Авіатур на Согне-фіорд та Гейрангер-фіорд

Повернутися до списку турів
995 EUR
help_outline
6 днів
У вартість входить:
 • camera_alt
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • restaurant_menu
 • directions_boat
Відправлення:

30.06.2019, 14.07.2019
21.07.2019, 28.07.2019
​11.08.2019

4.4 / 5

Осло – Согне-фіорд – Хардангер-фіорд – Берген – Сталхеймсклейва – Нур-фіорд – Бріксдаль – Гейрангер-фіорд -–Дорога Тролів – Раумабанен – Ліллехаммер – Осло

Переваги цього туру:

 • захоплива насичена програма;

 • супровід російськомовного гіда;

 • захопливі екскурсії в Осло, Бергені та Олесунні;

 • чудові пейзажі і водоспади;

 • зачаровує круїз, який відкриє вам справжню Норвегію і Скандинавію;

 • та інші яскраві враження!

День 1. Осло

Прибуття в аеропорт Осло не пізніше 14:00. Зустріч з гідом в аеропорту о 14:30. Після інфозустрічі – автобусний переїзд в район Согне-фіорда. По дорозі передбачена зупинка в Боргунні біля каркасної дерев'яної церкви. Цікава споруда початку 13 століття зберегла свою первозданну красу.

Ночівля в готелі Laerdal hotel або аналогічному, на березі фьорда. Вечеря у готелі.

Додатково: Можна прибути в Осло на день раніше, для знайомства з містом. В такому випадку, в день початку туру можливий трансфер з центру Осло в аеропорт Гардемуен. Зустріч з гідом о 12:50 на залізничному вокзалі Осло (трансфер здійснюється за додаткову плату).

День 2. Согнефьорд – Хардангерфьорд – Берген

Після сніданку – автобусний переїзд до Еурланн-фіорду. Наступною пам'яткою на шляху можна вважати Лердальський тунель, зверніть увагу на незвичайне освітлення. Його довжина становить майже 25 км, це найдовший у світі дорожній тунель. Альтернативно, залежно від погодних умов, маршрут може проходити по "сніговій дорозі" Аурландсвеген, де сніг може лежати навіть влітку!

Чудовий панорамний вид на Еурланн-фіорд відкривається з оглядового майданчика Стегастайн. Конструкція побудована на висоті близько 600 м. Тут буде час зробити шикарні кадри, перш ніж відправитися далі в дорогу, в сусіднє містечко Флом.

Звідси доступні дві екскурсії (за доплату) по найзнаменитішим місцям Норвегії. Це Фломська залізниця і круїз по Нерой-фіорду.

Прибуття в Берген. За доплату – можна відправитися на оглядовий майданчик гори Флейон. Готель в центрі (Scandic Bergen City або аналогічний).

День 3. Берген – Сталхеймсклейва – Нур-фіорд

Сніданок і екскурсія по місту. Виїзд на фіорди.

Після прибуття в готель – вечеря. Ніч на березі Нур-фіорда в готелі Loenfjord Hotel або аналогічному. Вас чекає захоплива подорож! У цей час можна буде насолодитися прекрасними видами з вікна на Хардаген-фіорд, по березі якого прокладений маршрут.  Водоспади Стейндальфоссен та Твіндефоссен, круті траси серпантину Сталхеймсклейва, паром через Согне-фіорд та зупинка біля льодовика Боябре – день дуже насичений!

Ввечері можна відвідати оглядовий майданчик Ховелоен на Нур-фіорді – за доплату.

День 4. Бріксдаль – Гейрангер-фіорд – Олесунн

Після сніданку Ви відправитесь до льодовика Бріксдаль. Піднятися туди можна пішки, або на електромобілях (електромобілі за доплату).

Круїз по Гейрангер-фіорд (входить). Це місце з 2005 року знаходиться в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Прекрасні види на фіорд відкриваються з оглядових майданчиків: автобус відвезе Вас на Флюдалслювет, і на майданчик на «Дорозі Орлів».

Переїзд в місто Олесунн. Оглядова екскурсія по місту з архітектурою в стилі північного модерну. Олесунн було повністю відбудований після пожежі.

Ніч в готелі в центрі, Quality Waterfront hotel або аналогічному.

День 5.  Дорога Тролів – Раумабанен – Ліллехаммер

Сніданок у готелі. Маршрут подальшої поїздки прокладений через ще одне знамените місце – «Дорогу Тролів», серпантин з 11 крутими поворотами. Також буде можливість подивитися на водоспад Стрінгфоссен, води якого летять вниз до кам'яного мосту.

У Ондалснес буде можливість покататися на потязі Раумабанен (за доплату). Це друга в Норвегії залізниця з панорамними видами. Для тих хто не поїде на поїзді – автобус зробить зупинку біля «Стіни Тролів», яка представляє собою скелю висотою 1800 м, найбільша в Європі!

Увечері прибуття в район Ліллехаммера. Ніч в готелі Scandic Hafjell hotel або аналогічному.

День 6. Ліллехаммер – Аеропорт Осло

Сніданок у готелі. Переїзд в аеропорт Осло близько 10:30. Переїзд в Осло на комбіновану оглядову екскурсію по столиці, яка закінчується о 14:00 біля залізничного вокзалу.

Далі Ви можете самостійно відправитися в аеропорт Осло або за доплату заздалегідь забронювати трансфер. 

День 2

Фломська залізниця приваблює туристів з усього світу своїми панорамними видами. (75  EUR/чол.) Ви побачите: річки, скелі і водоспади, тунелі, ущелини і гірські ферми.

Круїз по Нерой-фіорду також не залишить нікого байдужим. (65 EUR/чол.) Саме на цій екскурсії Ви побачите найвужчий фіорд в Норвегії! Він входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

За додаткову плату можна піднятися на фунікулері на гору Флейон. (30 EUR/чол.) Фунікулер Флойбанен в Бергені єдиний в Скандинавії схожого типу.

День 3

Під час оглядової екскурсії (яка включена у вартість туру) Ви прогуляєтеся по гайнзерскій набережній Брюгген і послухаєте історію колишнього столичного міста. Обов'язково в ході екскурсії Ви відвідаєте Рибний ринок, гід також покаже Вам замок Хоконс Холл і вежу Розенкранца.

День 4

Якщо Ви приїхали до Норвегії хоча б на тиждень - то обов'язково потрібно подивитися хоча б на один з льодовиків! Льодовик Бріксдаль в Національному парку Юстедален відвідує близько 300 тис. туристів на рік. Ви можете прогулятися самостійно біля льодовика, або урізноманітнити своє дозвілля катанням на електромобілях. Електромобілі - за доплату 45 EUR/чoл.).

День 5

Раумабанен (за доплату 50 EUR/чoл.).

День 6

Оглядова екскурсія по Осло (включена у вартість туру). Гід проведе вас по головних визначних пам'яток столиці. Ви побачите знаменитий будинок Опери, Королівський Палац, Парламенту та Ратушу, а також фортецю Акерсхус і набережну Акер Брюгге.

Вартість туру:

При розміщенні в двомісному номері

При розміщенні в одномісному номері

При розміщенні на додатковому ліжку

995 євро/ос.

1385 євро/ос.

895 євро/ос.

Знижка раннього бронювания -5% діє при бронюванні туру не пізніше, ніж за 3 місяці до початку туру, за умови 100% оплати.

 

У вартість входить;

 • проживання в готелях 3-4* зі сніданками;
 • 2 вечері (за маршрутом);
 • проїзд у новому комфортабельному автобусі по маршруту;
 • круїз по Гейрангер-фіорду;
 • супровід російськомовного гіда в екскурсії за програмою;
 • проїзд по платним дорогам та паромним переправам.

 

У вартість не входить:

 • авіапереліт Київ–Осло–Київ (від 300 EUR);
 • оформлення Шенгенської візи (якщо паспорт не біометричний); 
 • мед. страхівка;
 • трансфер в останній день з центру Осло в аеропорт (170 EUR для 1-4 людей).

 

Додаткові екскурсії:

 • панорамна залізниця Фломсбана – 75 EUR;
 • круїз по Нерой-фіорду (Флом–Гудванген) – 65 EUR;
 • оглядовий майданчик гори Флейон (Берген) – 30 EUR;
 • оглядовий майданчик Ховелоен (Нур-фіорд) – 70 EUR;
 • електромобілі на льодовику Бріксдаль – 45 EUR;
 • панорамна залізниця Раумабанен – 50 EUR;
 • доплата за перший ряд в автобусі – 45 EUR;
 • доплата за другий ряд в автобусі – 25 EUR.

 

Авіатур на Согнефйорд та Гейрангерфйорд

Елена25.03.2018
Іван26.11.2017
Марина03.04.2016
Никита25.06.2015
Вова18.06.2015
Написати відгук Оцінка:
Введіть код, вказаний на зображенні:
Продовжити Ваш відгук буде опубліковано після перевірки модератором сайту.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2020
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.