Льодовик Бріксдальсбреен

 

Люди зі всіх куточків світу приїжджають побачити цей надзвичайно відомий льодовиковий язик, розташований між ревучими водоспадами та високими гірськими вершинами. Бріксдальсбреен – це західний язик одного з найбільших льодовиків Європи, льодовика Йостедаль, що знаходиться в національному парку Йостедальсбреен. Льодовик стікає з висоти 1200 метрів та впадає в прекрасну долину Бріксдален. Таке захопливе видовище приваблює тисячі відвідувачів з усього світу.

Ви можете пройтися по долині Бріксдален пішки чи сісти на один із спеціальних автомобілях «Troll cars», що їдуть прямо до самого льодовика.

У Бріксдалі ви знайдете ресторан, великий сувенірний магазин та касу, де зможете замовити подорож спеціальними автомобілями «Troll cars».

Увага! Рух поруч з льодовиком є дуже небезпечним, тому кожен повинен притримуватися зони з захисними огородженнями. Льодовик рухається, а тому можливі снігові обвали.

Шалені пригоди

 

У Бріксдалі та його околицях ви можете знайти достатню кількість варіантів для підйому на льодовик. Найбільш популярним походом є піша 3-х кілометрова прогулянка від готелю «The Mountain Lodge» до льодовика Бріксдаль. Окрім цього, у вас також є можливість побачити, окрім льодовика Бріксдаль, льодовики Мелькеволь і Бренндаль, скориставшись походом «Три льодовики».

Є також й інші маршрути, для тих, хто хоче випробувати свої сили. Легендарними альпійськими походами вважаються підйом на гори Каттанаккен та Ольдескарет. Внаслідок спеціального льодового режиму на льодовику Бріксдаль, екскурсії переносяться компанією «Briksdal Adventure» на льодовик Тустігбреен, що на горі Стрюнефієлет.

Складний похід на гору Каттанаккен розпочинається з автостоянки у Бріксдалі. З верхівки гори ви побачите усю красу та неперевершеність льодовика аж до самого його низу.

На шляху до льодовика Бріксдальбреен, не пропустіть водоспад Клейвафоссен – одне з найпопулярніших місць у Норвегії, де роблять найбільшу кількість фотографій.

Спеціальні автомобілі «Troll cars»

Відвідувачі Бріксдалену можуть насолодитися подорожжю до льодовика на одному з 11 спеціально-оснащених автівок, так званих «Troll cars». Машина вміщує 7 чоловік (загалом 77 людей на одну поїздку), і курсують вони увесь день з 8.15 до 17.00 години, з квітня до жовтня. За хорошої погоди й за бажанням туристів, поїздки можуть проводитися й не в туристичні сезони. Поїдка в обидва кінця триває 1,5 годин. Дітям у віці 7-14 років у супроводі дорослих надається знижка в розмірі 50% від вартості білету, а дітям 7 років чи молодше – безкоштовно. Для груп більше 10 чоловік також діє знижка.

Як дістатися Бріксдальсбреен?

Щоденно з 1 червня до кінця серпня між Стрюном та льодовиком Бріксдальсбреен курсує спеціальний автобус.

Якщо у вас є власний автомобіль, ви можете під’їхати до готелю «Briksdalsbre Mountain Lodge», який працює з середини квітня і до середини жовтня (виїзд з Олдену; автостоянка – платна), а звідти скористатися послугами автомобілів «Troll cars», де необхідно проїхати 2,5 кілометрів до назначеного місця, а звідки ще пройти пішки принаймні 500 метрів, чи самостійно пішки пройти увесь шлях до льодовика.

4.4 / 5 Відгуків (оцінок): 5
Сергій від 09.10.2018
Никита від 22.05.2018
Гена від 04.06.2017
Денис від 01.09.2016
Юлия від 21.04.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.