Фьорди в Норвегії

Головною визначною пам'яткою Норвегії є її самобутня природа, представлена ​​численними національними парками і заповідниками. Але перлина цієї чудової країни - її мальовничі фьорди, які до того ж є національним символом, дбайливо охороняється державою.

Слово «фьорд» з норвезького означає «затока». У Норвегії налічується кілька десятків фьордів, різних за довжиною та глибиною, але кожен з них по-своєму прекрасний. Найбільший фьорд в Європі - Согнефьорд, його довжина становить 204 км! Він з усіх боків оточений крутими горами, які, розходячись, відкривають Вашому погляду крихітні і затишні села і старі дерев'яні церкви. Будучи в самому царстві фьордів, він пропонує різноманітні маршрути для круїзів.

согнефьорд

Согнефьорд має кілька рукавів, серед яких найпопулярніші - Неройфьорд, Хардангерфьорд, Гейрангерфьорд, Люсефьорд і багато інших. Неройфьорд є найвужчим у світі, місцями його ширина становить 250 метрів, що створює неповторну картину - вузенький звивистий фьорд в оточенні високогір'я і високих спадаючих водоспадів. Недарма цей фьорд внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

согнефьорд

Гейрангерфьорд входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і є одним з найбільш відвідуваних фьордів Норвегії. Чудовий вид цього місця відкривається з немов ширяючої в повітрі скелі і величних водоспадів «Фата нареченої» і «Сім сестер».

гейрангерфьорд

хардангерфьорд

Один з наймальовничіших фьордів - Хардангерфьорд, що вважається «фруктовим садом» Норвегії. Тут всюди ростуть фруктові дерева: яблука, груші, вишні, черешні! Варто лише простягнути руку і скуштувати ці плоди! Краса Хардангерфьорду - це чарівні види гір, льодовики і синя водна гладь.

хардангерфьорд

Люсефьорд популярний своїми пішими та водними прогулянками, а також одним з видів парашутного спорту - бейс-джампінгу. Влітку тут можна покататися на байдарках або катері.

люсефьорд

Пропливаючи на кораблі уздовж фьордів, Ви зустрінете невеликі села з різнокольоровими будиночками, зелені луки і долини, величні водоспади, що спускаються каскадами з засніжених гірських вершин. Тут Ви насолодитеся панорамними видами і тихими смарагдовими водами. Фьорди - це найкраща можливість для екотуризму, рибалки, прогулянок на велосипеді і катання на човнах та водних лижах. Тут також розташована залізниця, проїжджаючи по якій Ви насолодитеся первозданними пейзажами і природними куточками.

фьорды норвегии

 

Фьорди Норвегії відео

Відправляйтеся в круїзи по фьордах Норвегії та насолоджуйтеся невимовною красою норвежської природи.

4.45 / 5 Відгуків (оцінок): 11
Игорь від 29.11.2018
Юлия від 31.03.2018
Кирилл від 06.03.2018
Аннет від 24.08.2017
Ира від 18.08.2017
Тоня від 24.11.2016
Олександр від 04.08.2016
Макс від 02.06.2016
Саша від 01.06.2016
Маша від 29.02.2016
Лариса від 14.11.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.