Прісноводна риболовля в Ісландії

Переглянути наші пропозиції щодо риболовлі у Ісландії >>

Всі райони Ісландії пропонують велике різноманіття річок і озер. Тільки три прісноводних види риби є в природному середовищі Ісландії. Це атлантичний лосось, форель і арктичний голець. Прісноводна риболовля в Ісландії в більшій чи меншій мірі відноситься тільки до риби в природному місці існування.

Прісноводна риболовля в Ісландії. Форель і арктичний голець в Ісландії

В Ісландії одні з кращих видів форелі і арктичного гольця, які можна зустріти в світі. Сезон прісноводної риболовлі в Ісландії починається в квітні. Основний сезон на форель і арктичного гольця починається в травні і закінчується в середині вересня.

Ціни на риболовлю відрізняються в залежності від водойми, а також трохи залежать від сезону. Можна забронювати проживання на основі самообслуговування в котеджах або повний пансіон.

Прісноводна рибалка в Ісландії Прісноводна рибалка в Ісландії

 

Прісноводна риболовля в Ісландії. Лосось в Ісландії

Сезон лову лосося починається в червні і триває до середини вересня. На деяких лососевих річках сезон триває до кінця жовтня. Але основне і найкращий час для лову лосося - це період з середини липня до середини серпня. В цей час велика частина лосося нереститься в рідних річках.

Ціни на ловлю лосося значно відрізняються залежно від водойми і трохи залежать від сезону. Зазвичай найнижча ціна на початку сезону і по його закінченню. Можна забронювати проживання на основі самообслуговування в котеджах або повний пансіон.

Прісноводна рибалка в Ісландії Прісноводна рибалка в Ісландії

Переглянути наші пропозиції щодо риболовлі у Ісландії >>

 

Прісноводна риболовля в Ісландії. Ввезення риболовного спорядження в Ісландію

Відвідувачів просять дотримуватися суворих заходів біобезпеки! Інфекційні захворювання, такі як віруси і паразит Gyrodactylus salaris ніколи не були виявлені в прісноводної риби в Ісландії. Ввезення б/у рибальського спорядження, такого як вудки, котушки, гачки/приманки/мушки і сітки суворо забороняється, якщо тільки воно не було дезінфіковано. При транспортуванні спорядження в Ісландію дезінфекція повинна проводитися ветеринаром в країни навантаження і підтверджується відповідним сертифікатом про дезінфекцію. Якщо сертифікат не отримано, рибальське спорядження повинне бути передано співробітникам митниці при в'їзді в Ісландію для негайної дезінфекції за рахунок власника (приблизно 30 EUR за особу). Дезінфекція здійснюється співробітниками міжнародного аеропорту Кефлавік. Дезінфекція не займає багато часу (зазвичай 15-20 хвилин).

 

Прісноводна риболовля в Ісландії. Ліцензії на риболовлю в Ісландії

Риболовля, як на державному, так і на приватному рибному промислі піддається дії дозволів (ліцензій). Дозволи зазвичай видаються в якості денних квитків, дійсних для кожного окремо взятого промислу. Витрати, пов'язані з видачею дозволів на рибальство (ліцензії), широко варіюються від одного промислу до іншого.

Будь ласка, зверніть увагу!!! Нижченаведені цифри не є точними і призначені тільки для ознайомлення. Вартість може відрізнятися. Більш низька ціна ліцензій на тих річках і озерах, де у вартість не включено (проживання, харчування, інше.). Витрати, пов'язані з послугами рибальського гіда, транспортом, орендою снастей і т.д. не включені в нижченаведені ціни.

 

Прісноводна риболовля в Ісландії. Сезон ловлі кумжі в Ісландії

Сезон лову кумжі починається в квітні і триває до кінця жовтня. Рання весна, а також кінець липня, серпень, вересень і жовтень - це найкращий час. Найбільш продуктивні річки розташовані в південній частині країни. У цих річках також присутня невелика кількість лосося і арктичного гольця. Як правило, ліцензія повинна бути заброньована і викуплена заздалегідь.

Рибалка повинен бути готовий заплатити за ліцензію від 100EUR до 550EUR за один день (включаючи проживання з самообслуговуванням).

Прісноводна рибалка в Ісландії Прісноводна рибалка в Ісландії

 

Прісноводна риболовля в Ісландії. Сезон ловлі форелі і арктичного гольця в Ісландії

Основний сезон лову річкової форелі і арктичного гольця починається в травні, за винятком високогірних озер, які відкриваються приблизно в середині червня. Сезон для низинних річок і озер закінчується в кінці вересня, а сезон для гірських озер закінчується в кінці серпня. Ліцензії на ловлю форелі в річці зазвичай бронюються завчасно. Дозволи на ловлю в озерах зазвичай можна замовити пізніше, ніж на риболовлю в річках (за винятком гірських озерних районів).

Рибалка повинен бути готовий заплатити від 50EUR до 550EUR за один день (включаючи проживання з самообслуговуванням).
 

Прісноводна рибалка в Ісландії Прісноводна рибалка в Ісландії

 

Прісноводна риболовля в Ісландії. Сезон ловлі лосося в Ісландії

Сезон лову лосося починається в червні і триває до середини вересня. Найдорожчий і найкращий сезон - це період з середини липня до середини серпня. Багато з найпродуктивніших річок лосося розташовані на півдні, південному заході та в північній частині країни. Зазвичай ліцензії бронюються і викуповуються за довго до початку сезону.

Рибалка повинен бути готовий заплатити від 480EUR до 2500EUR за один день (включаючи проживання з самообслуговуванням).

Прісноводна рибалка в Ісландії Прісноводна рибалка в Ісландії

Переглянути наші пропозиції щодо риболовлі у Ісландії >> 

4.63 / 5 Відгуків (оцінок): 8
Дмитро від 29.12.2017
Сергій від 28.10.2017
Анастасия від 25.04.2017
Кирил від 27.01.2017
Артьом від 24.06.2016
Света від 07.06.2016
Тарас від 19.04.2015
Вова від 05.04.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.