Оглядова екскурсія по Гельсінки

Як не крути, а подорожуючи Північною Європію, зустрічі з Гельсінки не уникнути. Статус столиці Фінляндії місто Гельсінки отримав не в перші дні свого існування. Як кажуть, столицями не народжуються - ними стають! На початку XIX століття, коли Фінляндія увійшла до складу Росії, столицю перенесли з міста Турку в Гельсінки. Багато роботи було зроблено, аби перевтілити місто у справжній мегаполіс. Ми відвідаємо візитівку Гельсінки - Сенатську площу, побачимо будівлю Сенату, в честь якого і названа площа. Відвідаємо Кафедральний собор, а також Університет, названий на честь російського імператора Олександра і пам'ятник Олександру II. Ми проїдемо по відомій Еспланаді через гомінку Ринкову площу, по берегу Балтійського моря, прямо до будівлі шведського театру, який знаходитися прямо в центрі столиці. Далі, ми відвідаємо найбільший на півночі Європи православний Успенський собор.

Вам відомий такий архітектурний стиль, як «югенд-стиль»? У Фінляндії так називають звичайний модерн. Познайомитися з цим стилем ближче, ми зможемо, відвідавши залізничний вокзал Гельсінки. У місті також багато будівель кінця XX століття, до прикладу: Новий оперний театр і Будинок музики. Згадуючи про музику, кожному корінному фіну, неодмінно приходить в голову Ян Сібеліус - найвідоміший композитор Фінляндії, постамент якого, розміщений неподалік від Будинку музики. Гельсінки - найбільше місто країни, але від цього він не перестає бути затишним і чарівним водночас.

 

Наші тури в Фінляндію можна переглянути тут >>


4.5 / 5 Відгуків (оцінок): 8
Олексій від 11.02.2018
Сергей від 12.01.2018
Лера від 15.12.2017
Кирил від 02.05.2017
Вова від 24.04.2016
Анна від 05.08.2015
Вика від 29.07.2015
Валерия від 28.06.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.