Скляні іглу в Лапландії

Які асоціації виникають у вас в голові, коли ви чуєте слово «Лапландія»? Санта Клаус? Ельфи? Або може просто величезні гори снігу і критично низька температура? А ви знали, що в Лапландії можна також спостерігати справжні дива, які неодмінно змусять вас задуматися про те, які ще сюрпризи може готувати природа. Одним з таких див є північне сяйво, яке дійсно можна побачити в Лапландії, та ще й перебуваючи при цьому у себе вдома! Як це можливо? Існують спеціальні готелі іглу в Лапландії зі скляними дахами, крізь які ви зможете повністю насолодитися всією красою північного сяйва.

Скляний готель в Лапландії

Скляні готелі іглу є найкращим варіантом житла для тих, хто дійсно хоче дізнатися і відчути всі дива і сюрпризи природи північних регіонів Фінляндії, для тих, хто хоче єднання з природою, при цьому не жертвуючи комфортом. Скляний готель в Лапландії є абсолютно унікальним в своєму роді, оскільки він надає туристам і мандрівникам можливість насолодитися північним сяйвом в повній мірі, перебуваючи при цьому в теплі і комфорті.

Що таке іглу?

Що ж таке іглу? Традиційне іглу - це житло ескімосів, яке є невеликою спорудою зі снігу. Світло в неї проникає безпосередньо через снігові стіни. Зазвичай в такому житлі температура не піднімається вище -6 градусів. Однак скляне іглу - це номер в готелі в Лапландії зі скляним дахом, який споруджений спеціально для того, щоб вночі спостерігати за зірками, перебуваючи при цьому в теплі. Від традиційних іглу він успадкував тільки свою форму, а все інше там зроблено відповідно до сучасних технологій. Готель в Лапландії зі скляним дахом є одним з найбільш незвичайних готелів Фінляндії і користується популярністю у заможних туристів, які приїхали в ці краї з метою провести незабутній відпочинок.

Північне сяйво

Однією з найголовніших «пам'яток» Лапландії є північне сяйво. Це шоу можна побачити в основному тільки в північних регіонах Фінляндії, і воно дійсно захоплює дух. У готелі з видом на північне сяйво ви зможете насолодитися ним у повній мірі, перебуваючи при цьому в теплі і затишку. Однак варто зазначити, що, сплативши чималу вартість за ніч в такому незвичайному житлі, вам слід врахувати погодні умови даного регіону і переконатися, що в ніч вашого перебування там  небо не буде хмарним. Потрібно також звернути увагу на те, що північне сяйво можна не побачити щоночі. На щастя, в Лапландії це досить часте явище, яке можна спостерігати в цілому 200 днів на рік. Що стосується часу - північне сяйво найчастіше можна застати з 21:00 до 23:30. Таким чином, шанси побачити північне сяйво досить великі. Якщо вам пощастило побачити це шоу природи - ви гарантовано отримаєте величезний спектр емоцій.

Погодні умови

Не варто також залишати поза увагою той факт, що в січні і лютому північ Фінляндії найчастіше покрита шаром снігу, товщина якого може досягати одного метра. У Лапландії сніг випадає вже в листопаді і часом може протриматися до травня. Протягом цього часу в Лапландії можуть зустрічатися сильні снігопади і дуже низька температура. Однак хвилюватися абсолютно нема про що, так як скляний дах готелів іглу зроблений зі спеціального термостійкого скла з підігрівом, яке може захистити вас навіть від таких сильних морозів і снігопадів.

Вартість

Вартість проживання взимку в такому незвичайному готелі становить 600 євро за ніч. За цю суму ви отримаєте власне іглу зі скляним дахом, всередині якого знаходяться ліжка, і санвузол. Також ви зможете скористатися затишною сауною і поснідати в досить екзотичному конусоподібному ресторані зі скляною верхівкою. Якщо ж вам не до вподоби ідея кататися на лижах в Лапландії і спостерігати за північним сяйвом на морозі, то такий вид житла неодмінно додасть комфорту в ваш відпочинок, і ви зможете помилуватися на небесну казку, перебуваючи при цьому в теплому ліжку у себе вдома. В Фінській Лапландії є кілька готелів іглу. Найдавніший знаходиться в Какслауттанен. Але в Леві більш просторі, сучасні та комфортні іглу.

4.67 / 5 Відгуків (оцінок): 3
Лена від 27.02.2018
Евгения від 08.11.2015
Денис від 11.06.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.