10 ПРИЧИН ОБРАТИ НОРДІК ТРЕВЕЛ

1. Фінська якість

Ми – фінсько-українська компанія, тому працюємо за високими стандартами якості Фінляндії. Ми орієнтуємося не на кількість, а на якість і можемо похвалитись кращими преміум турами в нордичні країни. Саме тому клієнти повертаються до нас знову і знову.

2. Вузька спеціалізація на нордичних країнах

Концепція нашої компанії полягає в тому, що ми не намагаємося охопити неосяжне, а пропонуємо найкращі тури виключно до нордичних країн (Фінляндії, Швеції, Норвегії, Ісландії та Данії), а також до країн Прибалтики. Ці країни ми знаємо досконало, оскільки регулярно їх відвідуємо та безперервно вивчаємо.

3. Повна інформація про тури, екскурсії та країни

На нашому сайті ми надаємо повну інформацію про тури, з детальним описом умов переїзду, проживания, включених та додаткових екскурсій, а також цікаву та корисну інформацію про країни і міста та багато іншого. Ми показуємо Вам справжні фото та відео з наших попередніх турів.

4. Постійна робота над покращенням

Ми стежимо за відгуками і побажаннями наших клієнтів, йдемо в ногу з часом і постійно винаходимо щось нове. Так, у 2016 році в Лапландії ми почали організовувати дитячу ельфійську анімацію та професійні фотографії з екскурсій, в 2017 році створили авторський аудіогід по Ісландії, а в 2018 році почали підписувати з електронні договори за допомогою ЕЦП. Ми постійно пишемо та викладаємо на сайті та у Facebook цікаві статті та новини про нордичні країни, розширюємо асортимент турів і особисто досліджуємо  нові напрямки.

5. Вигідні ціни та прозоре формування ціни для індивідуальних турів

Завдяки роботі напряму із постачальниками послуг ми завжди пропонуємо вигідні тарифи, а під час організації індивідуального туру ми розповімо Вам, як сформована ця вартість.

6. Знижка 5% для постійних клієнтів

Наші клієнти, їх друзі та родичі користуються знижками на всі тури. Після повернення із вашого першого туру ви зможете купувати тури для себе, своїх родичів та друзів зі знижкою 5%! Групи також отримують знижки. 

Читайте детальніше про знижки тут >>>

 

7. Соціальна відповідальність та благодійність

Ми хочемо зробити свій невеликий вклад у розбудову України, тому сплачуємо податки та приймаємо участь у благодійних проектах. Ми також організовуємо тури для фінів та інших іноземців в Україну, щоб збільшувати приток іноземного капіталу в нашу країну.

Дізнайтесь більше про наші благодійні проекти >>>

8. Гнучкий індивідуальний підхід

За потреби ми повністю індивідуалізуємо готові тури під Вас або ж розроблюємо індивідуальний тур з урахуванням усіх Ваших побажань. У створення всіх турів ми вкладаємо душу!

9. Ідеально збалансований відпочинок

Ми постійно вдосконалюємо наші тури та будуємо їх за принципом ідеального балансу насиченої цікавої програми та вільного часу.

10. Турист у центрі уваги

Головна мета нашої роботи – задоволені туристи, які отримали в наших турах заряд енергії північної природи!

5 / 5 Відгуків (оцінок): 1
Андрій від 21.10.2022
Все гуд!
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.