Платна морська риболовля на півночі

Подивитись всі тури на риболовлю на півночі >>

Платна морська рибалка на півночі

Всі люди люблять відпочивати, але уявлення про хороший відпочинок у кожного з нас своє. Для когось найкращий відпочинок це поїздка на море або в оздоровчий санаторій з лікувальними водами і грязьовими ваннами, в той час як цінителі активного відпочинку віддають перевагу більш рухомому проведенню часу. До активних видів відпочинку можна віднести походи, велотуризм та, звичайно ж, риболовлю, а також будь-який інший вид проведення часу на природі, який передбачає максимальну активність туриста під час відпочинку. Однією з різновидів активного відпочинку є риболовля на півночі, яка на думку багатьох представників чоловічої статі вважається відпочинком справжніх чоловіків!

Риболовля сама по собі є справою досить трудомісткою і рухомою, оскільки успішна ловля риби безпосередньо залежить від бажання і докладених зусиль риболовлі. Як то кажуть, без праці не виловиш і рибку зі ставка. Багато рибалок віддають перевагу риболовлі на півночі, тому що північний край вважається кращим місцем для ловлі риби, а розміри улову на півночі завжди перевершують очікування. Головна перевага північних країн полягає в тому, що вони малозаселені і не до кінця освоєні, а ознаки людської присутності мінімальні. Іншими словами, північний район - це матінка природа в її найвищому прояві. Саме тому риболовля на півночі викликає величезний інтерес у рибалок з усього світу, адже хто відмовиться від риболовлі в місцях, де риба вільно живе і розмножується природним шляхом, і не піддається масовому промисловому вилову?

Платна морська рибалка на півночі

Морська риболовля на півночі це унікальна можливість поєднати улюблене хобі з відпочинком в оточенні фантастичної природи, мальовничих ландшафтів і морських просторів, а рибальство біля полярного кола це ще й шанс побачити північне сяйво, не кажучи вже про можливість зловити рідкісні види риби, які водяться тільки в тутешніх водах! А за розміром улову північні водойми просто поза конкуренцією. Будь то озеро, річка, фіорд або відкрите море, такої риболовлі як на півночі ви не знайдете більше ніде.

За розповідями досвідчених північних рибалок з багаторічним стажем, в тамтешніх водоймах можна зловити рибу вагою в кілька десятків кілограмів, що є досить вражаючим фактом, особливо в колах рибалок. Правильний вибір приладдя і місць для риболовлі на півночі, помножені на досвід місцевих рибальських гідів, які розкажуть секрети північної риболовлі, подарує кожному рибалці незабутній досвід боротьби з великої і сильної рибою, яка стане заслуженим трофейним уловом і найбільш вагомим досягненням в історії риболовлі.

Платна морська рибалка на півночі

У північних водах мешкає цілий ряд видів риб, здатних зацікавити будь-якого рибалку. Палтус, тріска, сайда, пікша, зубатка, трофейна щука та інші представники морської і прісноводної риби. Чисельність риби в закритих водоймах охороняється законом про обмеження вилову на одну людину, а рибалкам висувається вимога купувати ліцензії на вилов риби, кошти з продажу яких йдуть на поповнення чисельності риби та підтримання чистоти навколо водойми. Платна риболовля це гарантія того, що результатом вашого улюбленого захоплення стане величезний трофей і почуття перемоги, а не витрачений даремно день без єдиного клювання. Не всі зрадіють такій умові, але така плата за хорошу риболовлю, адже всім відомо, що таке безкоштовна риболовля на уподобаних браконьєрами водоймах, де вже і ловити нічого.

Головна відмінність риболовлі на півночі полягає в тому, що там рибу ловлять для задоволення. Трофейний улов прийнято не вбивати, а відпускати на волю. Ніхто не заборонить вам наловити риби для себе, щоб приготувати улюблену страву і спробувати свій улов на смак. Але ловити риби більше, ніж зможеш вжити або понести на півночі заборонено законом про браконьєрство.

Компанія Nordic Travel організовує найкращу морську риболовлю на півночі. Ми впевнені, що наші пропозиції задовольнять всі ваші потреби в відмінному улові та активному відпочинку. Звертайтеся в наш офіс за всією необхідною інформацією. Також, можете ознайомитися з нашими пропозиціями щодо риболовлі на півночі у нас на сайті.

4.5 / 5 Відгуків (оцінок): 2
Ростик від 31.12.2017
София від 08.08.2017
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.