Тур в Антарктиду

Повернутися до списку турів
5 384 EUR
18 днів
У вартість входить:
 • услуги гида
  послуги гіда
 • проживание
  проживання
 • питание
  харчування
 • паром
  пором
Відправлення:

25.10.2016, 22.10.2017

В Антарктиді ви відчуєте все від посадок у видовищних місцевостях до тематичних днів на борту. Ви можете також насолодитися днями, які проведете в полях, каякингом, а ще дослідити води Антарктики в маленьких човнах. Повернувшись, ми проходимо мис Горн, який мореплавпці - до Панамського каналу - змушені були пройти, щоб дістатися з однієї сторони Американського континенту на іншу. Тут ми спробуємо здійснити посадку, недивлячись на репутацію відкритого моря та складні погодні умови. Через чилійські фьорди ми прибудемо до Пунта-Аренас, щоб попрощатися і сісти на рейс додому.

Вартість туру включає:

 • вибір класу кабіни на умовах повного пансіону;
 • одну ніч до рейсу в готелі Монтевідео і сніданок;
 • трансфер з готелю на корабель в Монтевідео, включаючи ознайомлювальний тур;
 • транспортацію із судна в аеропорт в Пунта-Аренас;
 • переліт між Пунта-Аренас і Сантьяго-де-Чілі;
 • стійку до води та вітру куртку;
 • посадки з катерами Polarcirkel і діяльність на борту та на березі;
 • професійну команду експедиції, що розмовляє англійською мовою, а також читає лекції, супроводжує посадки та різноманітні заходи;
 • безкоштовний чай і кава.

До вартості туру не входять:

 • міжнародні рейси;
 • страхування;
 • оплата за багаж;
 • додаткові екскурсії.

На замітку:

 • ціни вказані в євро (€) на людину;
 • всі заплановані посадки залежать від погодних умов;
 • всі маршрути можуть бути змінені;
 • медична довідка обов'язкова;
 • на борту є безкоштовна послуга прокату резинових чобіт. 

День 1

Починаємо подорож ночівлею в Монтевідео. Сьогодні ми відвідаємо Ciudad Vieja (Старе місто) і його приміщення 18-го століття, динамічне Меркадо-дель-Пуерто, жваву Авениду 18 де Хуліо з її багаточисельними театрами, музеями та художніми галереями, а також ділянку білих піщаних пляжів, які оточують місто.

 

День 2

Наступного ранку ви сідаєте на круїзний лайнер MS Midnatsol, і ваші пригоди починаються!

День 3 

Провівши день на морі, ви можете краще пізнати ваших колег-авантюристів, весело провести час в кімнаті провідника чи просто насолодитися краєвидом з палуби.

День 4 

Ви можете розраховувати на те, що ми відвідаємо регіон Вальдес і пробудемо там 1,5 дні. Це одне із найяскравіших місць дикої природи в Аргентині, де ви спостерігатимете за великими морськими тваринами в їхньому природньому середовищі. Ми навідаємося до дивовижного Пуерто-Мадрін.

 

День 5 

Ми відвідаємо чудовий Вальдес! Розташований на східному Патагонському узбережжі Аргентини, цей незвичайної форми півострів є домом для тварин дикої природи, наприклад, морських слонів, Магеланових пінгвінів, південного кита та багатьох птахів. Півострів Вальдес був оголошений об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

День 6

Ми проведемо ще один релаксуючий, проте захоплюючий день біля моря.

День 7

Фолклендські острови скалдаються з двох великих островів та близько 700 дрібних. Як тільки ми дістанемося форпостів на самому заході, ви побачите віддалені ферми, що належать сім'ї протягом шести чи семи поколінь. Вівці пасуться поруч з величезними колоніями альбатросів та пінгвінів-скалолазів, в той час, як хижацькі полосаті каракари надзирають, а Магеланові гуси їдять біля самого краю води. Ми відвідаємо місцеву сім'ю, а також насолодимося тістечками та охолоджуючими напоями.

 

День 8

Фолклендські острови сповнені красот дикої природи. Це незабруднене середовище з фантастично чистим блакитним небом, безкраїм горизонтом, широким відкритим простором та чудовими пляжами з білим піском. Пінгвіни підійдуть близько, зупиняться і подивляться на вас, перш ніж продовжувати свій шлях, що дасть вам великі можливості зробити фото!

День 9

Стенлі, столиця островів, чудова відправна точка для різноманітних екскурсій, які ми пропонуємо. Для того, щоб пізнати місто, достатньо одного дня, оскільки магазини та інші види послуг зосереджені в порту, в тому числі пожвавлені паби Стенлі.

День 10

Завтра ми будемо вже в Антарктиді! Ви скоро дізнаєтеся, чи відповідає ваш внутрішній образ Антарктиди дійсності. Ми заповнимо день підготовкою і ви отримаєте ласі шматочки інформації, що дадуть вам найкраще полотно, на якому ви будете малювати ваш досвід. Наш Полярний кінофестиваль продовжуватиметься в лекційній залі.

 

День 11

Тепер ви знаходитеся в одному із найвіддаленіших куточків світу! Ми відвідаємо місця, які в старі часи використовували китобої, а також в нас проходитимуть тематичні дні на борту. Серед місць, що ми побачимо, острів Кувервіль, на якому проживає одна з найбільших відомих колоній пінгвінів папуа. Гавань Неко чудово розташована у внутрішній частині затоки Ендворд. Гавань Paradise  отримала свою назву від китобоїв протягом минулого століття. Бухта Вільгельміна має захоплюючий пейзаж і часто її називають "бухта-кит", через те, що в грудні тут знаходиться багато китів. Антарктична протока пропонує вражаючий асортимент плаваючих льодів. Ви впізнаєте Браун Блаф по скалах, які домінують над пейзажем на висоті 750 метрів. Після знайомства з цим чудовим континентом, ми встановлюємо курс на Південну Америку знову. Під час експедиції ви побачите пінгвінів, тюленів та китів (можливо, вони підійдуть близько до берегу), а також насолодитеся каякінгом та вивченням льоду на маленьких лодках.

 

День 12

Ми продовжуємо подорож по Антарктиді.

 

День 13

Наша подорож Антарктидою триває!

 

День 14

Під час туру ви побачите багато цікавого!

 

День 15

Протока Дрейка була відомою серед ранніх дослідників і являється унікальним переходом в море. Ви можете використати цей день, щоб занотувати свій досвід, відсортувати фотографії чи просто відпочити на палубі.

 

День 16

Мис Горн посідає чільну сходинку в списку міфічних місць. Перед тим, як переплисти Панамський канал, морякам довелося пройти цей сумнозвісний скалистий острів, щоб дістатися з одного боку Американського континенту на інший. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб здійснити посадку на мисі Горн. Проте, ця область відома складними умовами, і якщо нам вдасться - це буде великим досягненням!

День 17

Оскільки ми встановлюємо курс на Пунта-Аренас, ми пливемо через одні з найбільш диких та вражаючих пейзажів на землі. Чилійські фьорди глибокі та з високими горами, льодовиками, що відкололись і плавають в морі. Насолоджуйтеся дивовижним видом з палуби, або ж виходьте на берег, щоб дослідити цю область, як Дарвін зробив більше, ніж 180 років тому.

 

День 18

На жаль, кожна пригода повинна закінчитися. Ми прибуваємо в Пунта-Аренас, що знаходиться на краю Магелланової протоки, і настає пора прощатися зі всіма своїми новими друзями та екіпажем. Ваша подорож додому продовжується польотом до Сантьяго-де-Чілі.

 

 

 

 

 

Додаткові екскурсії

1. Спостереження за птахами на Фолклендських островах від 87 € / особу.

 

2. Прогулянка природою Фолклендських островів від 87 € / особу.

 

3. Відвідування ферми Stanley Long Island від 108 € / особу.

 

4. Авіатур Stanley Scenic від 312 € / особу.

 

5. Відвідування основних визначних місць Стенлі від 74 € / особу.

 

6. Відвідування острова дикої природи та політ над ним від 374 € / особу.

 

7. Тур історичною місцевістю Стенлі від 74 € / особу.

 

8. Спостереження за китами від 312 € / особу.

 

9. Каякінг з морськими левами від 219 € / особу.

 

10. Прогулянка на конях в Південній Америці від 331 € / особу.

 

11. Відвідування півострова Вальдес від 274 € / особу.

 

12. Підводне плавання з морськими левами від 311 € / особу.

 

13. Школа фотографії від 746 € / особу.

 

14. Каякінг  Антарктикою від 746 € / особу.

 

 

Підпишіться на розсилку
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 - 2018
Тури в Скандинавію, Лапландію, Норвегію, Фінляндію, круїзи по Норвегії, незабутній відпочинок!