Авіатур на Согнефйорд та Гейрангерфйорд

Повернутися до списку турів
Продано!Міні-група
Авіатур на Согнефйорд та Гейрангерфйорд
1 125 EUR
6 днів
У вартість входить:
 • экскурсии
  екскурсії
 • услуги гида
  послуги гіда
 • проживание
  проживання
 • проезд на автобусе / трансфер
  проїзд на автобусі / трасфер
 • питание
  харчування
 • паром
  пором
Відправлення:

01.07.2018, 15.07.2018
29.07.2018, 12.08.2018

Міні група до 15 людей

Осло - Согнефьорд - Хардангерфьорд - Берген - Сталхеймсклейва - Нордфьорд - Бріксдаль - Гейрангерфьорд - Дорога Тролів - Раумабанен - Ліллехаммер - Осло

Переваги данного туру:

 • захоплююча насичена програма;

 • супровід російськомовного гіда;

 • захоплюючі екскурсії в Осло, Бергені та Олесунні;

 • чудові пейзажі і водоспади;

 • зачаровує круїз, який відкриє вам справжню Норвегію і Скандинавію;

 • та інші яскраві враження!

Вартість туру:

1125 EUR/чол. при розміщенні в двомісному номері.

1455 EUR/чол. при розміщенні в одномісному номері.

1025 EUR/дитина (до 12 років) при розміщенні на додатковому ліжку.

У вартість входить;

 • проживання в готелях зі сніданками;
 • 1 вечеря (за маршрутом);
 • проїзд в комфортабельному норвезькому автобусі по маршруту;
 • супровід російськомовного гіда в екскурсії за програмою;
 • проїзд по платним дорогам та паромним переправам.

 

В вартість не входить:

 • авіапереліт Київ-Осло-Київ (від 250 EUR);
 • оформлення Шенгенської візи і мед. Страховки (за необхідності);
 • круїз по Гейрангерфьорду - обов'язкова доплата 55 EUR;
 • трансфер у перший день з Осло в аеропорт за необхідності (30 EUR, або самостійно);
 • трансфер в останній день з центру Осло в аеропорт (75 EUR індивідуальний або 30 EUR аероекспрес);
 • додаткова ніч в Осло 85 EUR/людина в двомісному номері, 140 EUR/людина в одномісному, 80EUR/дитина на додатковому ліжку.

 

Додаткові екскурсії:

 • екскурсія на острів Бюгдой (музейний острів в Осло) 3 години - 55 EUR;
 • панорамна залізниця Фломсбана - 75 EUR;
 • круїз по Неройфьорду (Флом-Гудванген) - 60 EUR;
 • оглядовий майданчик гори Флейон (Берген) - 25 EUR;
 • електромобілі на льодовику Бріксдаль - 45 EUR;
 • панорамна залізниця Раумабана - 45 EUR;
 • доплата за перший ряд в автобусі: 40 EUR;
 • доплата за другий ряд в автобусі: 20 EUR.

 

День 1. Осло

Прибуття в аеропорт Осло не пізніше 14:00. Зустріч з гідом в аеропорту о 14:30. Після інфозустрічі - автобусний переїзд в район Согнефьорда. По дорозі передбачена зупинка в Боргунні біля каркасної дерев'яної церкви. Цікава споруда початку 13 століття зберегла свою первозданну красу.

Ночівля в готелі Lindstrom hotel або аналогічному, на березі фьорда.

Додатково: Можна прибути в Осло на день раніше, для знайомства з містом. В такому випадку, в день початку туру можливий трансфер з центру Осло в аеропорт Гардемуен. Зустріч з гідом о 12:50 на залізничному вокзалі Осло (трансфер здійснюється за додаткову плату).

 

День 2. Согнефьорд - Хардангерфьорд - Берген

Після сніданку - автобусний переїзд до Еурланнфьорду. Наступною пам'яткою на шляху можна вважати тунель Лаердаль, зверніть увагу на незвичайне освітлення. Його довжина становить майже 25 км, це найдовший у світі дорожній тунель. Альтернативно, залежно від погодних умов, маршрут може проходити по "сніговій дорозі" Аурландсвеген, де сніг може лежати навіть влітку!

Чудовий панорамний вид на Еурланнфьорд відкривається з оглядового майданчика Стегастайн. Конструкція побудована на висоті близько 600 м. Тут буде час зробити шикарні кадри, перш ніж відправитися далі в дорогу, в сусіднє містечко Флом.

Звідси доступні дві екскурсії (за доплату) по найзнаменитішим місцям Норвегії. Це Фломська залізниця і круїз по Неройфьорду.

Далі автобус проїде від села Гудванген до водоспаду Стейндальфоссен. У цей час можна буде насолодитися прекрасними видами з вікна на Хардагенфьорд, по березі якого прокладений маршрут. Після фотопаузи біля водоспаду - переїзд на ночівлю в Берген. Готель в центрі (Thon hotel Orion або аналогічний).

 

День 3. Берген - Сталхеймсклейва - Нордфьорд

Сніданок і екскурсія по місту. За доплату - можна відправитися на оглядовий майданчик гори Флейон. Виїзд на фьорди.

Вас чекає захоплююча подорож! Водоспад Твіндефоссен, круті траси серпантину Сталхеймсклейва, водоспади Сталхеймфоссен і Сівлефоссен, гірська дорога Гауларфьеллет з видами на Національний парк Юстедален - день дуже насичений!

Після прибуття в готель - вечеря. Ніч на березі Нордфьорда в готелі Loenfjord Hotel або аналогічному.

 

День 4. Бріксдаль - Гейрангерфьорд - Олесунн

Після сніданку Ви відправитесь до льодовика Бріксдаль. Піднятися туди можна пішки, або на електромобілях (електромобілі за доплату).

Круїз по Гейрангерфьорд (обов'язкова доплата 55 євро). Це місце з 2005 року знаходиться в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Прекрасні види на фьорд відкриваються з оглядових майданчиків: автобус відвезе Вас на Флюдалслювет, і на майданчик на «Дорозі Орлів».

Переїзд в місто Олесунн. Ніч в готелі в центрі, Scandic Alesund hotel або аналогічному.

 

День 5.  Дорога Тролів - Раумабанен - Ліллехаммер

Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по місту з архітектурою в стилі північного модерну. Олесунн був повністю відбудований після пожежі.

Маршрут подальшої поїздки прокладений через ще одне знамените місце - «Дорогу Тролів», серпантин з 11 крутими поворотами. Також буде можливість подивитися на водоспад Стрінгфоссен, води якого летять вниз до кам'яного мосту.

У Ондалснес буде можливість покататися на потязі Раумабанен (за доплату). Це друга в Норвегії залізниця з панорамними видами. Для тих хто не поїде на поїзді - автобус зробить зупинку біля «Стіни Тролів», яка представляє собою скелю висотою 1800 м, найбільша в Європі!

Увечері прибуття в Ліллехаммер. Ніч в готелі Scandic Victoria hotel або аналогічному.

 

День 6. Ліллехаммер - Аеропорт Осло

Сніданок у готелі. Переїзд в Осло на комбіновану оглядову екскурсію по столиці, яка закінчується о 15:00 біля залізничного вокзалу.

Далі Ви можете самостійно відправитися в аеропорт Осло або за доплату заздалегідь забронювати трансфер. А якщо вирішите ще трошки затриматися в цій північній країні вікінгів - для всіх бажаючих пропонуємо захоплюючу екскурсію на музейний острів, Бюгдой (кінець екскурсії о 18:00 біля залізничного вокзалу).

День 1

Якщо Ви прибули в Осло вранці, і маєте бажання, не втрачаючи часу, почати досліджувати столицю - пропонуємо відправитися на тригодинну екскурсію по півострову Бюгдой (додаткова плата 120 EUR/чол.). Цей мікрорайон міста знаменитий не тільки музеями, з яких Ви обов'язково відвідайте музеї Кон-Тікі і Кораблів Вікінгів. Тут є також свої затишні вулички, сквери і площі.

 

День 2

Оглядова екскурсія по Осло (включена у вартість туру). Гід проведе вас по головних визначних пам'яток столиці. Ви побачите знаменитий будинок Опери, Королівський Палац, Парламенту та Ратушу, а також фортецю Акерсхус і набережну Акер Брюгге.

 

День 3

Фломська залізниця приваблює туристів з усього світу своїми панорамними видами. (75  EUR/чол.) Ви побачите: річки, скелі і водоспади, тунелі, ущелини і гірські ферми.

Круїз по Неройфьорду також не залишить нікого байдужим. (60 EUR/чол.) Саме на цій екскурсії Ви побачите найвужчий фіорд в Норвегії! Він входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

День 4

Під час оглядової екскурсії (яка включена у вартість туру) Ви прогуляєтеся по гайнзерскій набережній Брюгген і послухаєте історію колишнього столичного міста. Обов'язково в ході екскурсії Ви відвідаєте Рибний ринок, гід також покаже Вам замок Хоконсхоллен і вежу Розенкранца.

 

За додаткову плату можна піднятися на фунікулері на гору Флейон. (19 EUR/чол.) Фунікулер Флойбанен в Бергені єдиний в Скандинавії схожого типу.

Якщо ж Ви ще не втомилися від насичених екскурсіями днів - рекомендуємо відправитися в музей-садибу Едварда Гріга (25 EUR/ чол.). Ця екскурсія включає в себе музей Едварда Гріга, його віллу, концертний зал Troldsalen і місце поховання композитора. Будівлі й інтер'єри чудово збереглися до наших днів.

 

День 6

Якщо Ви приїхали до Норвегії хоча б на тиждень - то обов'язково потрібно подивитися хоча б на один з льодовиків! Льодовик Бріксдаль в Національному парку Юстедален відвідує близько 300 тис. туристів на рік. Ви можете прогулятися самостійно біля льодовика, або урізноманітнити своє дозвілля катанням на електромобілях. Електромобілі - за доплату 38 EUR/чoл.).

 

День 7

Раумабанен (за доплату 45 EUR/чoл.).

 

Підпишіться на розсилку
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 - 2018
Тури в Скандинавію, Лапландію, Норвегію, Фінляндію, круїзи по Норвегії, незабутній відпочинок!