Лапландська екзотика

Повернутися до списку турів
160 EUR
help_outline
У вартість входить:
  • insert_emoticon
  • directions_bus
4.67 / 5

Програма "чотири-в-одному" містить в собі прогулянку протяжністю 3 км на оленях, захопливу підлідну риболовлю на Вовчому озері, дуже смачний обід в традиційній лапландській юрті й похід на снігоступах.

Перш за все, господиня оленячої ферми проведе для вас детальний інструктаж з керування упряжкою й вірний олень повезе вас у зимову казку. Пунктом призначення буде зупинка автобуса на озеро (1,5 км в одну сторону). Вам покажуть всі тонкощі підлідної риболовлі й ви випробуєте своє везіння в лові райдужної форелі (фінського лосося). Власний улов можна на місці приготувати на багатті.

На обід буде апетитний лососевий суп з традиційним чорним хлібом, намазаним маслом, гарячі напої й булочки. Трапеза супроводжується розповідями про місцеву флору, фауну й цікавими фактами про оленярство. Успішно повернувшись назад, можна отримати права на керування оленячої упряжкою. Також вас чекає заключна прогулянка на снігоступах по заметах, що іноді досягають більше 1 метра. Снігоступи – ідеальний спосіб відправитися в місця, куди "не ступала нога людини".

      Вид экскурсии             Взрослый             Ребенок** (4-12лет) 
  Групповая 160 € 105 €
Индивидуальная* 190 € 115 €

 

*(1-6 чел. – мин. оплата за 4 чел., 7-15 чел. - мин. оплата за 7 чел.), только индивид. трансфер и гид, на месте могут быть и другие посетители.

**Ребенок младше 4 лет – бесплатно.

 

Юлия 11.06.2017
Ира 09.07.2017
Ігор 19.05.2017
Написати відгук Оцінка:
Введіть код, вказаний на зображенні:
Продовжити Ваш відгук буде опубліковано після перевірки модератором сайту.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2019
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, України.