Риболовля в Норвегії на машині

Риболовля в Норвегії давно вважаэться окремим видом спорту. Тому, якщо ви жодного разу не були на рибалці в цій північній країні, пропонуємо спробувати. Тим більше, що потрапити на риболовлю до Норвегії можна власною машиною! Почати рекомендуємо з півдня країни, наприклад, району Бергена. Там і клімат тепліший, і діставатися простіше й дешевше.

Почнемо з маршруту. Так як, це найскладніша частина подорожі, до його планування необхідно докласти максимум зусиль.

Рибалка в Норвегії на машині

Приблизний маршрут на південний захід Норвегії на машині:

Найзручніше діставатися через Польщу, Німеччину або Данію. Потім, на вас чекає посадка на пором в данському місті Хіртсхальс, що розташоване на околиці Північної Ютландії. 16 годин шляху на борту комфортабельного лайнера нададуть можливість добряче відпочити і в хорошому настрої почати новий день в Бергені. Вже там, ви зможете зайнятися покупками. Вдихаємо на повні груди скандинавського повітря і, з ентузіазмом, рушаємо до бази.

В цілому, ви матимете здолати відстань в 2779 км. Весь час в дорозі, без урахування позапланових зупинок (очікування порома, перетин кордону, перерви на відпочинок та обід), у вас займе приблизно 34 години.

Крім початківців, існує й категорія досвідчених рибалок, які вже чули про риболовлю в Норвегії на машині. Вони віддають перевагу рушати на північ країни, так як саме там можна спіймати гідні трофеї. Обов'язково на власній машині, прихопивши улюблені, перевірені роками, снасті і забронювавши риболовну базу заздалегідь.

Каталог перевірених риболовних баз, ви можете придбати тут.

Рибалка в Норвегії на машині

Приблизний маршрут на північ Норвегії на машині:

Ранній виїзд з України. Прямуєте до Польщі. Наступна зупинка аж в Талліні, тому легким перекусим не відбутися. Прямісінько до Гельсінкі ви спокійно пливете на поромі, насолоджуючись казковими ландшафтами та вивчаючи дьюті-фрі продукцію. Наступні кілометри вашого шляху пройдуть на поїзді, на шляху до Коларі. Не встигнете й оком повести, як пролітатимете скандинавські простори на шляху до рибальської базі в районі Тромсе або Хоннінгсвог, в залежності від вашого вибору.

Відстань, яку ви матимете здолати - 3324 км. Весь час в дорозі, без урахування позапланових зупинок (очікування порома, перетин кордону, перерви на відпочинок і обід), у вас займе приблизно 44 години.

Рибалка в Норвегії на машині

Переваги подорожі на машині і на які моменти варто звернути особливу увагу:

Плюси: краса природи, яку важко описати словами, можливість подорожувати всередині країни (виїхати за продуктами, зробити собі одноденну екскурсію), неперевершений улов та трофеї, які можна забрати додому на власній машині.

Мінуси: довгий та виснажливий переїзд, необхідність планувати ночівлю в дорозі, витрати на бензин.

Наші рибальські тури в Норвегію можно переглянути тут >>

4.55 / 5 Відгуків (оцінок): 11
Женя від 29.10.2018
Наташа від 08.10.2018
Александр від 20.06.2018
Раиса від 08.04.2018
Ира від 10.01.2018
Антон від 28.12.2017
Наташа від 27.12.2017
Александр від 25.09.2017
Гена від 11.08.2017
Олексій від 08.12.2015
Данила від 15.07.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.