Ідеальні умови для вимових розваг

Всі на гірку для санів!

Одним з найбільш привабливих об'єктів в Сааріселькя є найдовша в Фінляндії санна гора, яка радує відпочиваючих різного віку з будь-яких країн. Траса довжиною в два кілометри сходить із верхів Кауніспяя і проходить недалеко від каплиці. Вона більш полога, ніж у верхній частині гори, проте, стає більш крутою до кінця, а швидкості цілком вистачає, щоб проїхати всю трасу.

Однак на санній горі слід не втрачати самовладання і підтримувати помірну швидкість. На загальну думку, найкраще дотримуватися середньої швидкості і звертати увагу на інших відпочиваючих, які катаються поруч.

Ідеальні умови для зимових розваг

Вартість картки на всі підйомники:

 Ціна Дорослий Дитина до 12 років
 на день 35 € 24 €
 на 2 дні 62 € 43 €
 на 3 дні протягом 4-х днів 78 € 53 €
 на 4 дні протягом 5-ти днів 101 € 63 €


Аренда спорядження: 30 €/день. 

Подивитися на карту схилів можна на зображенні нижче.

Ідеальні умови для зимових розваг


Гірські лижі

Дві гори в Сааріселькя - Кауніспяя і Іісаккіпяя - утворюють 11 схилів різного рівня складності. Для сноубордистів в Сааріселькя обладнаний супер халфпайп для швидкісних спусків і запаморочливих трюків. Сили можна в будь-який момент підкріпити в розташованих прямо на схилах ресторанах, а в кінці дня на After Ski Ви зможете взяти участь в дискусії про розвиток навичок катання на гірських лижах.


Лижний крос

У Сааріселькя є чудові можливості для занять лижним кросом фінського преміум-класу. Освітлювані траси, закручені вигини пагорбів і тривалий лижний період з жовтня по травень привертають велику кількість любителів лижного спорту з усього світу. Після осінньої відпустки в жовтні можна буде покататися по тому ж снігу ще й на Великдень.

Загальна протяжність трас становить 230 км, 34 км з них освітлювані. Розширені колії розташовуються в трикутнику Сааріселькя - Лааніла - Какслауттанен. З першими морозами за допомогою снігової установки прокладається 5-и кілометрова траса. Ширина колії на трасі в нижній частині становить 65 мм, у верхній - 132 мм. Введена в експлуатацію восени 2004 року снігова установка значно покращує і без того чудові умови для лижного кросу.

Ідеальні умови для зимових розваг

 

Ідеальні умови для лижних змагань

Селище Сааріселькя зайняло перше місце в тестуванні, проведеному двома фінськими періодичними виданнями, в якому було виконано дослідження рівня якості послуг, що надаються лижними курортами.

Тестування лижних курортів було проведено «наосліп». Увага приділялася конструкції і стану лижних трас, їх розмітці і безпеці, а також рівню якості обслуговування лижників і системі інформування.

Ідеальні умови для зимових розваг

Відповідно до результатів тестування, сильними сторонами Сааріселькя є лижні траси, які належним чином обслуговуються і відповідають заявленим до них вимогам. Лижні траси також досить широкі, щоб лижники, які використовують традиційну манеру, і лижники, які використовують ковзановий хід, могли обходити один одного без проблем.

Ідеальні умови для зимових розваг

Крім того, місця перетину лижних трас з дорогою в Сааріселькя абсолютно безпечні. Позитивну оцінку при тестуванні отримували також зрозумілість мережі лижних трас і хороший стан показників.

Сааріселькя - єдиний з об'єктів, який при тестуванні всіх об'єктів лижного курорту на предмет конструкції і стану лижних трас, рівня безпеки трас і якості обслуговування лижників, отримав оцінку 9.


Сааріселькя

  • Більше 13500 гостьових місць;
  • Сніговий покрив з жовтня по травень;
  • Гірськолижний центр, траси для лижного спорту протяжністю більше 200 км.;
  • Найдовший у Фінляндії схил для спуску на санях 1,2 км.;
  • Найбільший багатонаціональний туристичний центр: більше 50% гостей з-за кордону.    

Ідеальні умови для зимових розваг


Відправляйтесь на кращі гірськолижні курорти Фінляндії з гірськолижними турами від Нордік Тревел.

4.71 / 5 Відгуків (оцінок): 7
Инна від 10.08.2018
Маша від 26.06.2018
Андрій від 23.12.2017
Владислав від 11.12.2017
Макс від 03.08.2017
Александр від 24.02.2016
Александра від 07.08.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.