Зоопарк Гівскуд

Гівскуд (Givskud Zoo) - один з найвідоміших зоопарків Данії. Парк займає вражаючу територію, хоча, це швидше сафарі-парк, який увібрав в себе найкраще з усього світу: сафарі, перфоманс, парк динозаврів, і власну родзинку. Сафарі-парк Гівскуд відкритий 1969 року. На сьогодні, він є домівкою понад 120 різновидів диких тварин з п'яти континентів. Більше того, вважається, що Гівскуд - одне з кращих місць для збереження зникаючих видів. В парку немає залізних огорож, тут все максимально адаптовано під умови життя в дикій природі, тому більшість жителів зоопарку вільно розгулюють по території. Через це відчуваєш себе частиною тваринного світу.

Парк дуже популярний серед туристів, в рік сюди приїжджає близько 450 тис. людей. Ви можете досліджувати територію на своїх двох, машиною, на борту сафарі-автобуса в компанії гіда, або ж замовити VIP сафарі (з особистим гідом).

Гід розповість вам про особливості життя мешканців зоопарку. Під час зупинок можна погуляти по парку та поспілкуватися з тваринами. Тут можна одночасно побувати в тропічних лісах і насолодитися африканською саваною.

Найбільше, звичайно, людей притягує можливість подивитися на тварин з вікна свого автомобіля. Найзахоплюючіша пригода - подорож у вольєр до левів. Чесно кажучи, може бути так, що вони просто лежать і відпочивають. Але коли левам підкидають їжі, починається справжнє видовище. Обов'язково позачиняйте всі вікна і отримайте заряд адреналіну!

 

Наші сімейні тури в Данію можна переглянути тут >>


4.33 / 5 Відгуків (оцінок): 6
Раиса від 29.11.2018
Алла від 04.11.2018
Артьом від 05.05.2018
Тоня від 10.12.2017
Александр від 03.07.2015
Ваня від 06.01.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.