівши день на морі, ви можете краще пізнати ваших колег-авантюристів, весело провести час в кімнаті провідника чи просто насолодитися краєвидом з палуби.

Тур в Антарктиду

День 4 

Ви можете розраховувати на те, що ми відвідаємо регіон Вальдес і пробудемо там 1,5 дні. Це одне із найяскравіших місць дикої природи в Аргентині, де ви спостерігатимете за великими морськими тваринами в їхньому природньому середовищі. Ми навідаємося до дивовижного Пуерто-Мадрін.

Тур в Антарктиду Тур в Антарктиду

 

День 5 

Ми відвідаємо чудовий Вальдес! Розташований на східному Патагонському узбережжі Аргентини, цей незвичайної форми півострів є домом для тварин дикої природи, наприклад, морських слонів, Магеланових пінгвінів, південного кита та багатьох птахів. Півострів Вальдес був оголошений об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Тур в Антарктиду Тур в Антарктиду

 

День 6

Ми проведемо ще один релаксуючий, проте захоплюючий день біля моря.

Тур в Антарктиду

День 7

Фолклендські острови скалдаються з двох великих островів та близько 700 дрібних. Як тільки ми дістанемося форпостів на самому заході, ви побачите віддалені ферми, що належать сім'ї протягом шести чи семи поколінь. Вівці пасуться поруч з величезними колоніями альбатросів та пінгвінів-скалолазів, в той час, як хижацькі полосаті каракари надзирають, а Магеланові гуси їдять біля самого краю води. Ми відвідаємо місцеву сім'ю, а також насолодимося тістечками та охолоджуючими напоями.

Тур в Антарктиду Тур в Антарктиду

 

День 8

Фолклендські острови сповнені красот дикої природи. Це незабруднене середовище з фантастично чистим блакитним небом, безкраїм горизонтом, широким відкритим простором та чудовими пляжами з білим піском. Пінгвіни підійдуть близько, зупиняться і подивляться на вас, перш ніж продовжувати свій шлях, що дасть вам великі можливості зробити фото!

Тур в Антарктиду

День 9

Стенлі, столиця островів, чудова відправна точка для різноманітних екскурсій, які ми пропонуємо. Для того, щоб пізнати місто, достатньо одного дня, оскільки магазини та інші види послуг зосереджені в порту, в тому числі пожвавлені паби Стенлі.

Тур в Антарктиду

День 10

Завтра ми будемо вже в Антарктиді! Ви скоро дізнаєтеся, чи відповідає ваш внутрішній образ Антарктиди дійсності. Ми заповнимо день підготовкою і ви отримаєте ласі шматочки інформації, що дадуть вам найкраще полотно, на якому ви будете малювати ваш досвід. Наш Полярний кінофестиваль продовжуватиметься в лекційній залі.

Тур в Антарктиду Тур в Антарктиду

 

День 11

Тепер ви знаходитеся в одному із найвіддаленіших куточків світу! Ми відвідаємо місця, які в старі часи використовували китобої, а також в нас проходитимуть тематичні дні на борту. Серед місць, що ми побачимо, острів Кувервіль, на якому проживає одна з найбільших відомих колоній пінгвінів папуа. Гавань Неко чудово розташована у внутрішній частині затоки Ендворд. Гавань Paradise  отримала свою назву від китобоїв протягом минулого століття. Бухта Вільгельміна має захоплюючий пейзаж і часто її називають "бухта-кит", через те, що в грудні тут знаходиться багато китів. Антарктична протока пропонує вражаючий асортимент плаваючих льодів. Ви впізнаєте Браун Блаф по скалах, які домінують над пейзажем на висоті 750 метрів. Після знайомства з цим чудовим континентом, ми встановлюємо курс на Південну Америку знову. Під час експедиції ви побачите пінгвінів, тюленів та китів (можливо, вони підійдуть близько до берегу), а також насолодитеся каякінгом та вивченням льоду на маленьких лодках.

Тур в Антарктиду Тур в Антарктиду

 

День 12

Ми продовжуємо подорож по Антарктиді.

Тур в Антарктиду Тур в Антарктиду

 

День 13

Наша подорож Антарктидою триває!

Тур в Антарктиду Тур в Антарктиду

 

День 14

Під час туру ви побачите багато цікавого!

Тур в Антарктиду Тур в Антарктиду

 

День 15

Протока Дрейка була відомою серед ранніх дослідників і являється унікальним переходом в море. Ви можете використати цей день, щоб занотувати свій досвід, відсортувати фотографії чи просто відпочити на палубі.

Тур в Антарктиду Тур в Антарктиду

 

День 16

Мис Горн посідає чільну сходинку в списку міфічних місць. Перед тим, як переплисти Панамський канал, морякам довелося пройти цей сумнозвісний скалистий острів, щоб дістатися з одного боку Американського континенту на інший. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб здійснити посадку на мисі Горн. Проте, ця область відома складними умовами, і якщо нам вдасться - це буде великим досягненням!

Тур в Антарктиду

День 17

Оскільки ми встановлюємо курс на Пунта-Аренас, ми пливемо через одні з найбільш диких та вражаючих пейзажів на землі. Чилійські фьорди глибокі та з високими горами, льодовиками, що відкололись і плавають в морі. Насолоджуйтеся дивовижним видом з палуби, або ж виходьте на берег, щоб дослідити цю область, як Дарвін зробив більше, ніж 180 років тому.

Тур в Антарктиду Тур в Антарктиду

 

День 18

На жаль, кожна пригода повинна закінчитися. Ми прибуваємо в Пунта-Аренас, що знаходиться на краю Магелланової протоки, і настає пора прощатися зі всіма своїми новими друзями та екіпажем. Ваша подорож додому продовжується польотом до Сантьяго-де-Чілі.

Тур в Антарктиду Тур в Антарктиду

 

 

 

 

 

Додаткові екскурсії

1. Спостереження за птахами на Фолклендських островах від 87 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

2. Прогулянка природою Фолклендських островів від 87 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

3. Відвідування ферми Stanley Long Island від 108 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

4. Авіатур Stanley Scenic від 312 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

5. Відвідування основних визначних місць Стенлі від 74 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

6. Відвідування острова дикої природи та політ над ним від 374 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

7. Тур історичною місцевістю Стенлі від 74 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

8. Спостереження за китами від 312 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

9. Каякінг з морськими левами від 219 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

10. Прогулянка на конях в Південній Америці від 331 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

11. Відвідування півострова Вальдес від 274 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

12. Підводне плавання з морськими левами від 311 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

13. Школа фотографії від 746 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

14. Каякінг  Антарктикою від 746 € / особу.

Тур в Антарктиду

 

 

Вартість туру включає:

 • вибір класу кабіни на умовах повного пансіону;
 • одну ніч до рейсу в готелі Монтевідео і сніданок;
 • трансфер з готелю на корабель в Монтевідео, включаючи ознайомлювальний тур;
 • транспортацію із судна в аеропорт в Пунта-Аренас;
 • переліт між Пунта-Аренас і Сантьяго-де-Чілі;
 • стійку до води та вітру куртку;
 • посадки з катерами Polarcirkel і діяльність на борту та на березі;
 • професійну команду експедиції, що розмовляє англійською мовою, а також читає лекції, супроводжує посадки та різноманітні заходи;
 • безкоштовний чай і кава.

До вартості туру не входять:

 • міжнародні рейси;
 • страхування;
 • оплата за багаж;
 • додаткові екскурсії.

На замітку:

 • ціни вказані в євро (€) на людину;
 • всі заплановані посадки залежать від погодних умов;
 • всі маршрути можуть бути змінені;
 • медична довідка обов'язкова;
 • на борту є безкоштовна послуга прокату резинових чобіт. 
Ігор12.08.2018
Макс29.11.2017
Олександр27.12.2016
Андрій09.10.2016
Микита16.08.2016
Татьяна14.10.2015
Андрій12.08.2015
Написати відгук Оцінка:
Введіть код, вказаний на зображенні:
Продовжити Ваш відгук буде опубліковано після перевірки модератором сайту.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.