Великий Автотур по Норвегії

Повернутися до списку турів
1 090 EUR
help_outline
13 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • restaurant_menu
 • directions_car
Відправлення:

10.08.2020

4.38 / 5

Маршрут подорожі: Осло - Ставкірка в Хеддале - Камінь К’єрагболтен - Скала Прекестулен (Кафедра Проповідника) - Дерев'яна церква Ролдан - Язик Троля - Льодовик Фолгефон - Берген- Аурландсфіорд - Согнефіорд - Льодовик Йостедаль - Національний парк Йотунхейма - гора Гальхепігген - Гейрангерфіорд - Дорога Орлов - Олесунд - Атлантична дорога - Лілліхаммер - Осло

Загальні відомості про тур:

 • Тривалість автотуру: 13 днів
 • Загальна довжина маршруту: 2100 км
 • Початок маршруту: Осло до 17:00
 • Кінець маршруту: Осло після 12:00
 • Проживання: в кемпінгах / в наметах
 • Рівень складності: початковий

День 1. Осло - Ставкірка в Хеддалі

Подорож почнеться в Осло. При ранньому прильоті у вас буде можливість погуляти по місту, розташованому на березі Ослофіорда, і насолодитися яскравими вулицями столиці. Отримавши автомобілі і поповнивши запаси провізії, ми відправимося в дорогу на зустріч природним і архітектурним красотам Норвегії. Просуваючись на північ, зупинимося у великої старовинної дерев'яної каркасної церкви в Хеддалі, яка була зведена на початку XIII століття. Приїхавши в кемпінг, ми зможемо познайомитися ближче, обговорити маршрут на наступні дні і набратися сил перед майбутніми враженнями.

День 2. Скандинавський мінімалізм - Люсефіорд

Наш день почнеться рано, щоб встигнути втілити в життя всі наші плани. По дорозі будемо милуватися скандинавським мінімалістичним стилем життя, полями, озерами, мальовничими скелями і поворотами. Зупинимося на привал біля гірського пейзажу. У другій частині дня ми доїдемо до Люсефьорд, одному з найбільш привабливих фіордів Норвегії, де і буде наша наступна ночівля в кемпінгу. Увечері прогуляємося біля фіорда, насолоджуючись норвезькими видами.

День 3. Камінь-горошина К’єрагболтен

Сьогодні на вас чекає перший похід в гори до відомого каменю К’єрагболтен, який розташований на Люсефіорді між двох скель, схиляючись над прірвою. Щоб дійти до каменя, нам потрібно буде пройти близько 5 км. По дорозі ми не побачимо багато рослинності, адже вітер в цій місцевості добре потрудився. Але, завдяки хорошому огляду, ми зможемо милуватися різними відтінками сірого і смарагдового нашого скелястого маршруту. Коли ми дійдемо до місця призначення, ви побачите, що гігантський камінь К’єрагболтен схожий на маленьку горошину в порівнянні зі скелями, де він застряг.

Спустившись назад, вирушимо до поромної переправи на інший берег Люсефіорду, під час якої буде зручно насолоджуватися краєвидами фіорда. Поромні переправи дуже популярні в Норвегії, бо об'їжджати фіорд потрібно кілька годин, а переплисти його можна всього за 20 хвилин. Наш нічліг сьогодні буде недалеко від кемпінгу Прекестулен, де ми отримаємо задоволення від виду на води фіорду і відпочинемо від походу.

День 4. Кафедра Проповідника - Водоспади Норвегії - Одда

Вранці ми пішки піднімемося до знаменитого Прекестулена або, в перекладі з норвезького, Кафедри Проповідника. Місце являє собою величезну скалу, яка підіймається над Люсефьорд. З квадратного і плоского Прекестулен, площею 25 х 25 метрів, відкривається чудовий вид на чарівність фіорда.

Спустившись зі скелі, ми відправимося на машинах далі за маршрутом, де нам зустрінуться водоспади різних розмірів, на які багата Норвегія. Також в Ролдалі ми побачимо ще одну давню дерев'яну церкву, датовану часом утворення Норвегії. Ночівля в цей день буде в маленькому місті Одда на березі фіорда.

День 5. Язик Троля

Сьогодні на нас чекає похід з рюкзаками до незвичайного виступу над фіордом під назвою Язик Троля. Частково ми зможемо подолати шлях на автомобілях, але потім потрібно буде підніматися пішки серпантином, пройшовши приблизно 15 км. Дійшовши до вершини до обіду, ми влаштуємо привал з видом на вражаючі гори фіорда. В той час, поки основна кількість туристів буде фотографуватися на Язику Троля, ми, щоб не втрачати часу, вирушимо на сусідню ще одну, але меншу, Кафедру Проповідника. Після чого повернемося до Язика і, забравшись на нього, отримаємо фантастичні враження від побаченого і запам'ятаємо пейзаж на все життя. Ніч ми проведемо недалеко від цього місця.

День 6. Хардангенбрідж - Берген

Сьогодні ми прокинемося раніше, щоб встигнути одними з перших ще раз ступити на Язик Троля, адже одного разу вам точно буде мало. Після цього нас чекатимуть сніданок, збори і дорога назад до наших автомобілів. Далі за маршрутом нам зустрінуться водоспади, фіорди, знаменитий підвісний міст Хардангенбрідж і потім ми прибудемо в колоритний Берген.

Портове місто Берген є другим за величиною населеним пунктом Норвегії. Прогулюючись містом, ми дійдемо до середньовічної набережної під назвою Брюгген, однією з найголовніших визначних пам'яток міста. На набережній ви побачите різнокольорові триповерхові будиночки з кривими вуличками, а також Рибний ринок, на якому можна покуштувати різні морські смаколики. Ночівля в кемпінгу.

День 7. Аурландсфіорд і Неройфіорд

Далі ми будемо тримати шлях до запаморочливих Аурландсфіорду і Неройфіорду, відросток Согнефіорда. У нас буде можливість подивитися на перший фіорд зі спеціального оглядового майданчика, з якого відкривається непередаваний вид. Також познайомимося і з другим фіордом, Неройфіордом, найвужчим і одним з найбільш красивих фіордів країни.

Потім ми піднімемося в гори по засніженій дорозі, після чого, при достатній наявності часу, відвідаємо Бургундську ставкірку, яка зберегла свій первісний вигляд з моменту зведення. Ніч ми проведемо в кемпінгу на березі найдовшого фіорда країни, Согнефіорда, з неймовірно мальовничим видом.

День 8. Йостедаль - Йотунхейнмен

У цей день на нас буде чекати найбільший льодовик в Норвегії - Йостедаль. Льодовик утворився між фіордами і має різні відтінки нереального блакитного кольору. Крім льодовика, ми також побачимо озеро Стіггеватнет, в якому плавають айсберги. Потім ми відправимося в дорогу найбільш високогірним маршрутом країни до Національного парку Йотунхейнмен. На нічліг ми зупинимося в горах і прогуляємося перед сном дуже гарною місцевостю.

День 9. Гора Галлхепігген

Сьогодні у нас в планах піднятися на Галлхепігген, найвищу гору в Норвегії. Підйом буде не простий, тому потрібно підготуватися краще, одягнувши теплий непродувний одяг, і цілеспрямовано йти вперед. На вершині ми знайдемо маленьке кафе, де зможемо перекусити і випити гарячого чаю. З вершини відкриється непередаваний вид на мальовничі скелі і льодовики вже згаданого Національного парку. Відпочивши, ми спустимося назад до машин і вирушимо далі по північних пейзажів. Дорога знову буде вести нас в гори до засніженої вітряної місцевості. Також нам зустрінеться багато дзеркальних озер. Досить оперативно ми почнемо спускатися з гірської дороги в бік Гейрангерфіорду. Ніч проведемо майже біля води, прогулявшись перед сном набережною.

День 10. Гейрангерфіорд - Дорога Орлів - Олесунн

Вранці, за бажанням, можна буде відправитися в круїз по мальовничому Гейрангерфіорду, побачити відомі водоспади Наречений і Фата нареченої, а також Сім сестер. Після екскурсії ми поїдемо по вражаючому серпантину Дорога Орлов, з висоти якої ми також зможемо помилуватися красотами неземного Гейрангерфіорду.

Переправившись на поромі на іншу сторону фіорда, ми попрямуємо до дивовижного міста - Олесунну. Свою чарівність місто придбало після великої пожежі, яка спалила дерев'яні будинки на початку XX століття. Місто було відновлено в популярному тоді стилі «ар нуво», яке і зберіглося до сьогоднішніх днів. Після прогулянки по Олесунну ми зупинимося в кемпінгу на ніч.

День 11. Атлантична дорога

На поромі доберемося до міста Мольде, звідки поїдемо захоплюватися, можна сказати, кращої туристичної дорогою Норвегії - Атлантичної дорогою, яка гармонійно поєднує острова невеликих розмірів, будучи невід'ємною частиною неймовірного пейзажу. Ми зупинимося у найвідомішій частині моста, щоб зафіксувати фотоапаратами ідеальне поєднання природи і творіння людини, які переплітаються між собою і створюють одне ціле. Незважаючи на сильний вітер, покинути красу цього місця буде досить важко. Доїхавши до міста Крістіансунн, зупинимося на нічліг.

День 12. Йотунхейнмен - Ліллехаммер - Осло

Сьогодні ми будемо повертатися назад до початку подорожі через Ліллехаммер. По дорозі зупинимося в кількох мальовничих місцях, проїдемо повз вже відвіданого нами раніше Національного парку Йотунхейнмен, під'їхавши, по можливості до озера Г’єнде на прогулянку. Також, можливо, в гірській місцевості, нам вдасться побачити норвезьких північних оленів. Заїхавши в місто, яке раніше іменувалося столицею зимових олімпійських ігор, ми будемо тримати курс на Осло. В кінці дня, в честь закінчення подорожі по запланованій програмі, ми організуємо святкову вечерю.

День 13. Прощання з Норвегією

Приділивши ще трохи часу центру Осло, більшість може вже відправитися в аеропорт або ж залишитися і додатково відвідати кілька визначних пам'яток столиці. Ви повернетеся додому з цілим багажем, переповненим незабутніми враженнями.

Є ймовірність внесення змін до маршруту поїздки на розсуд гіда-інструктора у зв'язку зі змінами погоди.

У вартість включено:

 • послуги гіда-провідника;
 • прокат автомобіля та паливо;
 • додаткова страховка авто з «0» франшизою;
 • поромні переправи і платні дороги;
 • проживання в кемпінгах;
 • триразове харчування;
 • прокат групового спорядження;
 • аптечка.

У вартість не включено:

 • авіапереліт;
 • оформлення шенгенської візи (якщо немає біометричного паспорта);
 • мед. страхування;
 • додаткові екскурсії;
 • аеропортний трансфер.

Андрій20.07.2019
Владислав27.05.2019
Данил02.10.2018
Сергей26.03.2017
Илья01.09.2016
Алексей18.01.2016
Денис13.04.2015
Максим06.02.2015
Написати відгук Оцінка:
Введіть код, вказаний на зображенні:
Продовжити Ваш відгук буде опубліковано після перевірки модератором сайту.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2020
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.