Авіатур Три королівства Скандинавії

Повернутися до списку турів
1 049 EUR
help_outline
11 днів
У вартість входить:
 • camera_alt
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
 • directions_boat
 • restaurant
Відправлення:

2022

4.8 / 5
* Дати відправлення:

Ціна: 1 049 EUR

Ми надаємо Вам найбільш зручний спосіб знайомства з країнами півночі - екскурсійні тури Скандинавією з вильотом з Києва.

Хоч одного разу побувавши в Скандинавії, людина безповоротно в неї закохується. Будь це прохолода і сувора краса, сюрреалістичність фіордів, архітектура Стокгольма і Копенгагена - все це надихнуло далеко не одну зібрану нами екскурсійну групу.

Копенгаген - датські замки - Осло - фіорди, водоспади і льодовики Норвегії - Берген - Согнефіорд - Осло - Сігтуна - Стокгольм - Дроттнінгхольм

ДЕНЬ 1. Чарівний Копенгаген.

Переліт з Києва до Копенгагена здійснюється через авіакомпанію МАУ рейсом PS 161 (09:25 - 10:45). Зустріч з гідом в аеропорту. Програма великої автобусно-пішоходної екскурсії Копенгагеном включає огляд Ратуші, Мармурової церкви, палацу Амалієнборг, Русалочки, фонтану Гефіон, парку і палацу Росенборг, найдовшої пішохідної вулиці в Європі Стрегет, площі Конгенс-Ніторв й інших визначних пам'яток. Прогулянка на катері міськими каналами (доступна за доплату 15 €). Заселення в готель та ночівля.

 

ДЕНЬ 2. Данія - країна королів.

Сніданок у готелі. Повернення до Копенгагена. Вільний час для відвідування розважального парку Тіволі* в центрі міста, обсерваторії Кругла вежа*, кварталу Християнія, що є неофіційною державою всередині держави, і музеїв.

Екскурсія «Данські королівські замки» на автобусі (за бажанням, за доплату 45 €/дор. 35 €/дит.). Огляд колишніх королівських резиденцій-замків із зовнішнього боку. Фортеця Кронборг, відома як "замок Гамлета", один з найкрасивіших європейських замків і найбільший замок епохи Відродження в Скандинавії Фредериксборг* з його вишуканими парками, літня резиденція королеви Данії - палац Фреденсборг. Ночівля.

 

ДЕНЬ 3. З Данії в Норвегію. Знайомство з визначними пам’ятками Осло.

Сніданок. Переїзд до Норвегії з прибуттям в Осло. Міська екскурсія, що складається з Королівського палацу і театру, Ратуші, де вручають Нобелівську премію миру, Парламенту, Університету, головного променаду Карл-Юхан-гатте, набережної Аккербрігге і парку скульптур ім. Густава Вігеланна. Заселення в готель та ночівля.

 

ДЕНЬ 4. Музеї Осло.

Сніданок у готелі. Факультативна поїздка на півострів Бюгдей (доплата 30 €/взр. 25 €/реб): музеї "Кон-Тікі" (судна «Ра-2» і «Кон-Тікі» Тура Гаєрдала, експозиція з острова Пасхи) і "Фрам" (корабель Нансена і Амундсена, на якому майже покорили Північний полюс і відкрили Південний ), судно «Йоа» (на якому Амундсен першим пройшов через північно-західний прохід). За бажанням на вибір відвідування музею вікінгів* або етнографічного музею*.

Переїзд в західну Норвегію уздовж Тюріфіорда, долин Хемседаль і Халінгсель та засніжених вершин гір. Заселення в готель в околицях Согнефіорда й ночівля.

 

ДЕНЬ 5. Поезія Фьордів

Сніданок у готелі. Поїздка у напрямок Юстедалбріну (виїзна екскурсія, доплата 60 €/дор. 40 €/дит.). Шлях проходить через одну з наймальовничіших норвезьких гірських доріг з зупинкою на оглядовому майданчику, вид з якого тамує подих. Фотозупинки на гірському перевалі біля водоспадів і гірських озер. Переправа на поромі через Согнефіорд, подорож уздовж Аурландфіорда та Люстерфіорда. Огляд старих дерев'яних будинків біля берега озера в селі Лаєрдал. Переїзд найдовшим (24,5 км) автомобільним тунелем з неймовірними краєвидами в «кишенях». Повернення в готель та ночівля.

 

ДЕНЬ 6. Берген. Рибний ринок.

Сніданок у готелі. Вільний день в околицях Согнефіорда. Можливість автобусної екскурсії в Берген (за доплату 35 €/дор. 25 €/дит.), що складається з узятих ЮНЕСКО під охорону дерев'яних споруд торговельного верфу Брюгген, популярного рибного ринку з можливістю дегустації м'яса кита і ковбасок з лося й оленя, пам'ятників Уле Буллю й Едварду Грігу, вежі Розенкранц, Хоконс Холла і Бергенхус. Підйом на фунікулері Флаєн* з оглядовим майданчиком і прогулянка гаванню в час, що залишився. Після повернення можлива вечеря* в готельному ресторані (величезний вибір морепродуктів, м'ясо, салати, десерти). Ночівля.

 

ДЕНЬ 7. Найкрасивіший фіорд.

Сніданок у готелі. Вільний день в околицях Согнефіорда. Подорож на кораблі по Согнефіорду (за бажанням, за доплату 45 €/взр. 40 €/реб) тривалістю в дві годині, куди входить і Неройфіорд - найбільш вузька його частина. Висота гір сягає близько 1350 метрів, а глибина фіорду - 600 метрів. Фотозупинки в колоритних бухтах Гудванген і Флам. Повернення в Осло пейзажною гірською дорогою та ночівля.

 

ДЕНЬ 8. Знайомство зі шведськими традиціями, стравами і пейзажами. Мініатюрна Сигтуна.

Сніданок у готелі. Вільні годинник в Осло. Можливість відвідування Національної галереї* (полотна Крога і Мунка, серед яких і "Крик"). Прогулянка фортецею Аскерхус. Переїзд до Швеції по панорамних дорогах, в країну озер і прадавніх лісів. Зупинка в Сигтуні (доплата 10 €/дор. 5 €/дит.). Заселення в готель у Стокгольмі та ночівля.

 

ДЕНЬ 9. Стокгольм і його Старе місто, Королівський Палац і премія Нобеля.

Сніданок у готелі. Екскурсія Старим містом ( "Гамла Стан"), в яку входять Королівський палац, Велика площа, Купецька площа, одна з найбільш вузьких європейських вуличок, найменший пам'ятник Швеції, церква святого Миколая, Парламент, Опера, королівський парк. Час для прогулянок містом, шопінгу й інших розваг.

Необов'язкова (за доплату 50 €/взр. 35 €/реб) екскурсія зі шведським гідом в Королівський палац Дроттнингхольм і Ратушу, де проводиться бал для Нобелівських лауреатів). Повернення в готель та ночівля.

 

ДЕНЬ 10. Музеї Стокгольма.

Сніданок у готелі. Відведений на індивідуальне проведення часу день у Стокгольмі, можливість відвідування численних музеїв* (національний музей, музей лицарської церкви, будинок концертів).

Надається велика факультативна програма, в яку входить:

Екскурсія на острови Юргорден і Лідінго (за доплату 50 €/взр. 15 €/реб), де знаходяться будинок-музей скульптора «в польоті» Карла Мілесса, музей Ваза, у якому представлений майже повністю збережений вітрильний корабель XVII століття «Ваза», оглядовий майданчик телевежі заввишки в 155 метрів з фантастичною міської панорамою, етнографічний музей під відкритим небом "Скансен" з привезеними будиночками представників традиційних шведських професій. Там же знаходиться й міський зоопарк зі шведськими тваринами, такими як росомахи, рисі, тюлені, олені й інші.

Огляд площі Валленберга та площі Хьоторгет, де проходить церемонія вручення Нобелівської премії, драматичного театру та ділового району Сіті. Обід*, у який входить суп із морепродуктів і тріски в фірмовому рибному ресторані. Увечері повернення в готель та ночівля.

 

ДЕНЬ 11. Повернення.

Сніданок. Трансфер в аеропорт Арланда. Переліт з Стокгольма до Києва авіакомпанією МАУ рейсом PS 172 (15:20 - 18:30).

Вартість турів за базовою ціною (без авіаквитків) уточнюйте у менеджерів.

Доплата за одномісне розміщення в готелі - 395 €.

Знижка дітям до 14 років - 50 €.

Просимо Вас звернути увагу, що вартість туру може змінюватися, в залежності від ціни на авіаквитки і від ціни за проживання в готелях на конкретні дати туру!

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ ВКЛЮЧАЄ:

 • авіаквитки Київ - Копенгаген/Стокгольм - Київ (рейси PS161/PS172) з багажем (при покупці туру з авіаквитком);
 • груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт під зазначені рейси;
 • нічліги в готелях 3-4 * в двох-тримісних номерах;
 • сніданки в готелях;
 • проїзд автобусом міжнародного класу;
 • екскурсії російською мовою, зазначені в програмі.

ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВКЛЮЧАЄ:

 • авіапереліт (при покупці туру без авіаквитка);
 • медичну страховку;
 • оренда аудіоапаратури - 15 € (при покупці до виїзду - знижка 20%);
 • оформлення візи 95 € (при необхідності);
 • проїзд на міському транспорті;
 • вхідні квитки і супровід гіда в музеях, соборах, парках;
 • вартість квитків, позначених*;
 • додаткові екскурсії;
 • сервісний транспортний збір - 12 €.
Віктор15.10.2018
Анастасия08.10.2018
Валентин21.08.2018
Анатолий18.07.2018
Олена15.07.2017
Написати відгук Оцінка:
Введіть код, вказаний на зображенні:
Продовжити Ваш відгук буде опубліковано після перевірки модератором сайту.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.