Тури в Леві
Тури в Леві
Тури в Леві
Новий Рік в Лапландії
з Nordic Travel ЗАМОВИТИ ТУР
4 ПРИЧИНИ ВІДПРАВИТИСЬ ДО ЛАПЛАНДІЇ
Зустріч з Сантою

Зустрітися зі справжнім Сантою на Полярному колі.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО
Замок зі снігу та льоду Лайніо

Випити коктейль з крижаного келиха в замку зі снігу та льоду.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО
Сафарі на снігоходах

Поїхати на снігоходах на гору зустрічати захід сонця.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО
Сафарі на хаскі

Промчати по засніженому лісі в сафарі на хаскі.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО
ЧАРТЕРНИЙ
АВІА ПЕРЕЛІТ

Всього 3 години в повітрі і літак перенесе Вас без пересадок з Києва в казкову Лапландію! Трансфер з аеропорту Киттиля в Леві займає всього 15 хвилин.

ПІВНІЧНЕ
СЯЙВО

Курорт Леві - відмінне місце для спостереження за північним сяйвом завдяки своєму розташуванню на відстані 170 км на північ від Полярного кола.

ГАРАНТОВАНИЙ
СНІГ

Навіть в Рованіємі на Полярному колі ми заставали відлигу в січні. А ось в Леві завжди сніжно. Стільки легкого білого снігу ви ще не бачили, якщо не були за Полярним колом!

ЯКІСНИЙ
ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КУРОРТ

Леві - невеликий душевний гірськолижний курорт з великою кількістю трас, комфортними підйомниками і розвиненою інфраструктурою. До того ж, тут немає черг на підйомники!

ЧОМУ САМЕ КУРОРТ ЛЕВІ?

Тури в Леві

Чартер
Сімейний тур в Леві на Новий Рік
990 EUR
help_outline
8 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
Чартер
Сімейний тур в Леві на Різдво
879 EUR
help_outline
8 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
Індивідуальний
Сімейний тур в Леві на Католицьке Різдво
950 EUR
help_outline
8 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
Індивідуальний
Тур в Леві на Старий Новий Рік
595 EUR
help_outline
8 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
Індивідуальний
Зимові канікули у Леві
669 EUR
help_outline
6-8 днів
У вартість входить:
 • camera_alt
 • hotel
 • directions_bus
Індивідуальний
Тур на снігоходах по Лапландії
1 885 EUR
help_outline
6 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_car
Чартер
Гірськолижний тур в Леві на Новий рік
929 EUR
help_outline
8 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
Чартер
Гірськолижний тур в Леві на Різдво
815 EUR
help_outline
8 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
Архів
Тур на гірськолижний курорт Леві на Cтарий Новий рік
595 EUR
help_outline
8 днів
У вартість входить:
 • camera_alt
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
Відгуки
Подивитися більше
ЧОМУ В ЛАПЛАНДІЮ САМЕ З НОРДІК ТРЕВЕЛ?
Експертність всіх менеджерів

Тури в Лапландію наш головний продукт. Ми організовуємо їх щозими з 2010 року і всі наші менеджери бували в Леві. Ми особисто перевіряємо всі котеджі, апартаменти, готелі, екскурсії та ресторани, тому знаємо Леві як своїх 5 пальців!

Якісна авіакомпанія: Роза Вітрів

Комфорт та безпека для нас на першому місці. Тому ми користуємося послугами виключно якісних авіакомпаній, які використовують нові літаки та мають низький показник запізнення рейсів. На борту всіх пасажирів чекатиме гаряче харчування, а дорослих ще й бокал шампанського.

Повернення 100% у разі закриття кордонів

Ви не ризикуєте своїми грошима. Ми уклали такі договори з партнерами, які забезпечують повернення всіх коштів у разі закриття кордонів для туристів з України.

Сповіщення про північне сяйво

Ми покажемо найкраще місце для споглядання північного сяйва, повідомимо, коли його буде видно, а також організуємо сафарі за північним сяйвом, коли будуть високі шанси його побачити.

ЗРУЧНО
і ШВИДКО

Ми на зв'язку не тільки по телефону та e-mail, але й в усіх месенджерах. Швидкість відповіді на запити клієнтів для нас принципове питання. Тому ми тримаємо наших нордичних партнерів в тонусі.

НАДІЙНО
і ЯКІСНО

Наша компанія - фінсько-український туроператор, тому ми працюємо за високими стандартами фінської якості. Ми особисто зустрічаємо Вас в Лапландії і стежимо за тим, щоб Ваш відпочинок перевершив всі очікування.

ІНДИВІДУАЛЬНО
і ДУШЕВНО

Ми орієнтуємося не на кількість, а на якість, і модифікуємо тур до Лапландії з урахуванням всіх ваших побажань. Підбираємо Вам апартаменти, котедж або готель, групові або індивідуальні екскурсії, пакети харчування і т.д.

ЕКСПЕРТНО
і АВТОРИТЕТНО

Ми спеціалізуємося виключно на нордичних країнах, які знаємо досконало, оскільки невпинно їх вивчаємо та регулярно відвідуємо. Дехто з нас вільно володіє фінською.

ЧОМУ НОРДІК ТРЕВЕЛ?

Обіцяємо вислати Вам персональну пропозицію протягом 7-ми робочих годин (пн-пт 10.00-18.30) з моменту узгодження деталей. Якщо ж раптом не встигнемо, то надамо Вам знижку у розмірі 100 євро!

Замовити тур

Туры в Леви Финляндия

Вы давно задумались о том, куда отправиться на зимние праздники, но так и не приняли окончательного решения? Тогда эта статья именно для Вас. Выбирая между различными известными курортами, куда можно отправиться зимой, стоит обратить внимание на город Леви Финляндия. Интересно будет всем: для детей организовано несколько вариантов профессиональной анимации, взрослые могут погонять на снегоходах или расслабиться в СПА-комплексе. Любители лыж и сноубордов имеют возможность прокатиться по одной из трасс ежегодного чемпионата мира по слалому.

Помимо экскурсий и склонов, в Леви есть множество других развлечений – об этом читайте подробнее в нашей статье.

В Леви живет настоящая сказка, здесь ждет гостей Санта Клаус в своем дачном домике. Деревья в лесу словно укутаны белыми одеялами – Снежная Королева хорошо постаралась, чтобы навести красоту в своих владениях. Выбирая туры в Леви Финляндия, Вы выбираете оптимальное соотношение цены и качества. Инфраструктура здесь отлично развита, а цены на туры в Леви Финляндия в среднем на 400 евро ниже (за человека, в новогодний период), чем на туры в Рованиеми.

Обязательно попробуйте местные деликатесы. Nordic Travel знает, где вкусно поесть – узнать больше про Рестораны Леви Вы сможете на нашем сайте.

Как добраться в Леви Финляндия:

Самый комфортный способ – это прямой перелет на чартере. Но ведь прямые рейсы организовывают всего раз в году – на зимние праздники. Потому рекомендуем в первую очередь рассмотреть для отдыха даты в период с конца декабря по первую декаду января. Предлагаем туры на Новый Год или на Рождество, длительностью 8 дней, с прямыми перелетами в обе стороны. Даты из года в год почти не отличаются: обычно туры в Леви Финляндия организованы в период 28.12-04.01 и 04.01-11.01, возможен сдвиг ± 1 день.

Кроме двух самых популярных периодов доступны также туры на католическое Рождество и туры на Старый Новый Год. Оба варианта включают прямой перелет на чартере только в одну сторону. Например, тур на Католическое Рождество может быть с вылетом примерно 20-23 декабря (зависимо от расписания рейсов), с пересадкой в Хельсинки. Следующий самолет может быть в тот же день, или на следующий – зависимо от пожеланий клиента и от возможной стыковки авиарейсов. Обратный перелет в таком туре – прямой, на чартере.

В турах на Старый Новый Год наоборот: сначала прямой перелет Киев-Киттила, затем обратно перелет с пересадкой в Хельсинки. Чаще всего это четырехчасовая стыковка в Хельсинки. Преимущество такого варианта – любое количество дней в туре.

Цены на туры в Леви Финляндия

Зависимо от дат вылета, стоимость будет меняться. Высокий сезон начинается в середине декабря. Город Леви Финляндия радо встречает гостей, но цены в этот период самые высокие, порядка 1300 евро с человека, с учетом перелета. Потому как европейские гости едут отмечать главный праздник в году – католическое Рождество. Людей на курорте много, у детей школьные каникулы. На Новый Год едет чуть меньше людей из центральной Европы, и больше из восточной – цены на туры в Леви Финляндия уже немного ниже, можно уложиться в пределах 1000 евро. На Рождество – цены еще немного ниже, поскольку не все его отмечают 7 января. Стоимость туров на Рождество будет порядка 800-900 евро с человека.

Самый большой выбор экскурсий - в период с 29 декабря по 10 января. Убедитесь сами: здесь Вы сможете ознакомиться с перечнем экскурсий и ценами на них.

Даты заезда после 10 января считаются низким сезоном. Для любителей шика и комфорта – большой выбор проживания премиум-класса. А для экономных путешественников – приятные цены, от 700 евро. Для детей в этот период проводится меньше анимационных программ, но зато для лыжников – склоны значительно свободнее, чем в остальные праздничные даты.

Город Леви Финляндия

Если Вы уже определились, когда и как добраться в Леви Финляндия, то пора узнать, чем себя занять. Мы предлагаем большой выбор экскурсий из Леви, которые можно забронировать заранее, чтобы не беспокоиться об этом во время путешествия. Больше информации – в нашей статье об экскурсиях.

Для наблюдения за северным сиянием город Леви Финляндия подходит очень хорошо: курорт небольшой, потому можно легко и быстро добраться до места, откуда сияние будет видно.

А в конце путешествия – традиционный обход сувенирных лавок. Мы подскажем, что лучше выбрать! Обязательно прочтите информацию о традиционных финских сувенирах, прежде чем отправиться в путешествие.

Читать полностью
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.