Сніговий замок Лайніо

Повернутися до списку турів
85 EUR
4,5 / 5

На відстані майже 200 км за Полярним колом розкинувся незвичайний замок - захоплююча дух величезна конструкція з льоду і снігу. Щороку в кінці листопада, близько тисячі вантажівок привозять тонни снігу для його створення. Щозими він змінює свої розміри і форми, зберігаючи при цьому свою унікальну магію. Замок площею близько 20 000 м² складається з ресторану, бару, лоббі і готелю, а також інших конструкцій під відкритим небом, таких як стіни, гірки та скульптури, які зроблені винятково з кристалізованої води. Родзинкою цієї екскурсії є шаманський ритуал та гаряча вечеря в оточенні крижаних стін та скульптур.

Тривалість: 3 години.

Сніговий замок Лайніо Сніговий замок Лайніо

 

Вид екскурсії Взрослый Ребенок до 11 лет
Групповая 85 € 65 €
Индивидуальная (1-4 человека) 600 €

 

Автобус нашої компанії доставить Вас прямо в чарівне королівство снігу і льоду. На території села Лайніо ви зможете помилуватися безліччю чудових скульптур, що прикрашають тут кожен куточок.

Сніговий замок Лайніо Сніговий замок Лайніо

 

Тут Ви знайдете крижаний бар, де загорнувшись у плед можна зігрітися гарячими напоями.

Сніговий замок Лайніо Сніговий замок Лайніо

 

Скористайтеся можливістю повечеряти в дивовижному ресторані, де стеля, стіни, столи і навіть склянки зроблені з льоду. Інтер'єр ресторану наповнений красивою ілюмінацією, що створює воістину чарівну атмосферу. Вечеря складається з трьох страв (основне, закуска і десерт).

Сніговий замок Лайніо Сніговий замок Лайніо

 

У замку ви можете провести незабутню ніч в готелі, де номера повністю виконані зі снігу та льоду. Щоб не замерзнути, доведеться закутатись теплими шкурами. Кожен номер унікальний за своїм дизайном.

Сніговий замок Лайніо Сніговий замок Лайніо

Екскурсії
Підпишіться на розсилку
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 - 2018
Тури в Скандинавію, Лапландію, Фінляндію, Норвегію та Ісландію
з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.