Сезони риболовлі в Норвегії

Риболовля в Норвегії навесні

Північ Норвегії - найкраще місце для риболовлі протягом цілого року.

Березень, квітень і травень - чудовий період для риболовлі вздовж узбережжя і на фьордах Норвегії. У цей період великі зграї тріски збираються біля берегів, тому улов гарантований. Південна і центральна частина Норвегії - найкраще місце для риболовлі навесні. У цю пору року тут ловиться велика тріска, мольва, плямиста зубатка і інша велика риба. Можливий також улов  морської форелі та лосося.

Сезони рибалки в Норвегії


Риболовля в Норвегії влітку

Червень, липень і серпень - сезон цілодобової риболовлі в Норвегії. У цю пору року дні найдовші, а вночі дуже світло, особливо в центрально-північній частині країни. Найкращий час для риболовлі влітку - ніч. Вночі хижа риба виходить на полювання за дрібною здобиччю. У цей час є великі шанси виловити тріску, сайду і палтуса біля берегів Норвегії. Подалі від берегів можна зловити скумбрію, хека та морського окуня. У літній період можна зловити практично будь-який вид риби.

Сезони рибалки в Норвегії


Риболовля в Норвегії восени

Вересень-жовтень - період зниження температур води і активізації водних потоків. У цю пору року особливо добре ловиться мольва, камбала і морський минь. В осінній період також клює тріска, пікша, морський окунь, морський чорт і хек. Трапляється риба дуже великих розмірів. У північній частині Норвегії восени вже настає справжня зима, тому потрібно брати з собою багато теплого одягу і спеціального спорядження. Також на півночі Норвегії є велика ймовірність побачити північне сяйво.

Сезони рибалки в Норвегії


Риболовля в Норвегії взимку

У грудні, січні і  лютому в Норвегії переважають суворі погодні умови, що вимагають ретельної підготовки. Деякі дні в цей період зовсім не підходять для риболовлі через погані погодні умови. У зимовий період риболовля в Норвегії приваблює низькими цінами на проживання, а також оренду катерів і спорядження. Обмежений світловий день компенсується хорошим уловом. А при відсутності можливості вийти в море, можна відправитися на підлідну риболовлю на фьордах.


Подивитися наші пропозиції щодо риболовлі в Норвегії >>

3.89 / 5 Відгуків (оцінок): 8
Маша від 16.02.2018
Света від 03.12.2017
Юлия від 03.10.2017
Аннет від 20.04.2017
София від 17.03.2017
Иван від 23.06.2016
Михаил від 05.12.2015
Валерия від 04.06.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.