Все про гірськолижний курорт Сааріселькя (Фінська Лапландія)

Село Сааріселькя розташоване на території національного парку Урхо Кекконена посеред незайманої природи Лапландії. Це найпівнічніший і один із найекзотичніших гірськолижних курортів Фінляндії. Гірськолижні траси Сааріселькя - рай для гірськолижника початківця, дітей та їхніх дбайливих батьків. Всього тут 12 схилів, найбільша різниця висот 180 метрів, а протяжність найдовшого схилу 1500 метрів. Для тих, кого не приваблюють гірські лижі, є 200 км трас для бігових лиж, з яких 34 км освітлюються. У Сааріселькя вас також чекає найдовша в Європі гірка для саней (1,2 км)! Хочете дізнатися більше? Тисніть на картинку.

Все про гірськолижний курорт Сааріселькя

 

Найкраще місце, щоб побачити північне сяйво

Сааріселькя знаходиться в заполярній зоні, де північне сяйво (Aurora Borealis) найактивніше у всій Скандинавії. За статистикою, його можна побачити протягом 200 днів під час активного сезону, з вересня по квітень. Це означає принаймні 80%-у можливість його появи. Єдине, що може перешкодити вам побачити північне сяйво - похмура погода. Проте, протягом тижня можливість застати безхмарну ніч досить велика. Детальніше про північне сяйво читайте, клікнувши на картинку нижче.

Все про гірськолижний курорт Сааріселькя

 

Парк розваг Angry Birds

Якщо Вам відома гра Angry Birds, то Ви обов'язково повинні відвідати парк розваг Angry Birds Activity Park в Сааріселькя!

Особливість парку полягає в тому, що всі його гості, а також місцеві жителі, повністю занурюються в захоплюючу атмосферу всесвітньо відомої гри Angry Birds (Злі пташки), яку створила фінська компанія "ROVIO". Діти і дорослі обов'язково знайдуть собі цікаве заняття і розвагу до душі. Дізнатися про парк більше можна натиснувши на картинку нижче.

Все про гірськолижний курорт Сааріселькя

 

Цікаве в Сааріселькя

Якщо Ви думаєте, що лижі, сноуборд і сані - це все, чим можна зайнятися в Сааріселькя, то Ви помиляєтеся! Незважаючи на те, що Сааріселькя зовсім невелике поселення, тут є на що подивитися. Наприклад, Ви можете спробувати себе в новій незвичайній розвазі - геокешінг, або ж піднятися на тріангуляційну вишку, з якої видно всю Лапландію! Любителів містики чекає будиночок з привидами, в якому можна навіть залишитися попити кави. Також в Сааріселькя є надзвичайно красива каплиця св.Павла, в якій можна послухати недільну месу. Зацікавилися? Тоді тисніть на картинку нижче, і дізнайтеся більше!

Все про гірськолижний курорт Сааріселькя


Тури в фінську Лапландію від Нордік Тревел - унікальна можливість побачити північне сяйво!

4.14 / 5 Відгуків (оцінок): 7
Ольга від 27.05.2018
Миша від 12.05.2017
Эдуард від 17.11.2016
Олександр від 19.09.2016
Женя від 06.08.2016
Анна від 12.06.2016
Владимир від 16.02.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.