Фотосесія в Лапландії

Повернутися до списку турів
200 EUR
help_outline
У вартість входить:
  • insert_emoticon
  • directions_bus
4.57 / 5

Давно мріяли про професійну фотосесію? Саме час втілити мрії в реальність. Ми знаємо, як зробити це оригінально, і щоб запам'яталося надовго. Сніг в Лапландії всюди білий і чистий, тому локацію для зйомки можна влаштувати де завгодно. Насолоджуватися первозданною лапландською природою можна годинами. А насолоджуватися своїми фотографіями на тлі цієї природи - ще багато років!

Слід згадати, що професійні фотографи в Лапландії в дефіциті. Але ми вже подбали про те, щоб Ви могли повернутися додому з самими якісними і яскравими знімками. Професійні фотографи від Nordic Travel супроводжують наших туристів в Леві з 2016 року.

Оскільки ми маємо досвід організації фотосесій саме на курорті Леві, то можемо порадити найкращі локації для зйомок. Найцікавіші варіанти, які ми встигли випробувати - це вершина гори Левітунтурі, індивідуальні екскурсії і засніжений ліс. На ваш вибір, фотосесія доступна в форматах Love Story, індивідуальної або сімейної зйомки.

Від Вас буде потрібно тільки одне: хороший настрій. А про все інше нехай піклуються професіонали. Обіцяємо, що результат приємно здивує! Реквізитом можуть послужити як найелементарніші речі, так і найнесподіваніші! Відчуйте себе героєм казки, стоячи на вулиці зі святковою ілюмінацією, або поки дурієте в снігу.

Вартість персональної фотосесії

Фотосесія в Леві для двох обійдеться Вам в 200 євро. Якщо в зйомці беруть участь 3-4 людини, то вартість послуги становить 300 євро, 5-6 осіб - 400 євро.

У вартість включено:

  • 2 години роботи з фотографом;
  • допомога в фотопозуванні;
  • близько 150 знімків в пакетній обробці;
  • десяток фотографій в авторській обробці.

Додатково можуть оплачуватися витрати, залежно від локації:

  • транспортні витрати;
  • вхідні білети;
  • вартість екскурсії для фотографа (при проведенні фотосесії на індивідуальній екскурсії).

Більш докладно про екскурсії в Леві Ви можете дізнатися на нашому сайті.

В кінцевому результаті Ви отримуєте:

1. Цілих 2 години роботи з фотографом.
Фотосесія триває 2 години - рівно стільки часу, щоб Ви не втомилися, були свіжими на фото, але при цьому встигли розкритися, проявити себе, і отримати задоволення від усього процесу. 

2. Кращі фотографії зі зйомки в пакетній обробці.
Після двогодинної фотосесії зазвичай маємо близько 150 знімків. Всі фотографії з Вашої фотосесії будуть яскраві, соковиті, чіткі - приємно подивитися, і не соромно повісити на стіну! Гарантуємо, що кадри будуть різноманітні і, звичайно, у високій якості. Від першого і до останнього, всі вони готові для друку і публікації в інтернеті. Ці фотографії Ви отримаєте протягом 10 днів після зйомок - ми працюємо швидко і якісно!

3. Десяток фотографій в авторській обробці в Photoshop
Якісна обробка, з журнальною ретушшю. Фотографії для обробки в Photoshop Ви обираєте самостійно. «Кращі з кращих» - саме так ми називаємо ці кадри. Фото можуть бути в кольоровому або чорно-білому варіанті. Їх ви отримаєте через 10-14 днів після фотосесії.

4. Професійну допомогу в фотопозуванні.
Соромитеся, не знаєте, як стати, Вам вже набридли банальні пози з розряду «а я на відпочинку» і «ось чергова пам'ятка»? Ви в руках досвідченого фотографа, так що забудьте про ці проблеми! Ваш сімейний альбом нарешті поповнять красиві і якісні постановочні фото.

5. Чудовий настрій і незабутні емоції.
Кожен кадр зберігає в собі частинку душі і бурю емоцій. Кожна хвилина фотосесії буде приносити радість.

Ирина21.11.2018
Женя02.06.2018
Татьяна11.12.2017
Дмитрий17.01.2017
Данил10.07.2016
Ярослав05.02.2016
Олександр16.02.2015
Написати відгук Оцінка:
Введіть код, вказаний на зображенні:
Продовжити Ваш відгук буде опубліковано після перевірки модератором сайту.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2020
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.