10 ПРИЧИН ОБРАТИ NORDIC TRAVEL

1. Фінська якість

Ми – фінсько-українська компанія, тому створюємо та продаємо тури виключно фінських стандартів. А фінська якість цінується у всьому світі!

организуем горящие туры в скандинавию из киева

 

2. Вузька спеціалізація на Нордичних країнах

Ми пропонуємо вам виключно найкращі тури до Нордичних країн: Фінляндії, Швеції, Норвегії, Ісландії та Данії, а також до країн Прибалтики. Ми не женемось за кількістю, а робимо акцент на якості!

туры в нордические страны, дешевые поездки для детей школьников

 

3. Повна інформація про тури та екскурсії

Ми хочемо, щоб ви залишились задоволені на всі 200%! Для цього поїздка повинна відповідати Вашим очікуванням або ж перевищувтаи їх! Саме тому на нашому сайті ми надаємо повну інформацію про тури, з детальним описом умов переїзду, проживания, включених та додаткових екскурсій, а також цікаву та корисну інформацію про країни і міста та багато інше. Ми показуємо Вам СПРАВЖНІ ФОТОГРАФІЇ ТА ВІДЕО ІЗ НАШИХ ПОПЕРЕДНІХ ТУРІВ.

отдых в Финляндии, Лапландии, Норвегии, Швеции, Исландии

 

4. Проста та прогресивна система он-лайн бронювання

Ми розробили власну унікальну систему он-лайн бронювання та купівлі турів, яка діє за принципом інтернет-магазина! Тепер для купівлі туру вам не обов'язково їхати до офісу і навіть витрачати час на переписку по електронній пошті. Ви також можете забути про складні таблиці підрахунку цін на тур. Наш сайт підрахує для вас підсумкову вартість туру, враховуючи тип розміщенння, час перебування, а також додаткові послуги, екскурсії та інші фактори.

Читайте тут про те, як придбати наш тур он-лайн >>

туры он-лайн в Финляндию, Лапландию, Норвегию, Швецию, Исландию, Гренландию, Шпицберген

 

5. Прозоре формування ціни для індивідуальних турів та найкраща ціна на все

Завдяки роботі напряму із постачальниками послуг ми завжди пропонуємо вигідні тарифи, а під час організації індивідуального туру ми розповімо Вам як сформована ця вартість.

10 ПРИЧИН ОБРАТИ NORDIC TRAVEL

 

6. Знижка 10% для постійних клієнтів та акції для всіх

Наші клієнти, їх друзі та родичі користуються знижками на всі тури. Після повернення із вашого першого туру ви зможете купувати тури для себе, своїх родичів та друзів зі знижкою 10%! Приєднуйтесь! Групи також отримують значні знижки.

Читайте детальніше про знижки тут >>

горящие туры, туры со скидками

 

7. "Прозорі" тури без прихованих платежів

Бронюючи тур на нашому сайті, ви бачите його кінцеву вартість, а також повну інформацію про те, що входить у вартість тура, а що ні. Ми категорично проти прихованих платежів і доплат, тому відразу повідомляємо Вам кінцеву ціну тура та інші можливі витрати.

прозрачные туры

 

8. Гнучкий індивідуальний підхід

Незважаючи на автоматизовану та уніфіковану систему он-лайн бронювання, ми завжди готові розглянути ваші індивідуальні побажання. Наші менеджери знайдуть для Вас оптимальне рішення: додаткові ночі, приєднання до туру у зручному для Вас місці, підходящі варіанти перельоту з вашого міста та інше.

финляндия лапландия - экскурсинные туры

 

9. Ідеально збалансований відпочинок

Ми постійно вдосконалюємо наші тури та будуємо їх за принципом ідеального балансу насиченої цікавої програми та вільного часу.

молодежные скандинавские туры

 

10. Турист у центрі уваги

Головна мета нашої роботи – задоволені туристи, які отримали в наших турах заряд ЕНЕРГІЇ ПІВНІЧНОЇ ПРИРОДИ!

турист в центре внимания


4.4 / 5 Відгуків (оцінок): 10
Підпишіться на розсилку
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2019
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, України.