Круїзи в Гренландію

У нас є більш широкий вибір турів до Гренландії, ніж представлено на сайті! Ви завжди можете запитати актуальні варіанти у менеджерів. Перейти до контактів

4 748 EUR
12 днів
У вартість входить:
 • услуги гида
  послуги гіда
 • проживание
  проживання
 • питание
  харчування
Відправлення:

30.06.2018
09.07.2018
18.07.2018

Архів
Июльский круиз к фьордам и ледникам Гренландии
5 327 EUR
13 днів
У вартість входить:
 • проживание
  проживання
 • питание
  харчування
 • услуги гида
  послуги гіда
Відправлення:

05.07.2015

Архів
Исландия и Гренландия
2 090 EUR
7 днів
У вартість входить:
 • экскурсии
  екскурсії
 • услуги гида
  послуги гіда
 • проживание
  проживання
 • проезд на автобусе / трансфер
  проїзд на автобусі / трасфер
 • питание
  харчування
Відправлення:

14.06.15

Підпишіться на розсилку

Компанія Нордік Тревел пропонує Вам незабутні тури в Гренландію - місце фантастичних можливостей для екстремальних видів спорту та екотуризму. Гренландія - це найбільший острів на Землі, який може похвалитися самобутньою природою, представленою численними тундрами, озерами, мальовничими узбережжями, льодовиками й тваринним світом. Крім того, на території Гренландії знаходиться мальовничий 40-кілометровий фьорд, який відноситься до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Сувора, але в той же час велична природа Гренландії не залишить байдужим жодного туриста. Гренландія - це рай для лижників і сноубордистів, а також любителів айс-клаймбінгу, яким тут можна займатися цілий рік.

Відправившись у тур в Гренландію з Nordic Travel, Ви зможете побачити столицю цього острова - Нук. Це місто являє собою суміш старої європейської архітектури, оригінальної гренландської школи містобудування та великих житлових кварталів. У Вас буде можливість відвідати Національний музей Гренландії, більшу частину якого складають фрагменти збережених руїн і будівель. Тут Ви ознайомитеся з історією цього незвичайного острова, побачите колекцію мумій, виставки народного костюма, велику геологічну експозицію, виставку транспортних засобів: човнів, байдарок і собачих упряжок.

Разом із нашими турами від Нордік Тревел Ви поринете в чарівну атмосферу Гренландії, насолодитеся її казковими сніговими пейзажами й арктичним ландшафтом. Крім того, Ви зможете помилуватися тваринним світом Гренландії, що нараховує десятки різних видів. Основними представниками фауни цього острова є тюлені, кити, дельфіни, полярні ведмеді, північні олені, вовки і зайці.

Замовити тур в Гренландію Ви можете, зателефонувавши нам по телефону, через форму зворотного дзвінка на сайті або під'їхавши в наш офіс. Компанія Нордік Тревел організує для Вас незабутній тур до Гренландії, спогади від якого збережуться у Вас на все життя.

Читать полностью
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2019
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, України.