Катання в Швеції
Катання в Швеції
Катання в Швеції
Катання в Швеції
Катання в Швеції
Катання в Швеції

Катання в Швеції

439 EUR
help_outline
5-7 днів
У вартість входить:
  • hotel
  • directions_bus
345 EUR
help_outline
5-7 днів
У вартість входить:
  • hotel
329 EUR
help_outline
5-7 днів
У вартість входить:
  • hotel
  • directions_bus
298 EUR
help_outline
5-7 днів
У вартість входить:
  • hotel
451 EUR
help_outline
5-7 днів
У вартість входить:
  • hotel
  • directions_bus

Гірськолижні тури в Швецію

Бажаєте відправитися в захоплюючу подорож на новорічні свята і насолодитися катанням на лижах на сучасному гірськолижному курорті? Значить, ви прийшли за адресою, адже ми організовуємо зимові тури на гірськолижні курорти Швеції, тому ми з радістю допоможемо вам підібрати собі найкраще місце для відпочинку.

Швеція - північне європейська держава, яка охоплює всю східну частину Скандинавського півострова. Північ країни покривають Скандинавські гори, які створюють сприятливі умови для зимового катання на лижах і активного відпочинку. Тут вас чекає чистий арктичне повітря в оточенні унікальної північної природи шведській Лапландії і засніжених гір.

Відпочинок на гірськолижних курортах Швеції можна запросто скомбінувати з екскурсійною поїздкою в столицю країни - Стокгольм або подорожжю в сусідні країни Скандинавії - Фінляндії та Норвегії. Гірськолижні курорти Швеції визнані одними з кращих місць для активного відпочинку в Скандинавії. Всі курорти оснащені сучасними зручностями і пропонують додаткові розваги, такі як: катання на снігоходах і в собачих упряжках, сніжне сафарі в оленячих упряжках, рекреаційний відпочинок в шведських СПА і аквапарках, знайомство з національними стравами шведської кухні, розважальні парки для дітей і школа гірськолижного катання для початківців.

Гірськолижні курорти Швеції стали досить популярними після кубка світу з лижних змагань в 2001. Багато досвідчених лижників були приємно здивовані рівнем сервісу на гірськолижних курортах Швеції, а також їх відповідністю всім світовим стандартам. Курорти Швеції можуть похвалитися наявністю точок по оренді спорядження для катання, великої кількості доріжок для бігових лиж, а також гірських спусків, які оснащені всім необхідним обладнанням, таким як сучасні підйомники відкритого і закритого типу.

Крім спусків для професійного катання на лижах, на гірськолижних курортах Швеції також присутні доріжки, траси і спуски для початківців лижників, а ще снек бари і різні кафе для приємного відпочинку після катання і спеціально обладнані парки для екстремального катання на сноуборді.

Завдяки високому рівню сервісу, гірськолижні курорти Швеції цілком могли б позмагатися за першість з популярними курортами Європи. Головними центрами зимових розваг в Швеції по праву вважаються гірськолижні курорти Оре, Селем і Вемдален, тому при плануванні свого гірськолижного туру в Швецію радимо звернути увагу саме на ці курорти.

Гірськолижні курорти Швеції

Гірськолижний курорт Оре відповідає всім світовим стандартам і гарантовано задовольнить вимоги кожного лижника, навіть самого вибагливого. Курорт в Оре - це свого роду «Альпи Скандинавії», оскільки технічне оснащення на курорті максимально наближене до всесвітньо відомим гірськолижним курортам. Саме з цієї причини курорт Оре багаторазово обирався для проведення етапів Кубка світу з гірських лиж.

Гірськолижний курорт Оре може похвалитися рядом достоїнств. До них можна віднести різноманітність трас, відсутність черг у підйомників, наявність трамплінів і звивистих доріжок для любителів гострих відчуттів, високий рівень сервісу і чудове технічне оснащення. Всі схили щодня проходять обробку ратракамі, що створює ідеальні умови для катання, а більшість спусків оснащено сніговими гарматами, які здатні забезпечити снігове покриття навіть в теплу погоду, відмінне освітлення для вечірнього катання, а також сучасна система підйомників і трансфер між трасами і підйомниками.

Головним достоїнством зимового відпочинку на курорті Оре є вартість послуг, яка в рази нижче, ніж в Альпах, а пропонований сервіс і рівень комфорту ні скільки не відрізняється в гірший бік. Гірськолижні тури в Швецію на курорт Оре зазвичай починаються з середини листопада і триватимуть аж до травня. Гірськолижний курорт Оре пропонує однаково хороші можливості для катання на гірських і рівнинних лижах. Любителі катання на сноуборді зможуть насолодитися катанням як на звичайних лижних спусках, так і в спеціально відведеному парку для екстремального катання на сноуборді.

Комфортний курорт Селем здатний запропонувати відпочиваючим 113 трас, найдовша з яких має протяжність 2.5 кілометра. Курорт Селем досить популярний серед населення Швеції, оскільки тут знаходяться не тільки відмінні доріжки для катання, а й найбільша розважальна зона для дітей на півночі Європи. Курорт Селем розташований ближче до Стокгольму, ніж інші гірськолижні курорти Швеції і має 84 підйомника.

На території затишного і домашнього гірськолижного курорту Вемдален розташовані 32 підйомника і 53 сучасні траси. Курорт здатний запропонувати велику кількість розваг для дітей і дорослих, тут присутні СПА центри та басейни. Сезон в Вемдалене триває з листопада по березень.

Якщо ви бажаєте придбати гірськолижний тур до Швеції, менеджери туристичної агенції Nordic Travel з радістю допоможуть вам у підборі курорту, максимально відповідного вашим вимогам, і організації вашого гірськолижного туру з урахуванням всіх побажань і переваг. Завдяки гуманним цінам, високому рівню обслуговування і наявності великої кількості спусків і лижних трас всіх рівнів складності, зимовий відпочинок в Швеції подарує вам тільки позитивні емоції і приємні враження.

Читать полностью
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.