Похід по Ісландії 14 днів: Інша Ісландія

Повернутися до списку турів
540 EUR
help_outline
14 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • restaurant_menu
 • restaurant
Відправлення:

липень - серпень

4.73 / 5

Маршрут походу: Рейк'явік - Акурейри - Хусавік - Асбіргі - каньйон р. Йокульса - Вестурдальса - Вігабьяргсфосс - Реттарфосс - Хафрагільсфосс - Деттіфосс - Сельфосс - озеро Ейліфсвотн - лавові поля Крафла - гора Крафла - озеро Віті - гора Хільдарфйаль - Рейкьяхлід - печера Гротагья - кратер Хверфьяль - Діммуборгір - Рейкьяхільд - Акурейри - Рейк'явік

Загальні відомості про тур:

 • Тривалість походу: 14 днів.
 • Загальна довжина маршруту: приблизно 132 км.
 • Початок і кінець маршруту: Рейк'явік.
 • Проживання: намети/кемпінги.
 • Рівень складності: високий.

День 1. Зустріч групи, прогулянка по Рейк'явіку

Зустріч учасників у міському кемпінгу Рейк'явіка. У разі раннього прибуття, ми вирушимо на прогулянку красивими вуличками, скуштуємо місцевих страв та насолодимося білими ночами. Наполегливо рекомендуємо обирати ранкові рейси, адже столиця Ісландії - прекрасна і сповнена історичних пам'яток.

Інакша Ісландія Інакша Ісландія

День 2. Переїзд Рейк'явік - Акурейри

Сьогодні на нас чекає тривалий переїзд до Акурейри. Містечко розташоване на краю Ейя-фьорда в оточенні гір. Як-тільки облаштуємось у кемпінгу, неодмінно відвідаємо лютеранську церкву Акюрейраркіркья, ботанічні сади, помилуємося надзвичайною архітектурою міста. Нудьгувати тут не вийде, адже пам'яток в Акурейри не злічити.

Інакша Ісландія Інакша Ісландія

 

День 3. Акурейри - Годафосс - Хусавік - чорний пляж Ісафьордур - Асбіргі

Ранній підйом, тому що, за сьогодні необхідно багато всього встигнути. Тому швиденько снідаємо і збираємося в дорогу. Спершу вирушаємо на китове сафарі. Кажуть, що вірогідність вгледіти морського гіганта близько 99,8%. Перевіримо! Потім, ми відвідаємо водоспад Годафосс, так званий «Водоспад Богів». За легендою, в 999-1000 роках, коли ісландці прийняли християнство, в нього  скинули язичницьких ідолів. Звідси й назва від ісл. Goð - «Бог».

Після цього вирушаємо до чорних берегів Скютюльфьорда. Вечір ми зустрінемо на каньйоні Асбіргі. Його височини досягають майже 100 метрів! Залишок дня тут і проведемо, насолоджуючись красою і величчю природи.

Інакша Ісландія Інакша Ісландія

 

День 4. Асбіргі - каньйон річки Йокульса - Вестурдальса

А попереду наш довгоочікуваний піший день! Стежка протікає вздовж прекрасного каньйону Йокульса, поступово піднімаючись вгору. У нас буде достатньо часу, аби озирнутися довкола і зафіксувати ці ландшафти не тільки у власній пам'яті, а й у цифровий.

Інакша Ісландія Інакша Ісландія

 

День 5. День водоспадів: Вігабьяргсфосс - Реттарфосс - Хафрагільсфосс - Деттіфосс - Сельфосс

Сьогодні дивовижний день! Адже сьогодні ми відвідаємо аж п'ять водоспадів, які вражають своєю бездоганною красою з фонових малюнків домашніх і робочих ПК. Один з них - найпотужніший у Європі - водоспад Деттіфосс, шириною 100 метрів і висотою трохи нижчою ніж у Ніагарського! Гуркіт падаючої води такий сильний, що заглушає все навколо.

Другая Исландия

 

День 6. Вершина Ейліфур (697 м) - озеро Еліфсвотн

Наступний пункт нашого маршруту гора Ейліфур. Насправді, її висота не така вже й велика - всього 697м, але з верхівки розкривається чудовий пейзаж на яскраво-зелену рівнину, встелену пухнастим північним мохом. Насолодившись пейзажами, спускаємося до озера Еліфсвотн, біля якого зупинимося на нічліг.

Інакша Ісландія Інакша Ісландія

 

День 7. Лавові поля Крафла - озеро Віті (в кратері)

Що не говори, а в Ісландії, майже все пов'язано з вулканами. Сьогодні, на нас чекає зустріч з одним із них. Хоча, цей вулкан підземний, сліди його постійної активності видно в радіусі 100 км. Величезна кількість геотермальних явищ, лавові поля, паруюча земля... Але ключовим і, ймовірно, тим, що запам'ятається найбільше, стане величезне озеро в самому кратері вулкана з чистою водою яскраво-бірюзового кольору і температурою близько 100 ° С.

Інакша Ісландія Інакша Ісландія

 

День 8. Геотермальна електростанція Крафла - нічліг на березі річки

Сьогодні ми відвідаємо одну з головних геотермальних електростанцій Ісландії. Вона працює за рахунок вулканічної енергії і постачає електрикою всю північну столицю Акурейри. Побуваємо в музеї, який розташовується на території станції, і продовжимо наш похід по інопланетним ландшафтам Ісландії.

Інакша Ісландія Інакша Ісландія

 

День 9. Зона геотермальної активності Хверір - водяна печера Гротагья - озеро Міватн

З самого ранку ми збираємося гуляти серед теплих озер, грязьових гейзерів і розломів, вдихати пари сірки з підземних вулканів. Перебуваючи в цьому місці, ми в обов'язково відвідаємо величезний розкол Гротагья! Давно мрієте про теплу ванну в поході? Ось воно, ваше щастя! Розкол Гротагья наповнений гарячою водою. Після водних процедур, рушаємо до озера Міватн. Побачимо понад 20 тисяч водоплавних птахів, які тут живуть і вирощують пташенят. На завершення такого насиченого дня, нас чекає кемпінг з теплим душем і електрикою для підзарядки ваших девайсів.

Інакша Ісландія Інакша Ісландія

 

День 10. Кратер Хверфьяль - лавові поля Діммуборгір

Нарешті, ми можемо залишити рюкзаки в кемпінгу і прогулятися до кратера Хверфьяль без нічого! Кратер настільки величезний, що створюється враження, ніби ми десь на місяці. Наступний пункт - так звана «Чорна фортеця Діммуборгір». Завдяки безлічі вулканічних стовпів, вона більше нагадує химерну стародавню споруду, аніж скелю. Подейкують, що тут живуть 13 ісландських дідів морозів. Після насиченого дня повертаємося в кемпінг.

Інакша Ісландія Інакша Ісландія

 

День 11. Переїзд в Акурейри і Блендюоус

Ну ось, піша частина нашої подорожі завершується. Ключові пам'ятки неприборканої північної Ісландії ми побачили, час повертатися. З Акурейри ми прямуємо в крихітне містечко на березі океану Блендюоус. Частину дня відпочиваємо і насолоджуємося спокоєм.

Інакша Ісландія Інакша Ісландія

День 12. Скеля Слон і лежбище котиків

Неподалік від селища Блендюоус розташована одна з найвідоміших пам'яток острова. Це скеля Слон, силует якої нагадує слона (як не дивно), що п'є воду з океану. Наступна зупинка - інша сторона мису. Жителі цього місця приваблюють не менше туристів, ніж їх кам'яний побратим. Тут живе безліч морських котиків та інших ластоногих, які не проти поніжитися на березі і попозувати допитливим туристам.

Інакша Ісландія Інакша Ісландія

 

День 13. Блендюоус - Рейк'явік

Поснідавши, ми вирушаємо на автобусі до столиці Ісландії. У Рейк'явіку заселяється в кемпінгу і в вашому розпорядженні цілий вільний день! Ми спеціально вирішили виділити день для ваших особистих "must see / do" в Ісландії. Згадайте поради друзів, які палко рекомендували відвідати саме ту кав'ярню або цей музей, побажання рідних по сувенірах, ну, або один з випусків "Орла і решки". А ввечері нас чекає урочиста прощальна вечеря.


Залежно від часу ваших зворотних рейсів, програму сплануємо вже на місці. Якщо зранку, то наступний пункт вашої програми - аеропорт. Якщо ввечері, пропонуємо вам відправитися на автобусну екскурсію по Золотому кільцю Ісландії.

Інакша Ісландія Інакша Ісландія

День 14. Повернення додому

До нових зустрічей в наступних подорожах!

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:

 • послуги російськомовного гіда-провідника;
 • проживання в кемпінгу;
 • комплексне харчування на треку (триразове);
 • газове обладнання та котли;
 • прокат групового спорядження;
 • аптечка.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:

 • авіапереліт (близько 600 євро);
 • переїзди по маршруту (близько 300 євро);
 • трансфер в аеропорт і з;
 • індивідуальне спорядження (намет, спальник, рюкзак, килимок, трекінгові палки, гамаші);
 • харчування в кафе / ресторанах (за бажанням);
 • оформлення шенгенської візи 85 євро (для тих в кого немає біометричного паспорта) і медичної страховки.

Советы, как одеваться для Исландии. Что необходимо взять с собой?

В вашем багаже обязательно должны быть:

 • теплая, непромокаемая, ветрозащитная верхняя одежда (куртки, ветровки, брюки);
 • крепкая, но легкая и удобная обувь;
 • шапка, перчатки;
 • купальный костюм (для купания в бассейнах и горячих источниках);
 • солнцезащитные очки;
 • легкий небольшой рюкзак;
 • по возможности, одевайтесь "по-слойно", чтобы в случае, если вам будет жарко - вы смогли бы что-то снять или одеть, если холодно;
 • погода в Исландии меняется очень быстро. Вы должны быть готовы к любым изменениям в течении дня;
 • зонтик в Исландии - вещь не очень практичная.

Что еще стоило бы знать?

 1. Показатель продолжительности жизни в Исландии – один из самых высоких в мире: 81,3 года у женщин и 76,4 – у мужчин.
 2. Рейкьявик – самая северная столица мира.
 3. На некоторых дорогах, в Исландии, можно встретить объезды вокруг мест, где, согласно поверьям, обитают эльфы или другие сказочные существа, а всё потому что большинство исландцев очень суеверны.
 4. Исландия может похвастаться огромным количеством гейзеров. Само слово «гейзер» происходит от названия Гейзир – бьющегося из-под земли горячего источника на северо-западе страны. Ну а название «Гейзир», в свою очередь, уходит корнями в исландский глагол «гейза» — «фонтанировать». 
 5. В Исландии охотно питаются китовым и тюленьим мясом, так же можно встретить такие странные блюда, как вареные бараньи яйца, тухлое акулье мясо, овечьи бедра в молочной кислоте и овечьи головы. 
 6. Исландия – одна из немногих относительно крупных стран, где нет железнодорожной системы.
 7. Заселение Исландии произошло лишь в 9 веке нашей эры. Это одно из последних ныне населенных мест планеты, освоенных человеком. Заселение ее произошло лишь в 9 веке нашей эры.
 8. В Исландии нет армии, морских и военно-воздушных сил – только береговая охрана. Если какому-нибудь исландцу взбредет в голову пойти служить, то он может присоединиться к норвежской армии согласно договору, существующему между этими двумя странами. 
 9. Полицейские в Исландии не носят оружие.
 10. Количество имен в Исландии ограничено: в стране существует определенный реестр имен, из которого родителям предписано выбирать имена для своих отпрысков. Если родители хотят назвать ребенка более оригинально, то они должны предварительно согласовать имя с властями.
Владимир18.10.2018
Ярослав13.10.2018
Анна17.06.2018
Анна27.02.2018
Олександр04.09.2017
Алексей24.08.2017
Максим26.03.2017
Денис30.10.2016
Слава26.03.2016
Максим27.11.2015
Надежда17.05.2015
Написати відгук Оцінка:
Введіть код, вказаний на зображенні:
Продовжити Ваш відгук буде опубліковано після перевірки модератором сайту.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.