10 ПРИЧИН ОБРАТИ NORDIC TRAVEL

1. Фінська якість

Ми – фінсько-українська компанія, тому працюємо за високими стандартами якості Фінляндії. Ми орієнтуємося не на кількість, а на якість. Тому можемо похвалитись кращими преміум турами. Тому клієнти повертаються до нас знову і знову.

организуем горящие туры в скандинавию из киева

 

2. Вузька спеціалізація на Нордичних країнах

Концепція нашої компанії полягає в тому, що ми не намаємось охопити неосяжне. Ми пропонуємо вам виключно найкращі тури до Нордичних країн: Фінляндії, Швеції, Норвегії, Ісландії та Данії. 

туры в нордические страны, дешевые поездки для детей школьников

 

3. Повна інформація про тури та екскурсії

Ми хочемо, щоб ви залишились задоволені на всі 200%! Для цього поїздка повинна відповідати Вашим очікуванням або ж перевищувкати їх! Саме тому на нашому сайті ми надаємо повну інформацію про тури, з детальним описом умов переїзду, проживания, включених та додаткових екскурсій, а також цікаву та корисну інформацію про країни і міста та багато іншого. Ми показуємо Вам СПРАВЖНІ ФОТОГРАФІЇ ТА ВІДЕО ІЗ НАШИХ ПОПЕРЕДНІХ ТУРІВ.

отдых в Финляндии, Лапландии, Норвегии, Швеции, Исландии

 

4. Постійна робота над покращенням

Ми стежимо за відгуками і побажаннями наших клієнтів, намагаємося іти в ногу з часом і постійно винаходимо, щось нове. Так, у 2016 році в Лапландії ми почали організовувати дитячу ельфійську анімацію та квести, в 2017 році створили авторський аудіогід по Ісландії, а в 2018 році почали підписувати електронні договори за допомогою ЕЦП. Ми постійно пишемо та викладаємо на сайті та у Facebook цікаві статті та новини про нордичні країни, розширюємо асортимент турів і особисто досліджуємо  нові напрямки.

туры он-лайн в Финляндию, Лапландию, Норвегию, Швецию, Исландию, Гренландию, Шпицберген

 

5. Прозоре формування ціни для індивідуальних турів та найкраща ціна на все

Завдяки роботі напряму із постачальниками послуг ми завжди пропонуємо вигідні тарифи, а під час організації індивідуального туру ми розповімо Вам як сформована ця вартість.

10 ПРИЧИН ОБРАТИ NORDIC TRAVEL

 

6. Знижки 5-7% для постійних клієнтів

Наші клієнти, їх друзі та родичі користуються знижками на всі тури. Після повернення із вашого першого туру ви зможете купувати тури для себе, своїх родичів та друзів зі знижкою 5-7%! Групи також отримують знижки. 

Читайте детальніше про знижки тут >>

горящие туры, туры со скидками

 

7. "Прозорі" тури без прихованих платежів

Бронюючи груповий тур на нашому сайті, ви бачите його кінцеву вартість, а також повну інформацію про те, що входить у вартість тура, а що ні. Ми категорично проти прихованих платежів і доплат, тому відразу повідомляємо Вам кінцеву ціну тура та інші можливі витрати.

прозрачные туры

 

8. Гнучкий індивідуальний підхід

Ми повністю індивідуалізуємо готові тури під Вас або ж створюємо нові згідно всім Вашим побажанням. У створення всіх турів ми вкладаємо душу!

финляндия лапландия - экскурсинные туры

 

9. Ідеально збалансований відпочинок

Ми постійно вдосконалюємо наші тури та будуємо їх за принципом ідеального балансу насиченої цікавої програми та вільного часу.

молодежные скандинавские туры

 

10. Турист у центрі уваги

Головна мета нашої роботи – задоволені туристи, які отримали в наших турах заряд ЕНЕРГІЇ ПІВНІЧНОЇ ПРИРОДИ!

турист в центре внимания

0 / 5 Відгуків (оцінок): 0
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2019
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, України.