Як подарувати дитині зимову казку на батьківщині справжнього Санти?

Лапландія. Коли це слово звучить в бесіді, відразу виникає асоціація казкової країни. Як у дітей, так і у дорослих. Що ж є атрибутами цієї казки? Північне сяйво, стада оленів навколо, вічний покрив снігу, крижані замки, штаб квартира Санти Клауса (а точніше - Йолупуккі) і відчуття того, що ви перебуваєте дійсно на краю земної кулі, за межею Полярного кола. Але головний плюс Лапландії в тому, що для того, щоб туди потрапити не потрібно залазити через шафу в Нарнію або шукати інші казкові портали. Досить буде придбати звичайний квиток на літак та обрати зручний для Вас варіант тура в Лапландію.

Лапландська казка

 

Порадуйте і свою дитину і дитини в собі

Скинути фото з Лапландії в інстаграмм - і вуаля, ви в центрі уваги! Чи важливо воно дорослим? Ми в цьому не дуже впевнені. Але дітям це просто необхідно. Для них подорож це не тільки враження за фактом, це інформація, якою він буде ділитися з однолітками в очікуванні захоплення до своєї персони.

 

 

Тут немає карет, але є собачі упряжки

Лапландська казка

При подорожах туристи отримують враження про країну і культуру за менталітетом людей. Також радимо брати до уваги менталітет тварин. У Лапландії для туристів є особлива розвага - заїзди на собачих упряжках. Бажано перед цією екскурсією показати дітям мультик Балто, обидві частини. Тоді під впливом атмосфери мультфільму діти отримають задоволення від поїздки в двократному розмірі.

 

 

Встигніть в гості до Санти, поки Ваші діти не перестали в нього вірити

Лапландська казка

Спойлери! Санта Клаус справжній, не переживайте. З плоті і крові, в повному розквіті сил (повірте на слово, якщо зробити баттл по витривалості між шведським Карлсоном і Фінським Сантою, першість отримає другий). Так ось, його офіс, розташований на полярному колі, відкритий для відвідувачів.

Правда, Вам не уникнути розпитувань про те, наскільки добре Ви себе вели весь рік. Але сам факт живого відвідування Санти згладить Ваші маленькі грішки і ви очистите карму білим снігом навколо. Снігу буде багато, тому шлях до Санти вельми проблематичне, рідкісна пташка добереться в ці краї. Так що в контексті звершень в рамках Європи, подолання дистанції на шляху до Санти буде прирівнюватися до підкорення Говерли.

 

Снігові і льодові справи

Лапландська казка

У своєму лапландському турі обов'язково навідайтесь в замок Лайніо. Це найбільший сніговий замок в світі, який має сніговий готель з двомісними номерами, сніговий ресторан зі столами і сидіннями з льоду, і художню галерею з крижаними скульптурами. Відвідавши це казкове місце, Ваша родина отримає достатню дозу подорожніх вражень.

З екзотичних послуг, є шанс відвідати картинг на льоду і покататися на бігових лижах. Ми впевнені з ймовірністю в 90%, що багато дітей грали в симулятори гонок на льоду на смартфонах або приставках. Саме час влаштувати сімейне змагання в реальному часі і показати, хто краще влився в Скандинавію. Буде весело!

 

Що потрібно обов'язково знати перед подорожжю в Лапландію

Запорука успішних подорожей в якісному плануванні. Купити квитки туди / назад, і забронювати готель це далеко не все. Якщо Ви збираєтеся їхати на північ з дітьми, треба знати заздалегідь яка буде погода, як не пропустити північне сяйво, як прокласти шлях на локальному транспорті між усіма визначними місцями, та й закласти сам бюджет поїздки.

Тільки туроператори заточені під північні країни складуть Вам продуманий план подорожі з урахуванням можливих нюансів. Компанія Nordic Travel організовує тури в Лапландію з 2010 року, і знає про неї практично все.

 

>>> ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ТУРИ В ЛАПЛАНДІЮ <<<

 

4.8 / 5 Відгуків (оцінок): 10
Надя від 19.09.2018
Эдуард від 17.07.2018
Инна від 07.02.2017
Лариса від 26.10.2016
Валера від 24.09.2016
Наташа від 12.09.2016
Кирил від 20.01.2016
Валерия від 18.01.2016
София від 11.11.2015
Александр від 08.11.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.