Тур по всій Ісландії за 12 днів

Повернутися до списку турів
2 345 EUR
help_outline
12 днів
У вартість входить:
 • hotel
 • directions_bus
 • restaurant
Відправлення:

17.06.2020
29.06.2020

4.5 / 5

Рейк'явік – «Золоте кільце» (Долина гейзерів – водоспад Гюдльфосс – Національний парк Тінгвеллір) – Блакитна лагуна – західні фіорди – Китовий фіорд – півострів Снайфедьдснес – заповідник Ландманналаугар – острова Вестманнаейяр – долина Торсмерк – Акюрейрі – «Діамантове кільце» (озеро Міватн – псевдократери Скутустадір –скелі Діммуборгір – гарячі джерела Намаскард – Крабла – водоспад Деттіфосс) – термальний басейн Ярдабасін –Хусавік – спостереження за китами в Північному льодовитому океані – східні фіорди – фотополювання на тупиків –Льодникова лагуна (Йокульсаулоун) – льодовик Мірдальсйокудль, скелі Дірхоулаей – Вік – чорні пляжі – водоспади Сельяландсфосс і Скоугафосс-Хелла

День 1. Знайомство з Рейк'явіком

Приліт в аеропорт Кеблавік о 14:00 рейсом BT 169. Переїзд в Рейк'явік, одну з «Культура столиць Європи» 2000 року згідно з ЮНЕСКО. Екскурсія по місту, що включає огляд старого міста, будівлі парламенту який кличе Альтінгісхус, Кафедрального Собору Рейк'явіка, розташованого в самому центрі столиці. Ми побачимо церкву Хадльгрімскіркья, яка поєднує в собі неоготику і експресіонізм. Відвідаємо пагорб Оскьюхлід, на вершині якого розташований Перлан, хай-тековий концертний зал і конференц-центр ХАРП і інших примітних місць. Заселення в готель недалеко від давнього центру Рейк'явіка. Вільний час для відвідування різноманітних кафе, ресторанів і магазинів. У цю пору року в Ісландії період білих ночей, коли стирається грань між днем і вночі. Ночівля.

День 2. Діючий вулкан Гекла і водоспади Південного узбережжя

Сніданок. Екскурсія * по Південній долині, оспіваної ще скальдами, в якій знаходяться найбільші водні джерела Ісландії, а також знаходиться вулкан Гекла, що вважається найактивнішим вулканом Ісландії. Переїзд до водоспаду Хауіфосс заввишки 122 метри - одному з найвищих ісландських водоспадів. Після цього - огляд декількох водоспадів, реконструкції поселень часів вікінгів Стюнг, скоріше всього похованого під шаром попелу ще в далекому 1104 році. Переїзд до найбільш популярних водоспадів Півдня: Сельяландсфосс, де можна зробити знімки, перебуваючи на стежці безпосередньо за водоспадом, і Скоугафосс, види якого стали чи не візитною карткою Ісландії. Повернення в готель та ночівля.

День 3. Архіпелаг Вестманнаейяр і Блакитна лагуна

Сніданок. Екскурсія на Вестманнаейяр * - маленький атлантичний архіпелаг на південь від Ісландії, що складається з 1 великого і 13 маленьких острівців і скель. На острів з населенням кілька тисяч чоловік - Хеймаей - передбачений паром. Прекрасні відображення навколишніх скель в дзеркальній поверхні води, застигла лава, чудові панорами, цілі популяції пернатих, акуратні будинки острів'ян - все це запам'ятається Вам на довго. Підйом на наймолодший вулкан у всій Ісландії. Повернення в готель.

Увечері: поїздка в природний геотермальний СПА-басейн Блакитна лагуна *. Під час відвідування Ви будете надані чарівним місячним пейзажам, космічним рельефам геотермальної станції, блакиті теплих вод, лікувальні властивості яких забезпечують лагуні величезну популярність. Повернення в готель та ночівля.

День 4. Ріолітові гори і лавові поля Ландманналаугар

Сніданок. Екскурсія в національний парк Ландманналаугар *, який славиться різнокольоровими пагорбами і горами. Незвичайний рельєф долини формувався під впливом води і лави. При різному освітленні і погоді скелі і пісок здаються жовтими, червоно-коричневими з вкрапленнями зеленого, фіолетового і синього. Від землі тут виходить пар, що надає ландшафту ще більш неймовірні обриси. За три години пішої прогулянки ви навряд чи побачите щось, не варте знімка. Відпочинок в водах гарячих джерел. Повернення в готель та ночівля.

День 5. Долина Торсмерк або в гостях у Бога грому

Сніданок. Екскурсія в долину Тоурсмьорк *, що означає на ісландському «Ліси Тора». Долина є ще одним з ландшафтних чудес країни льодовиків. Вона оточена горами, що забезпечують оазисний мікроклімат , льодами і ущелинами, стрімкими річками і струмками. У долині ростуть мохи, папороті, низькорослі берези і невеликі чагарники. У долині розташована ущелина Стаккхольт - величний гірський розлом завдовжки в 2 км і глибиною близько 100 м, звивиста стежка якого тягнеться уздовж порослого мохом крутого схилу. А з вершини Валахнюкур, що знаходиться на висоті понад 450 метрів, видна вражаюча панорама долини. Ночівля.

День 6. Золоте кільце: водоспад Гюдльфосс, Тінгведлір і Долина гейзерів

Сніданок. Екскурсія «Золоте кільце» *. Відвідування Долини гейзерів Хаукадалур. Переїзд до розташованого на півночі долини водоспаду Гюдльфосс, що вважається однією з головних визначних пам'яток Ісландії. Переїзд в національний парк «Тінгведлір» - історичне для країни місце зборів одного з перших парламентів в світі. З 2004 року парк занесений ЮНЕСКО до списку Всесвітньої спадщини як унікальне свідоцтво про епоху ісландського народовладдя. Прогулянка долиною: огляд скелі Лехберг, «скелі законів», де, як видно, і скликався Альтинг, найстаріший в світі парламент, і озера Тінгвадлаватн, найбільшого природного озера на острові. Переїзд на захід в околицях селища Будардалюр. Шлях проходить недалеко від вулканічного гірського хребта Еша і через тунель під Хваль-фьордом - найдовший в Ісландії тунель. Зупинка в Борганес - маленькому містечку, розташованому на березі Боргаро-фьорда. Заселення в готель та ночівля.

День 7. Фьорди Заходу, чарівні тупики і золоті пляжі

Сніданок. Екскурсія по Західним фьордах *. Подорож в найменш доступні місця Ісландії - Західні фьорди. Одна з найкрасивіших доріг країни веде до точки сходження двох океанів: Північний Льодовитий і Атлантичний. На кручах Лаутрабьярг утворюється цілий пташиний рай, а зокрема і найбільша європейська популяція тупиків, яких можна спостерігати на надзвичайно близькій відстані. Довжина скель 14 кілометрів, що можна порівняти з відомими ірландськими кручами Мохер. Ці ж скелі є самою західною точкою Європи. Неподалік хутора Брейдавік знаходяться незвичні для країни пляжі із золотим піском, на яких перед очима постає панорама скель Лаутрабьярг. Повернення в готель та ночівля.

День 8. Скеля слон Хвітсеркур, фьорди Півночі і Акюрері

Сніданок. Переїзд на північ Ісландії в Акюрейрі, який є одним з найбільших міст в країні. Зупинка біля базальтової скелі Хвітсеркур, два отвори біля основи якої надають їй вид слона або дракона. Подорож північними фіордами. Відвідування поселення Хоулар, колишнього релігійного центру Ісландії. Огляд однієї з найбільш старих ісландських церков і традиційних жител. Піша екскурсія містом. Огляд місцевого ботанічного саду неймовірної краси. Заселення в готель.

День 9. Діамантове кільце: озеро Міватн, скелі Діммуборгір, водоспад Деттіфосс

Сніданок. Пропонується екскурсія «Діамантове кільце» *. Поїздка до знаменитого озера Міватн, головною особливістю якого є псевдократери Скутустадір, які входять в екскурсійну програму. Після цього відвідування Діммуборгір (в перекладі з ісландського «чорна фортеця»), які формують плато із застиглої в різних химерних формах лави. Ці скелі, за легендою, є брамою в підземний світ. У фольклорі Ісландії Діммуборгер вважається одночасно диявольським місцем і батьківщиною кровожерливих тролів і ельфів. Переїзд до долини гарячих джерел Намаскард, яку місцеві жителі прозвали «Брамою в Пекло», оскільки вже на під'їзді до неї відчувається стійкий запах сірки. Огляд водоспаду Деттіфосс, що вважається найпотужнішим водоспадом у всій Європі. Повернення в готель і ночівля.

День 10. Сафарі на китів і фьорди Сходу

Сніданок. Прогулянка на катері для спостереження за китами * (залежить від погоди) - шанси зустріти кита гранично високі, оскільки тут проходять міграційні маршрути горбатих китів, косаток, блакитних китів і сейвалів. Переїзд в Східну Ісландію. Можливість відвідування гарячого джерела на свіжому повітрі Ярдабасін *. Переїзд до Східних фьордів. Зупинка в Еґільсстадір, який неофіційно вважається столицею Східної Ісландії. Огляд скель півострова Стохкнесс. Заселення в готель в маленькому портовому містечку Хьобне і ночівля.

День 11. Льодникова лагуна, каньйон Фьядрарглйуфур і чорні пляжі

Сніданок. Поїздка до льодовикової лагуні (Йокюльсарлон), найбільшої лагуни Ісландії, відвідування «Діамантового пляжу». Переїзд в лагуну Фьятльсаурлоун - екскурсія на катері. Поїздка в національний парк Скафтафетль біля основи Ватнайекюдль - найбільшого льодовика в країні, ім'я якого дослівно означає «льодовик, що дає воду». Переїзд до каньйону Фьядрарглйуфур, стіни якого повністю покриті шаром зеленого моху. Деякі рельєфи скель мають назви, як, наприклад, «Пальці Троля». За легендою, світанок застав тут троля, від чого він перетворився в камінь. Огляд льодовика Мірдальсйекюдль, в південно-східній частині якого розташований діючий вулкан. Відвідування мису Дірхолаей і абсолютно чорних пляжів. Неподалік знаходиться найпівденніший населений пункт Ісландії - селище Вік. Переїзд в Рейк'явік і ночівля.

День 12. Повернення додому

Сніданок. Вільний час в Рейк'явіку. Виїзд з готелю. Прибуття в аеропорт Кеблавік і виліт о 14:45 рейсом BT 170.

Вартість додаткових екскурсій і вхідних квитків:

(включає транспорт, послуги російськомовного гіда, резервацію):

 • Екскурсія по південній долині - 120 €
 • Острови Вестманнаейр - 100 €
 • Заповідник Ландманналейгар - 155 €
 • Долина Тоурсмерк - 120 €
 • Золоте кільце - 150 €
 • Діамантове кільце - 130 €
 • Блакитна лагуна - 100 €
 • Китове сафарі - 110 €

У вартість туру входять:

 • груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт в Кефлавіку під зазначені рейси;
 • ночівлі в готелях 3 - 4 * в двох-тримісних номерах з душем, WC;
 • сніданки за програмою;
 • проїзд автобусом міжнародного класу;
 • супровід російськомовного гіда.

У вартість туру не входять:

 • авіаквиток;
 • проїзд на міському транспорті;
 • вхідні квитки і супровід гіда в музеях і соборах;
 • всі екскурсії, відмічені *;
 • оформлення візи 70 євро (якщо необхідно);
 • медичну страховку;
 • чайові водіям.

Додатково:

Авіа Пакет - від 495 € / чол., який включає організований переліт авіакомпанії Air Baltic (з багажем і реєстрацією на рейс, ночівлею, трансферами);

17.06  BT  401  Киев-Рига          09:45-11:35

17.06  BT  169  Рига-Рейкьявик  13:55-14:50

28.06  BT  170  Рейкьявик-Рига  15:35-22:15

28.06  BT  406  Рига-Киев             23:35 01:15

 

29.06  BT  401  Киев-Рига             09:45-11:35

29.06  BT  169  Рига-Рейкьявик  13:55-14:50

10.07  BT  170  Рейкьявик-Рига  15:35-22:15

10.07  BT  406  Рига-Киев            23:35 #01:15

Максим06.05.2019
Владислав20.03.2019
Артем01.10.2018
Мария07.08.2018
Написати відгук Оцінка:
Введіть код, вказаний на зображенні:
Продовжити Ваш відгук буде опубліковано після перевірки модератором сайту.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2020
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.