Все про Пікку-Сюете

Гірськолижний курорт Сюете розташовується на висоті 370 метрів в місці, яке по істині можна вважати піком фінських тундр.

Район, в якому розташований курорт Пікк-Сюете, вважається одним із найбільш сніжних регіонів країни, що сприяє тривалій тривалості сезону на курорті. Курорт розташований в Центральній Фінляндії (регіон Кайнуу).

На курорті є траси різного рівня, популярні серед новачків і професіоналів: як лижників, так і сноубордистів. На курорті Пікку-Сюете 8 трас, 7 освітлені, Сноуборд-ленд. Для дітей є дитяча траса. Чотири підйомники піднімають туристів на схили. Максимальна протяжність траси складає 1100 метрів, максимальний перепад висот 130 метрів.

Все про курорт Пікку-Сюете

Чим ще Ви можете розважити себе в околицях двох курортів? Звичайно, Ви можете дізнатися, що таке сафарі на снігоходах, прогулянки на снігоступах, катання в собачих і оленячих упряжках, картинг і ралі на льоду, катання на фінських санях, мотосанях, відвідати невелику обсерваторію і побачити чудеса нічного неба. Любителям рибалки буде цікаво відвідати зимову підлідну риболовлю. Хочете втекти від щоденної суєти і трохи розслабитися, відвідайте центр здоров'я "Сюете Сіріус". Тут Ви можете розслабитися на СПА процедурах, а жінки будуть приємно здивовані великим вибором косметологічних послуг.

У Пікку-Сюете також є свій туристичний центр, під назвою "Сюете". Це місце славиться постійним проведенням виставок, у тому числі присвячених флорі та фауні Національного парку та історії Фінляндії.

Наситившись чистим гірським повітрям і приємно зморивши себе спусками й підйомами, Вам напевно захочеться підкріпитися. Багатим вибором страв, коктейлів, закусок і прохолодних напоїв можуть похвалитися ресторани курорту.

4.67 / 5 Відгуків (оцінок): 3
Вика від 01.09.2016
Наташа від 30.05.2016
Анастасия від 13.11.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.