Каньйон Фьядрарглйуфур

Каньйон Фьядрарглйуфур настільки ж незвичайний, як і його назва. Скелі каньйону височіють над річкою Фьядра, що розрізає їх. З певного ракурсу видно, що річка нагадує за формою перо, тому і називається «Фьядра». Незвичайність цього каньйону ще і в тому, що краї стрімких скель по обидва боки річки здаються одним великим пазлом, ніби одного разу потужна сила природи їх роз'єднала, заливши прірву спокійною річкою Фьядра.

Каньйон Фьядрарглйуфур був створений силами природи близько 9 тисяч років тому, коли в кінці льодовикового періоду тала вода пробивала собі шлях крізь ущелини. Можна припустити, що сила потоку води, який посприяв створенню каньйону, була дуже потужною, так як зараз висота скель каньйону складає в середньому сто метрів. Льодовики розтанули, і річка Фьядра тепер виглядає абсолютно спокійною і мирною. У деяких місцях її можна перейти в брід.

Розглянути весь каньйон можна, пройшовши по пішохідній стежці, довжина якої становить два кілометри. Пройшовши вздовж каньйону до його вершини, ви побачите красивий водоспад. Звичайно, каньйон не закінчується на цьому місці, і все ж саме тут на думку Nordic Travel найкраще зупинитися, щоб відчути велич каньйону під звуки неспішної річки.

Каньйон надає широкі можливості для фотозйомки, тут можна знайти тисячі різноманітних художніх ракурсів, від схилів вкритих мохом і мальовничих водоспадів до химерних скель що нагадують тролів.

В залежності від пори року, змінюється і характер каньйону. Якщо влітку це місце дихає спокоєм і мерехтить зеленню, то взимку каньйон застигає в якомусь суворому очікуванні.

4.43 / 5 Відгуків (оцінок): 7
Рома від 19.08.2019
Владимир від 11.01.2017
Аннет від 31.10.2016
Елена від 22.10.2016
Слава від 13.07.2016
Артур від 17.12.2015
Дмитрий від 20.10.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.