Природа Ісландії

Дика і чарівна природа Ісландії

Ісландія - цей той острівець свободи й спокою, куди хочеться повертатися ще і ще. Унікальна краса природи і багатовікова історія роблять Ісландію заповітною мрією для туристів зі всього світу. Вона унікальна: манлива величними фьордами, десятками діючих вулканів, гарячими гейзерами, блакитними лагунами і несхожою ні на що архітектурою.

Природа Ісландії

Чому потрібно їхати до Ісландії?

Заселені й незаймані території Ісландії дарують туристам можливість поглянути на чарівні, ніби зійшли зі сторінок скандинавських казок, пейзажі. Подивіться на зоряне небо, ніжачись в теплих термальних водах. Відчуйте міць сотень кубометрів води, що падають з вершини водоспаду Скоугафосс. Станьте свідками справжнього дива геотермальної енергії, що викидає пар на сотні метрів вгору в долині гейзерів. Кінні походи, полювання на диких оленів, польоти навколо неприступних скелястих регіонів - вибір розваг для туристів вражає. А фото, зроблені на тлі фантастичних пейзажів в національному парку Скафтафетль, ще довго будуть радувати вас і ваших друзів. Ісландія навчить вас дивитися на світ інакше, навчить відчувати єднання з природою ...

Природа Ісландії

Пам'ятки Ісландії на фото

Дивовижна природа Ісландії вважається її головною визначною пам'яткою. Неймовірні ландшафти дозволяють вмить переноситись то в фантастичний фільм, то на віддалену планету сусідньої галактики. Почавши подорож з Рейк'явіка, обов'язково відвідайте лютеранську церкву Хатльгрімскіркья, Будинок Уряду, Національний музей, і Будинок Парламенту. За стінами маленької столиці шукачів пригод чекає маса нових вражень і велика кількість природних див цього регіону.

Природа Ісландії

Поруч з нею знаходиться геотермальне озеро «Блакитна лагуна», долина гейзерів Хьойкадалюр, і вулкан Еша. Ближче до другого за величиною населеного пункту Акюрейрі ви знайдете острова Грімсей, водоспад Годафосс, і гору Хлідарфьял з її гірськолижним курортом. Окрему увагу варто приділити південно-східному гірському району Ландманналаугар і порізаному узбережжю Західних фьордів.

Боїтеся, що все враження від відвідування пам'яток зіпсує погана погода? Тоді обов'язковою точкою вашого маршруту стане національний парк Скафтафетль, який розгорнувся біля підніжжя найбільшого в Європі льодовика - Ватнайекюдль. Захищений з усіх боків могутніми горами, Скафтафетль здивує відвідувачів природою нехарактерною для цієї північної країни. Його унікальний клімат не просто створює необхідні умови для життя рідкісних видів тварин. Він також приманює гостей міста, які мріють поніжитися на сонечку, побачити «Чорний водоспад», і походити по породах, що утворилися ще 5 мільйонів років назад.

Природа Ісландії

Дивовижні пейзажі лавових полів і базальтових стовпів приваблюють професіоналів і аматорів, готових тягнути на собі важку фото- і відеотехніку, заради якісних знімків фантастичних видів. У фотографіях острова можна розгледіти його душу і характер, переносячись в ту дивовижну атмосферу знову і знову. Не пропустіть можливість побачити чудові краєвиди на власні очі, а після зробити кілька якісних фото Ісландії на прощання.

Интересные факты об Исландии

  • У 2017 році в Ісландії вірять в ельфів і тролів. Місцеві жителі й забудовники завчасно отримують консультації «відьом» і «чаклунів», які свідчать про відсутність селищ підземного народу на виділеній території. А в селах старше покоління будує для альвів маленькі будиночки, намагаючись задобрити духів лісу;
  • Поліцейські не носять зброї. Тільки група спецназу «Загін Вікінгів» володіє стрілецькою зброєю;
  • Ісландія - перша країна, яка використовує геотермальну енергію для вироблення електрики й опалення будинків;
  • В ісландців немає прізвища. Її замінюють патроніми (аналог по батькові);
  • На острові відмовилися від регулярної служби в армії. Її обов'язки частково виконує берегова охорона.

Природа Ісландії

Поїздка в Ісландію подарує можливість спостерігати зблизька неймовірний симбіоз людини з природою. Станьте частиною багатовікових традицій, доторкнувшись до найдавнішої культури, що зберегла побут і звичаї предків. Шукач пригод, любитель природи або звичайний відпочиваючий - цей північний острів запам'ятається вам на все життя.

4.18 / 5 Відгуків (оцінок): 11
Роман від 24.10.2018
Олексій від 10.09.2018
Макс від 17.11.2017
Стелла від 01.07.2016
Вова від 02.10.2015
Лена від 28.07.2015
Стелла від 14.07.2015
Ростик від 22.06.2015
Ярослав від 29.03.2015
Светлана від 11.03.2015
Елена від 17.01.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.