Договір з туристом

Завантажити договір з туристом>>

Ви можете обрати один із наступних способів оформити договір з нами:

1. Паперовий договір в нашому офісі.

Підписати договір можна в нашому офісі в Києві.

2. Електронний договір на хмарі.

Nordic Travel завжди рухається в ногу з часом і впроваджує інновації в числі перших. Ми перейшли на договори в цифровому форматі для того, щоб економити Ваш і свій час, а також зберігати дерева і не витрачати гори паперу.

Переваги:

  1. Надійно. Всі документи зберігаються на хмарному сервері в зашифрованому вигляді. Зміст підписаних документів не може бути змінено жодною стороною.
  2. Законно. Згідно Закону України "Про електронно-цифровий підпис" ЕЦП має таку ж юридичну силу, як і звичайний підпис і печатка.
  3. Економія часу. Не потрібно роздруковувати документи, підписувати і друкувати кожну сторінку, відносити їх на пошту.
  4. Економія грошей. Не потрібно витрачати гроші на папір, чорнило для принтера, пересилання документів.

Як створити ЕЦП через Приват24 за 1 хвилину?​

3. Паперовий договір на пошту або кур'єрською доставкою.

Якщо Ви все-таки вважаєте за краще класичний варіант договору, але не можете заглянути в наш офіс, то спочатку Ваш менеджер відправить Вам на електронну пошту заповнений Вашими даними договір в форматі pdf. Для завершення бронювання, Вам необхідно буде відправити назад скановані останні сторінки договору і додатки до нього з Вашим підписом.

Потім ми надішлемо Вам оригінал договору в двох примірниках з нашої мокрою печаткою і підписом на пошту або кур'єрською доставкою (на вказаний Вами при бронюванні туру адрес). Будь ласка, підпишіть договір і відправте один екземпляр нам назад.

0 / 5 Відгуків (оцінок): 0
Немає відгуків на цю статтю.
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.