Великий Круїз в Гренландію

Повернутися до списку турів
7 550 EUR
help_outline
16 днів
У вартість входить:
 • camera_alt
 • insert_emoticon
 • hotel
 • restaurant_menu
 • directions_boat
 • restaurant
Відправлення:

08.07.2020, 23.07.2020, 07.08.2020, 22.08.2020

4.75 / 5
 • Тривалість: 16 днів
 • Корабель: MS Fridtjof Nansen
 • Відправлення: 08.07.2020, 23.07.2020, 07.08.2020, 22.08.2020

Маршрут туру:

Рейк'явік, Ісландія - Місто Какорток, Гренландія - Район Кванефіорда - Місто Маніітсок - Місто Сісіміут - Місто Ілуліссат - Табір Фріда - Евайєдфіорд (Вічний фіорд) - місто Нук - селище Івіттуут - Регіон Принс Крістіан Сунде - Рейк'явік, Ісландія

День 1. Рейк'явік - Посадка

Наша подорож почнеться з самої північної столиці Європи - Рейк'явіка. Столиця Ісландії дослівно перекладається як «димна бухта» і була названа на честь пари, що піднімається з гарячих джерел в даній місцевості. За бажанням, можна прибути сюди на кілька днів раніше, щоб відвідати незайману ісландську природу і незвичайні неземні пам'ятки, такі як вулкани, гейзери, базальтові скелі, водоспади, чорний пісок, термальні джерела і багато іншого. Посадка на корабель MS Fridtjof Nansen.

Дні 2-3. У морі

Покинувши Ісландію, ми підемо по Ірмінгерскому морю. Цим маршрутом ще користувалися вікінги близько 1000 років тому, коли переселялися з Ісландії до Гренландії. Під час подорожі пропонуємо насолодитися цікавими вступними лекціями по місцевій історії та біології, а також дослідити наш експедиційний корабель.

День 4. Прибуття в Какорток, Гренландія

Ми причалимо в Какорток, найбільше місто в південній Гренландії. Населення міста сягає близько 3000 чоловік. Какорток є одним із найяскравіших міст острова, за рахунок своїх різнокольорових милих будиночків. Місто можна оглянути пішки самостійно, або приєднавшись до однієї з екскурсій про місцеву культуру. В цей день на вибір пропонуються наступні екскурсії:

 • Прогулянка містом (вкл, потрібен резерв). Какорток підноситься над найближчими фіордами і щоб відчути всю атмосферу міста, потрібно прогулятися по ньому пішки, розміри якого дозволяють пройти його вздовж і поперек.
 • Кафемік (дод, від 44€). Візьміть участь в традиційному гренландскому кафеміку (Kaffemik), де місцева родина пропонує великий вибір фірмових страв і, звичайно ж, каву. Ця душевна традиція дозволить вам більше дізнатися про життя гренландців.
 • Завод Велика Гренландія (дод, від 49€). Відвідайте єдиний на острові шкіряний завод Велика Гренландія (Great Greenland) і дізнайтеся, як обробляються шкіра та хутро. Також вам розкажуть про давні мисливські традиції, які є невід'ємною частиною гренландскої культури.

День 5. Район Кванефіорда

Сьогодні ми досліджуємо чудовий регіод Кванефіорда біля міста Пааміут, відправившись вглиб фьорда. Наш досвідчений капітан визначить найбільш сприятливі точки для висадки на берег, щоб прогулятися по околицях, знайде місця для каякінгу та підкаже, якими красотами краще помилуватися і де знайти місцеву фауну.

День 6. Місто Маніітсок

Маніітсок був заснований в 1755 році, і перекладається як «нерівне місце» завдяки скелястим холман і горам, на яких він розташований. Місто також називають «Венеція Гренландіі», бо воно знаходиться на архіпелазі, який перетинають природні канали. Місцевий музей познайомить вас з багатою культурою та історією міста.

День 7. Місто Сісіміут

Сісіміут знаходиться в 40 км на північ від полярного кола. Назва міста означає «люди, що живуть в місці, де є лисиці». Це друге за величиною місто в Гренландії, і воно є сучасним мальовничим селищем, що зберігло стародавні традиції. Ми пропонуємо кілька цікавих екскурсій на вибір:

 • Невелика прогулянка з відвідуванням музею (вкл, потрібен резерв). У другому за величиною місті острова живе близько 5,500 людей, що майже в 4 рази менше, в порівнянні зі столицею Гренландії, Нук.
 • Автобусна екскурсія містом (дод, від 62€). Якщо ви хочете оглянути місто з комфортом і за короткий час, то оглядова екскурсія містом на автобусі буде для вас ідеальним варіантом.
 • Хайкінг на гору Palasip Qaqqaa (дод, від 74€). Виберіть непростий похід на гору Palasip Qaqqaa і отримайте чудовий панорамний вид на місто, як винагороду за ваші зусилля при підйомі.

День 8. Місто Ілуліссат

Ілуліссат розташований серед приголомшливих пейзажів однойменного Крижаного Фіорду Ілуліссат, всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У гирлі фіорду ви зможете побачити величезні айсберги, які сіли на мілину. Ці брили льоду відкололися від льодовика Якобсхавн, одного з найактивніших льодовиків в світі. Пропонуємо в даному місці такі екскурсії:

 • Піша прогулянка до Крижаного фіорда (вкл, потрібен резерв). Фіорд має довжину 40 км і досягає 5-10 км завширшки. Крижаний Фіорд закінчується десь в 40 км від Крижаного щита Гренландії.
 • Прогулянка на катері до Крижаного фіорда (дод, від 112€). Місто Ілуліссат славиться безпосередньо захоплюючим фіордом, крижану атмосферу якого найкраще досліджувати на катері. На цій екскурсії ви наблизитися до гренландской природі і підпливете до айсбергів, від яких втратите дар мови.
 • Екскурсія по місту Ілуліссат (дод, від 62€). На цій прогулянці ви дізнаєтеся більше про гренландску культуру та історію, а також краще познайомитеся з містом.
 • Хайкінг на Holms Bakke (дод, 87€). Пропонуємо відправитися на традиційний хайкинг для місцевих жителів на Холмс Бакке. Ви познайомитеся з культурою інуїтів, побачите неймовірні айсберги і дізнаєтеся про місцеву флору та фауну.

День 9. Табір Фріда

Сьогодні ми відвідаємо місце, назване на честь члена експедиції Фрідеріке Броні. Табір знаходиться біля поселення Саккак, яке було без офіційної назви до 2013 року. Ми висадимося на пляжі і будемо досліджувати захоплюючі ландшафти і арктичну флору.

День 10. Евайєдфіорд

Ми вирушимо на дослідження звивистого Евайєдфіорда, оточеного високими горами, до 2000 метрів у висоту. Подальші наші плани та запропоновані екскурсії будуть залежати від погодних умов.

День 11. Місто Нук

У цей день ми відвідаємо столицю Гренландії - Нук. Місто розташоване в гирлі однієї з найбільш вражаючих систем фіордів у світі. Нук - це місце, де перетинаються старі і нові традиції, такі як історичні будівлі в Колоніхавнене і сучасний Центр самоврядування Гренландії. Ще однією визначною пам'яткою міста є Національний музей знаменитих мумій Кілакітсок. Пропонуємо на вибір такі екскурсії:

 • Екскурсія в Національний музей Гренландії (вкл, потрібен резерв). У музеї ви побачите багато артефактів, пов'язаних з археологією, історією, мистецтвом і різними ремеслами, а також інформацію про руїни, будинки та інше.
 • Культурно-історична прогулянка (дод, від 49€). На оглядовій екскурсії по місту вам покажуть найцікавіші місця столиці Гренландії перед тим, як ви відвідаєте Національний музей.
 • Хайкінг на Ліллі Мален (дод, 62€). Пропонуємо надіти похідні черевики і приєднатися до команди експедиції в поході по прекрасній гренландскій природі.
 • Автобусна екскурсія по Нуку (дод, від 49€). Нук - це космополітичне місто в високій Арктиці, що пропонує вам прекрасну природу і міську атмосферу, яку вам буде комфортно відчути з автобуса.

День 12. Залишене селище Івіттуут

Покинуте місто Івіттуут є притулком неземних вівцебиків. Більше тисячі років тому це місце заселили вікінги, але не залишили після себе ніяких письмових доказів. Археологи вважають, що це було останнє поселення норвежців в Гренландії і перше, що було залишене.

День 13. Регіон Принс Крістіан Сунда

Канал Принс Крістіан Сунда відокремлює материкову Гренландію від Саммісока. Якщо дозволять умови, ми попливемо через цей вузький канал і отримаємо задоволення від захоплюючих краєвидів. Якщо канал буде перекрито льодом, ми пропливемо навколо Нунап Ісуа.

Дні 14-15. У морі

Після вивчення неймовірної Гренландії ми повернемося до Ісландії через Ірмінгерське море і Датську протоку. Дні в море можна провести, розповідаючи про свої враження, розважаючись в Науковому центрі або просто відпочиваючи на палубі, дивлячись на морських птахів, або, можливо, навіть спостерігаючи за китами, якщо пощастить.

День 16. Рейк'явік - Повернення додому

Рано вранці ми прибудемо в Рейк'явік. При бажанні можна залишитися в Ісландії довше, щоб, наприклад, відпочити в термальному джерелі або насолодитися іншими природними скарбами острова, а також безтурботністю його мешканців. Повернення додому.

Проведення всіх екскурсій в програмі залежить від погоди і активності льоду.

Expedition Suite

Люкси - великі, добре обладнані каюти з великими вікнами, в більшості з яких є балкони. У деяких номерах є джакузі. У люксах є комфортні спальні місця, зручні дивани, зони відпочинку і телевізор. Вони можуть вмістити до чотирьох чоловік.

Експедиційні люкси розташовані виключно у верхній і середній палубі. Також у варітсть входить: халат, еспресо і багато іншого. Всіх гостей люксів в каюті чекає приємний вітальний подарунок.

Люкс XL

Клас каюти: MA

Люкс XL

Клас каюти: MB

Кутовий люкс з балконом

Клас каюти: MC

Великий люкс з балконом

Клас каюти: MD

Люкс з балконом

Клас каюти: ME

Кутовий люкс

Клас каюти: MF

Arctic Superior

Каюти поліпшеного класу - це комфортабельні і місткі номери, більшість з яких мають балкони. Комфортні спальні місця, диван-ліжка, телевізор та інші зручності роблять цю категорію однією з наших найпопулярніших. У каютах є чайник, чай і кава. Можуть розміститися від двох до чотирьох пасажирів.

Зовнішня каюта на верхній палубі

Клас каюти: XT

Зовнішня каюта на нижній/середній палубі

Клас каюти: TT

Зовнішня каюта на верхній палубі

Клас каюти: XTD

Зовнішня каюта на верхній палубі

Клас каюти: XY

Зовнішня каюта з балконом

Клас каюти: XTJ

Зовнішня каюта на середній палубі

Клас каюти: TY

Polar Outside

Каюти Polar Outside розташовані в основному на середніх палубах з вікнами, більшість з них просторі, мають комфортні спальні місця і телевізор. Можуть розміститися від двох до чотирьох пасажирів.

Зовнішня каюта на нижній/середній палубі

Клас каюти: RS

Зовнішня каюта на нижній/середній палубі

Клас каюти: RR

Вартість за круїз від 7550 € / люд. (за участю 2 туристів).
Наявність доступних кают уточнюйте у менеджерів.

У вартість включено:

 • Круїз-експедиція в обраній каюті на кораблі MS Fridtjof Nansen.
 • Багата програма на включених екскурсіях, щоб повністю занурити вас в атмосферу цих арктичних місць.
 • Послуги професійної англомовної експедиційної команди - міжнародної команди висококваліфікованих фахівців в різних областях науки, що володіють глибокими знаннями про регіони, в яких ми будемо йти.
 • Безкоштовна вітро- та водостійка куртка.
 • Прокат черевиків, трекінгових палиць і обладнання, необхідного для включених екскурсій.

У вартість не включено:

 • Міжнародні перельоти.
 • Додаткові берегові екскурсії від місцевих партнерів.
 • Додаткові пригоди в невеликих групах з нашої експедиційної командою, такі як каякінг, довгі походи та інше.
 • Страхування.

Програма на борту:

 • Цікаві лекції з науки, історії, біології, географії, геології та культури, які забезпечать основу для вашої подорожі і допоможуть вам краще відчути атмосферу Гренландії.
 • Програма Explorer Science з освітніми заходами і презентаціями, які дозволять вам підготуватися до зустрічі з визначними пам'ятками, які ви побачите під час досліджень.
 • Вступна лекція по фотографії, налаштування камери, поради та рекомендації, фото і відеоматеріали про подорож, опубліковані в журналі Expedition.
 • Спілкування з командою експедиції: вітальний захід, щоденні збори, на яких ми будемо підводити підсумки дня і готуватися до наступного.
 • Бортова бібліотека, орієнтована на Гренландію.
 • Прощальний вечір.

Бортовий Преміум Комфорт:

 • Всі страви, включаючи напої (корабельне пиво і вино, газовані напої і мінеральна вода у всіх ресторанах).
 • Кава і чай включені протягом дня.
 • Сніданок, обід та вечеря.
 • Харчування в ресторані Fredheim.
 • Ресторан A la carte (тільки для гостей, які проживають в Suite).
 • Тренажерний зал, джакузі і панорамна сауна.
 • Оздоровчі зони з окремими процедурними кабінетами, басейн, відкритий тренажерний зал, бігова доріжка.
 • Безкоштовний Wi-Fi на борту для всіх гостей. Майте на увазі, що ми мандруємо у віддалених районах з обмеженим доступом в мережу.
 • Ніяких чайових не передбачено.

Андрій18.02.2019
Иван28.06.2018
Миша24.12.2016
Светлана20.11.2016
Написати відгук Оцінка:
Введіть код, вказаний на зображенні:
Продовжити Ваш відгук буде опубліковано після перевірки модератором сайту.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2020
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.