Великий авіатур Норвегією

Повернутися до списку турів
1 150 EUR
help_outline
11 днів
У вартість входить:
 • camera_alt
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
 • directions_boat
 • restaurant
Відправлення:

01.07.2019

4.83 / 5

Копенгаген – Орхус – Скаген – Ставангер (скеля пастора) – Хардангер-фіорд – Согне-фіорд – льодовик Юстедалсбреєн – Норд-фіорд (3 ночі, Олессун, Гейрангер-фіорд, Алнес) – Буд – Атлантична дорога – Тронгейм – Рьорос – Фалун

ДЕНЬ 1. Данія.

11:30 - 13:00 Переліт Київ-Копенгаген рейсом авіакомпанії МАУ PS 161 (авіаквитки не включені у базову вартість туру).

Гід зустріне вас в аеропорту Каструп. Далі на вас чекає переїзд з острова Зеландія на півострів Ютландія з паромною переправою. Ніч в готелі на півночі Данії, у м. Хіртсхальс.

ДЕНЬ 2. Ставангер - гордість норвезької історії

Після сніданку - відправлення корабля в Норвегію. 10:00-12:15 круїз по протоці Скагеррак. Прибуття в місто Крістіансанн та переїзд в Ставангер.

Немає у світі людини, яка б не чула про героїчні битви древніх скандинавських племен, вікінгів. Та не всі знають, де саме відбувалася їхня остання битва. Ставангер повідає вам цю таємницю. По прибуттю у місто вас очікує прогулянка видатними місцями нафтової столиці Норвегії. Кафедральний собор Ставангера - це найдавніша архітектурна пам’ятка норвезької готики у поєднанні з лаконічністю романського стилю.  

В кінці насиченого дня на вас чекає ночівля в готелі.

ДЕНЬ 3. Скеля Пастора.

У вільний час можна прогулятися набережною - серцем міста. Музеї, театри, виставки та інші місця для культурного відпочинку чекають на своїх прихильників. 

Але що таке Норвегія без своїх славнозвісних фіордів? Туристи з усього світу приїжджають сюди аби побачити на власні очі дивовижні пейзажі, які демонструють могутні скелі навколо цих прадавніх вод. Неподалік від Ставангера ви зможете здійснити незабутній круїз* на катері Люсе-фіордом.

А також пропонуэмо насолодитися панорамою дикої Норвегії з висоти пташиного польоту пуд час додаткової екскурсії (доплата 60 євро/дорослий і 40 євро/дитина) на стрімку скелю Прейкестолен, відому також як «Скеля пастора» або ж Кафедра проповідника. Аби сюди дістатися доведеться пішки подолати досить велику відстань, але це того варте (пішки близько 4 годин туди-назад). Після захопливого походу ви зможете повернутися у Ставангер, аби ще трохи насолодитися красою цього міста. Вечеря та ночівля у готелі.

ДЕНЬ 4. Гордаланн.

Сніданок. Про що цього разу готова повідати її Величність Норвегія? Не можна побувавши у Ставангері не відвідати ще одне казкове місце. Мова йде про знаменитий Гордаланн. Розташований на західному узбережжі країни, Гордаланн відомий своїми водоспадами, льодовиками, а більшість його території охоплює національний парк Гардангервідда. Зупинки біля вражаючих водоспадів Лангфосс та Лотефосс. Мальовничі краєвиди, історичні місця та незабутні враження - усе це Гордаланн.

Після переправи через фіорд відбудеться зупинка у поселенні Одда. У сусідніх селищах Уллесванг та Лофтгус, які ми далі проїжджатимемо, черпав натхнення відомий норвезький композитор Едвард Гріг.

Якщо ви екстремал та фанат гострих відчуттів, тоді міст Гардангерський міст саме для вас, адже це найдовший у Норвегії і один з найбільших висячих мостів світу. Зупинки біля водоспадів Скрефоссен й Твіндефоссен. Вечеря та ночівля у готелі неподалік Согне-фіорду. Для любителів морепродуктів на вечерю* буде запропоновано меню з широким асортиментом страв.

ДЕНЬ 5. Пейзажні норвезькі селища Еурланн, Гудваген та Флом.

Сніданок та вільний день. Екскурсія «Поезія фіордів» (доплата 60 євро/дорослий і 40 євро/дитина).

Цього разу ви маєте унікальну можливість відчути дух Західної Норвегії, побувавши в гостях у величних фіордів, насолодитися пейзажами мальовничих місцевих поселень, відвідати селище Еурланн з оглядовим майданчиком та красивою дорогою. Селище Ундредал, відоме виготовленням коричневого сиру.

Для більшого естетичного задоволення варто побачити водоспад Сталхеймсфоссен та відвідати найпопулярніше серед туристів селища Гудванген та Флом, що знаходяться на березі одного з відгалужень Согне-фьорду.

Поселення Лаердал цікаве дерев’яними спорудами, що відносять приблизно до 17 сторіччя. Простота та досконалість - це природа Західної Норвегії.

ДЕНЬ 6. «Король фіордів» - Согне-фіорд.

Найцікавіше лише розпочинається… Чи доводилося вам колись спостерігати щось прекрасніше, ніж віддзеркалення неба на поверхні вод фіорду? Це - могутній Согне-фіорд, «король фіордів», найбільший у Європі та другий за величиною у світі норвезький фіорд. До того ж, він є найглибшим у Європі водним середовищем - його глибина сягає близько 1300 метрів. Просто неймовірно!

Ви матимете змогу насолодитися двогодинною прогулянкою на катері водами Согне-фіорду (доплата 45 євро), аби відчути магію гірських водоспадів та недоторканість дикої природи. Паромна переправа через фіорд.

Гірські озера та дорога вздовж найбільшого континентального льодовика Юстедалсбреєн зачарують вас своєю величчю. Якщо цих казкових пейзажів виявиться замало, тоді відвідання льодовика Бріксдальсбреен (для охочих, доплата 25 євро/дорослий, 20 євро/дитина) стане прекрасним завершенням насиченого дня.

Готель, розміщений поблизу Норд-фіорду, забезпечить вас відмінним сервісом та неперевершеними пейзажами, з видом на скелясті береги морської затоки. Ночівля.

ДЕНЬ 7. Гейрангер-фіорд,  дивовижні водоспади та плато Далснібба.

Сніданок та вільний день. Сьогодні ви матимете можливість відвідати містечко Гейрангер (доплата 100 євро за екскурсію з круїзом та оглядовим майданчиком), одне з найвідвідуваніших у Норвегії завдяки красі однойменного фіорду. Програма включає круїз Гейрангер-фіордом з видами на мальовничі водоспади Хеллесільт, «Сім сестер» та «Наречений», що не залишать вас без неймовірних краєвидів. Але і це ще не все. Побачити на власні очі дивовижну панораму незайманої природи Норвегії з оглядового майданчика на гірському плато Далснібба - мрія кожного, хто приїздить сюди з різних куточків світу. Повернення у готель, ночівля.

ДЕНЬ 8. Олесунн.

Сніданок та вільний день. Портове місто Олесунн (екскурсія за доплату 70 євро/дорослий, 50 євро/дитина), що на західному узбережжі Норвегії, зустріне вас винятково новими панорамами та мануфактурним оздобленням музеїв, затишними кафе і звісно ж барвами нічного міста. Побудований у стилі «арт-нуво», Олесунн подарує незабутні враження та яскраві спогади. У вільний час ви матимете змогу відвідати акваріум, рибацьку бухту Бросундет. Вулички і барвисті будинки західноєвропейського модерну полонять вас своєю чарівністю! Поїздка на острів Ґодой, до рибацького поселення Алнес, огляд однієї з візитних карток поселення - Алнеського маяка. Повернення в готель.

ДЕНЬ 9. Буд і Атлантична дорога.

Якщо ви думаєте, що її Величність Норвегія вже встигла показати туристам усі свої принади, тоді на вас чекають ще кілька таємниць та сотні нових вражень від майбутніх подорожі. Після сніданку відбудеться переїзд до Тронгейму, з двома переправами - через Гейрангер-фіорд та Стор-фіорд. Цього дня перлиною маршруту по праву можна вважати  Буд - чарівне рибацьке містечко на заході країни. Місцеві рибалки кажуть, що тут уночі можна побачити справжніх русалок, але правда це чи ні так ніхто і не знає.

Чи доводилося вам колись проїжджати по океану саме автомобільною дорогою? Якщо ні, тоді переїзд до Тронгейму через Атлантичну дорогу, яку в 2005 році було титуловано  «будовою століття» в Норвегії, стане незабутнім міні-туром. Місто Тронгейм розташоване у гирлі річки Нідельви на березі Тронгеймського фіорду. Після переправи до Тронгейму відбудеться розміщення у готелі, ночівля.

ДЕНЬ 10. Тронгейм.

Після сніданку на вас чекає екскурсія одним із найбільш населених норвезьких міст, мовчазним Тронгеймом. Серед місцевих пам’яток архітектури ви зможете побачити Нідароський собор*, міст «Ворота щастя». Замок архієпископа, абатство й прогулятися набережною.

Руїни королівських фортець та старовинні пам’ятки архітектури розкажуть вам свої секрети. Перед від’їздом до Швеції відбудеться коротка екскурсія у місті Рьорус, центр якого є об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Транзитний переїзд та ночівля у готелі міста Фалун, Швеція.

ДЕНЬ 11. Швеція, повернення додому. 

Причалом захопливої подорожі стане швецьке місто Фалун. Вільний час у центральній частині міста вранці після сніданку. Опісля переїзд країною перед відправленням додому. Прибуття в Аеропорт Стокгольм-Арланда. Рейс МАУ PS 172 (14:20 - 17:40) «Стокгольм - Київ».

ДЕНЬ 1. Данія.

11:30 - 13:00 Переліт Київ-Копенгаген рейсом авіакомпанії МАУ PS 161 (авіаквитки не включені у базову вартість туру).

Гід зустріне вас в аеропорту Каструп. Далі на вас чекає переїзд з острова Зеландія на півострів Ютландія з паромною переправою. Ніч в готелі на півночі Данії, у м. Хіртсхальс.

 

ДЕНЬ 2. Ставангер - гордість норвезької історії

Після сніданку - відправлення корабля в Норвегію. 10:00-12:15 круїз по протоці Скагеррак. Прибуття в місто Крітстіансанн та переїзд в Ставангер.

Немає у світі людини, яка б не чула про героїчні битви древніх скандинавських племен, вікінгів. Та не всі знають, де саме відбувалася їхня остання битва. Ставангер повідає вам цю таємницю. По прибуттю у місто вас очікує прогулянка видатними місцями нафтової столиці Норвегії. Кафедральний собор Ставангера - це найдавніша архітектурна пам’ятка норвезької готики у поєднанні з лаконічністю Романського стилю.  

В кінці насиченого дня на вас чекає ночівля в готелі.

 

ДЕНЬ 3. Скеля Пастора.

У вільний час можна прогулятися набережною - серцем міста. Музеї, театри, виставки та інші місця для культурного відпочинку  чекають на своїх прихильників. 

Але що таке Норвегія без своїх славнозвісних фіордів? Туристи з усього світу приїжджають сюди аби побачити на власні очі дивовижні пейзажі, які демонструють могутні скелі навколо цих прадавніх вод. Неподалік від Ставангера ви зможете здійснити незабутній круїз* на катері Люсе-фіордом.

А також пропонуэмо насолодитися панорамою дикої Норвегії з висоти пташиного польоту пуд час додаткової екскурсії (доплата 60 євро/дорослий і 40 євро/дитина) на стрімку скелю Прекестулен, відому також як «Скеля пастора» або ж Кафедра проповідника. Аби сюди дістатися доведеться пішки подолати досить велику відстань, але це того варте (пішки близько 4 годин туди-назад). Після захоплюючого походу ви зможете повернутися у Ставангер, аби ще трохи насолодитися красою цього міста. Вечеря та ночівля у готелі.

 

ДЕНЬ 4. Гордалан.

Сніданок. Про що цього разу готова повідати її Величність Норвегія? Не можна побувавши у Ставангері не відвідати ще одне казкове місце. Мова йде про знаменитий Гордалан. Розташований на західному узбережжі країни, Гордалан відомий своїми водоспадами, льодовиками, а більшість його території охоплює національний парк Гардангервідда. Зупинки біля вражаючих водоспадів Лангфоссен та Лотефоссен. Мальовничі краєвиди, історичні місця та незабутні враження - усе це Гордалан.

Після переправи через фіорд відбудеться зупинка у поселенні  Одда. У сусідніх селищах Улесванг та Лофтгюс, які ми далі проїжджатимемо, черпав натхнення відомий норвезький композитор Едвард Гріг.

Якщо ви екстремал та фанат гострих відчуттів, тоді міст Гардангербрідж саме для вас, адже це найдовший у Норвегії і один з найбільших висячих мостів світу. Зупинки біля водоспадів Скрефоссен й Твіндефоссен. Вечеря та ночівля у готелі неподалік Согнефіорду. Для любителів морепродуктів на вечерю* буде запропоновано меню з широким асортиментом страв.

 

ДЕНЬ 5. На краю світу, або оазиси дикої Норвегії.

Сніданок та вільний день. Екскурсія «Поезія фіордів» (доплата 60 євро/дорослий і 40 євро/дитина).

Цього разу ви маєте унікальну можливість відчути дух Західної Норвегії, побувавши в гостях у величних фіордів, насолодитися пейзажами мальовничих місцевих поселень, відвідати селище Аурленд з оглядовим майданчиком та красивою дорогою. Селище Ундредал, відоме виготовленням коричневого сиру.

Для більшого естетичного задоволення варто побачити водоспад Сталхеймфоссен та відвідати найпопулярніше серед туристів селища Гудванген та Флам, що знаходяться на березі одного з відгалужень Согнефьорду.

Поселення Лаердал цікаве дерев’яними спорудами, що відносять приблизно до 17 сторіччя. Простота та досконалість - це природа Західної Норвегії.

 

ДЕНЬ 6. «Король фіордів» - Согнефіорд.

Найцікавіше лише розпочинається… Чи доводилося вам колись спостерігати щось прекрасніше, ніж віддзеркалення неба на поверхні вод фіорду? Це - могутній Согнефіорд, «король фіордів», найбільший у Європі та другий за величиною у світі норвезький фіорд. До того ж, він є найглибшим у Європі водним середовищем - його глибина сягає близько 1300 метрів. Просто неймовірно!

Ви матимете змогу насолодитися двогодинною прогулянкою на катері водами Согнефіорду (доплата 45 євро), аби відчути магію гірських водоспадів та недоторканість дикої природи. Паромна переправа через фіорд.

Гірські озера та дорога вздовж найбільшого континентального льодовика Йостедальбреен зачарують вас своєю величчю. Якщо цих казкових пейзажів виявиться замало, тоді відвідання льодовика Бріксдайлбреен (для бажаючих, доплата 25 євро/дорослий, 20 євро/дитина) стане прекрасним завершенням насиченого дня.

Готель, розміщений поблизу Нордфіорду, забезпечить вас відмінним сервісом та неперевершеними пейзажами, з видом на скелясті береги морської затоки. Ночівля.


ДЕНЬ 7. Гейрангерфіорд,  дивовижні водоспади та плато Далснібба.

Сніданок та вільний день. Сьогодні ви матимете можливість відвідати містечко Гейрангер (доплата 100 євро за екскурсію з круїзом та оглядовим майданчиком), одне з найвідвідуваніших у Норвегії завдяки красі однойменного фіорду. Програма включає круїз Гейрангерфіордом з видами на мальовничі водоспади Геллесільт, «Сім сестер» та «Наречений», що не залишать вас без неймовірних краєвидів. Але і це ще не все. Побачити на власні очі дивовижну панораму незайманої природи Норвегії з оглядового майданчика на гірському плато Далснібба - мрія кожного, хто приїздить сюди з різних куточків світу. Повернення у готель, ночівля.

 

ДЕНЬ 8. Алесунн.

Сніданок та вільний день. Портове місто Алесунн (екскурсія за доплату 70 євро/дорослий, 50 євро/дитина), що на західному узбережжі Норвегії, зустріне вас винятково новими панорамами та мануфактурним оздобленням музеїв, затишними кафе і звісно ж барвами нічного міста. Побудований у стилі «арт-нуво», Алесунн подарує незабутні враження та яскраві спогади. У вільний час ви матимете змогу відвідати акваріум, рибацьку бухту Бросундет. Вулички і барвисті будинки західноєвропейського модерну полонять вас своєю чарівністю! Поїздка на острів Годей, до рибацького поселення Алнес, огляд однієї з візитних карток поселення - Алнеського маяка. Повернення в готель.

 

ДЕНЬ 9. Бюд і Атлантична дорога.

Якщо ви думаєте, що її Величність Норвегія вже встигла показати туристам усі свої принади, тоді на вас чекають ще кілька таємниць та сотні нових вражень від майбутніх подорожі. Після сніданку відбудеться переїзд до Тронхейму, з двома переправами - через Гейрангерфіорд та Сторфіорд. Цього дня перлиною маршруту по праву можна вважати  Бюд - чарівне рибацьке містечко на заході країни. Місцеві рибалки кажуть, що тут уночі можна побачити справжніх русалок, але правда це чи ні так ніхто і не знає.

Чи доводилося вам колись проїжджати по океану саме автомобільною дорогою? Якщо ні, тоді переїзд до Тронхейму через  Атлантичну дорогу, яку в 2005 році було титуловано  «будовою століття» в Норвегії, стане незабутнім міні-туром. Місто Тронхейм  розташоване у гирлі річки Нідельви на березі Тронхеймського фіорду. Після переправи до Тронхейму відбудеться розміщення  у готелі, ночівля.


ДЕНЬ 10. Тронхейм.

Після сніданку на вас чекає екскурсія одним із найбільш населених норвезьких міст, мовчазним Тронхеймом. Серед місцевих пам’яток архітектури ви зможете побачити Нідароський собор*, міст «Ворота щастя». Замок архієпископа, абатство й прогулятися набережною.

Руїни королівських фортець та старовинні пам’ятки архітектури розкажуть вам свої секрети. Перед від’їздом до Швеції відбудеться коротка екскурсія у місті Рьорус, центр якого є об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Транзитний переїзд та ночівля у готелі міста Фалун, Швеція.


ДЕНЬ 11. Швеція, повернення додому. 

Причалом захоплюючої подорожі стане швецьке місто Фалун. Вільний час у центральній частині міста вранці після сніданку. Опісля переїзд країною перед відправленням додому. Прибуття в Аеропорт Стокгольм-Арланда. Рейс МАУ PS 172 (14:20 - 17:40) «Стокгольм - Київ».

Вартість туру:

 

За одну особу
у 2-місному номері

За одну особу
в 1-місному номері

Базова вартість (без авіаквитка)

995 €/особа

1445 €/особа

Тур з авіаквитком*

1150 €/особа

1600 €/особа

Знижка дітям до 12 років - 50 €.

 

* Тур спланований з урахуванням наступних рейсів авіакомпанії МАУ: PS161 Киів-Копенгаген і PS172 Стокгольм-Київ. У вартість туру з авіаквитком включений багаж.

 

У вартість туру входять:

 • реєстрація на рейс (при покупці туру з авіаквитком);
 • груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт під зазначені рейси;
 • ночівлі в готелях 3-4 * або туристичного класу в двох-тримісних номерах з душем, WC;
 • сніданки в готелях;
 • внутрішні поромні переправи (4 місні каюти під час нічної переправи);
 • проїзд автобусом міжнародного класу;
 • екскурсії російською мовою, зазначені в програмі.

У вартість туру не входять:

 • авіаквитки і реєстрація на рейс (при покупці туру без авіаквитків);
 • оформлення візи 70 € (при необхідності);
 • медична страхівка;
 • проїзд на міському транспорті;
 • вхідні квитки і супровід гіда в музеях, соборах, парках;
 • додаткові екскурсії;
 • оренда аудіоапаратури - 15 євро (при покупці до виїзду в тур - знижка 20%);
Дмитро19.02.2019
Yarik06.11.2018
Андрій07.08.2018
Валерія30.05.2018
Анна11.12.2017
Олександр03.09.2017
Написати відгук Оцінка:
Введіть код, вказаний на зображенні:
Продовжити Ваш відгук буде опубліковано після перевірки модератором сайту.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2019
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.