Оглядова екскурсія по Стокгольму

Стокгольм - яскрава столиця шведського королівства. Влаштовуйтеся зручніше, зараз ви дізнаєтеся, що ми побачимо під час казкової прогулянки по Стокгольму. Насамперед, ми відвідаємо відому шведську Ратушу. Три корони на ній символізують монархічне правління в країні. На Лицарському острові, ми побачимо стародавню церкву, біля якої, свого часу, ховали місцеве дворянство.
Швеція - історична батьківщина Альфреда Нобеля. Місцеві жителі цим дуже пишаються і всіляко застосовують у сувенірній продукції, визначних пам'ятках і, навіть, календарних святах. Щороку, 10-го грудня, в день смерті Нобеля, у Стокгольмі проходить урочиста церемонія вручення Нобелівської премії.

Любителів королівських палаців - теж не обділемо. Ми відвідаємо найбільший діючий палац у світі! За підрахунками фахівців, в ньому більше кімнат, ніж у Букінгемському палаці. Далі, на нас чекає піша прогулянка вузькими вуличками Старого міста Стокгольма - Гамла Стан. Тут - безліч пам'яток, наприклад: Старий колодязь, в якому більше монет ніж у швейцарському банку, найвужча вулиця Стокгольма, Святий Георгій на коні - покровитель Швеції. Гуляючи містом, створюється враження ніби потрапив у казку, і - неспроста! Адже кожен, хто був у Стокгольмі, мріяв про зустріч ыз чоловіком в повному розквіті сил, веселим хлопцем, який, безумовно, краще собаки - Карлсоном.

 

Наші тури в Швецію можна переглянути тут >>


4.2 / 5 Відгуків (оцінок): 5
София від 11.11.2017
Лена від 19.05.2017
Лариса від 31.12.2016
Татьяна від 22.12.2016
Рома від 02.08.2016
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.