Як кататися на лижах у скандинавському стилі?

Усмішка

Правило номер 1:

Посміхніться і скажіть «хей»

Скандинавські гірськолижні курорти відомі своїм дружнім та спокійним ставленням, і майже кожен інструктор або гід, що зустрічаються на схилах, радий допомогти англійською.

Слідуйте за денним світлом

Це може бути ранній лижній сезон, однак, у Скандинавії також може бути дуже холодний сезон. Оскільки вона розташована на півночі – це означає, що січень – один з найтемніших місяців і чим далі на північ Ви підете, тим коротші дні. Найкращий час кататися на лижах - з середини лютого до квітня, хоча на багатьох курортах пагорби обладнані прожекторами  для катання вночі.

Насолоджуйтесь простором

На лижних трасах більшості скандинавських гірськолижних курортів відсутня розмітка. Однак, це не єдина причина через яку Вам іноді може здатись, що гора повністю лише у Вашому розпорядженні. Одним з найбільших неправильних уявлень є те, що катання  на сноуборді або гірських лижах поза підготовленими трасами заборонено. Існує безліч можливостей, де можна покататись поза підготовленими трасами, наприклад кетскіінг чи хеліскі. Більш того, завдяки тому, що лижні траси менш переповнені, ніж в Альпах, охочим покататись легше знайти незаймані місця, де лише от-от випав сніг.

Спітнійте

Щоб повністю злитись з місцевими жителями, Вам необхідно побувати у сауні, яку можна знайти практично в будь-якому готелі чи котеджі.

Однак, не витрачайте гроші даремно.

Останнім часом завдяки потужній місцевій економіці та високим життєвим витратам, Скандинавія отримала репутацію недешевого місця відпочинку. Проте, поки шведська та норвезька крони борються проти основних валют, відвідувачі регіону можуть скористатися перевагами гірськолижного відпочинку у Скандинавії.

4.38 / 5 Відгуків (оцінок): 8
Кирилл від 29.08.2018
Эдуард від 06.07.2018
Надежда від 30.06.2018
Вова від 06.09.2016
Надя від 14.08.2016
Эдуард від 17.12.2015
Сергей від 26.07.2015
Анна від 03.06.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.