Риболовля в Норвегії на машині

Риболовля в Норвегії давно вважаэться окремим видом спорту. Тому, якщо ви жодного разу не були на рибалці в цій північній країні, пропонуємо спробувати. Тим більше, що потрапити на риболовлю до Норвегії можна власною машиною! Почати рекомендуємо з півдня країни, наприклад, району Бергена. Там і клімат тепліший, і діставатися простіше й дешевше.

Почнемо з маршруту. Так як, це найскладніша частина подорожі, до його планування необхідно докласти максимум зусиль.

Рибалка в Норвегії на машині

Приблизний маршрут на південний захід Норвегії на машині:

Найзручніше діставатися через Польщу, Німеччину або Данію. Потім, на вас чекає посадка на пором в данському місті Хіртсхальс, що розташоване на околиці Північної Ютландії. 16 годин шляху на борту комфортабельного лайнера нададуть можливість добряче відпочити і в хорошому настрої почати новий день в Бергені. Вже там, ви зможете зайнятися покупками. Вдихаємо на повні груди скандинавського повітря і, з ентузіазмом, рушаємо до бази.

В цілому, ви матимете здолати відстань в 2779 км. Весь час в дорозі, без урахування позапланових зупинок (очікування порома, перетин кордону, перерви на відпочинок та обід), у вас займе приблизно 34 години.

Крім початківців, існує й категорія досвідчених рибалок, які вже чули про риболовлю в Норвегії на машині. Вони віддають перевагу рушати на північ країни, так як саме там можна спіймати гідні трофеї. Обов'язково на власній машині, прихопивши улюблені, перевірені роками, снасті і забронювавши риболовну базу заздалегідь.

Каталог перевірених риболовних баз, ви можете придбати тут.

Рибалка в Норвегії на машині

Приблизний маршрут на північ Норвегії на машині:

Ранній виїзд з України. Прямуєте до Польщі. Наступна зупинка аж в Талліні, тому легким перекусим не відбутися. Прямісінько до Гельсінкі ви спокійно пливете на поромі, насолоджуючись казковими ландшафтами та вивчаючи дьюті-фрі продукцію. Наступні кілометри вашого шляху пройдуть на поїзді, на шляху до Коларі. Не встигнете й оком повести, як пролітатимете скандинавські простори на шляху до рибальської базі в районі Тромсе або Хоннінгсвог, в залежності від вашого вибору.

Відстань, яку ви матимете здолати - 3324 км. Весь час в дорозі, без урахування позапланових зупинок (очікування порома, перетин кордону, перерви на відпочинок і обід), у вас займе приблизно 44 години.

Рибалка в Норвегії на машині

Переваги подорожі на машині і на які моменти варто звернути особливу увагу:

Плюси: краса природи, яку важко описати словами, можливість подорожувати всередині країни (виїхати за продуктами, зробити собі одноденну екскурсію), неперевершений улов та трофеї, які можна забрати додому на власній машині.

Мінуси: довгий та виснажливий переїзд, необхідність планувати ночівлю в дорозі, витрати на бензин.

Наші рибальські тури в Норвегію можно переглянути тут >>

4.55 / 5 Відгуків (оцінок): 11
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2019
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, України.