Тури в Леві
Тури в Леві
Тури в Леві
Тури в Леві

4 ПРИЧИНИ ВІДПРАВИТИСЬ ДО ЛАПЛАНДІЇ

Зустріч з Сантою

Зустрітися зі справжнім Сантою на Полярному колі.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО

Замок зі снігу та льоду Лайніо

Випити коктейль з крижаного келиха в замку зі снігу та льоду.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО

Сафарі на снігоходах

Поїхати на снігоходах на гору зустрічати захід сонця.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО

Сафарі на хаскі

Промчати по засніженому лісі в сафарі на хаскі.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО

ЧАРТЕРНИЙ АВІА ПЕРЕЛІТ

Всього 3 години в повітрі і літак перенесе Вас без пересадок з Києва або Одеси в казкову Лапландію! Трансфер з аеропорту Киттиля в Леві займає всього 15 хвилин.

ПІВНІЧНЕ СЯЙВО

Курорт Леві - відмінне місце для спостереження за північним сяйвом завдяки своєму розташуванню на відстані 170 км на північ від Полярного кола.

ГАРАНТОВАНИЙ СНІГ

Навіть в Рованіємі на Полярному колі ми заставали відлигу в січні. А ось в Леві завжди сніжно. Стільки легкого білого снігу ви ще не бачили, якщо не були за Полярним колом!

ЯКІСНИЙ ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КУРОРТ

Леві - невеликий душевний гірськолижний курорт з великою кількістю трас, комфортними підйомниками і розвиненою інфраструктурою. До того ж, тут немає черг на підйомники!

ЧОМУ САМЕ КУРОРТ ЛЕВІ?

Тури в Леві

Тури в Леві

Чартер
Сімейний тур в Леві на Новий Рік
829 EUR
help_outline
8 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
Чартер
Сімейний тур в Леві на Різдво
783 EUR
help_outline
8 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
Чартер
Тур в Леві на Старий Новий Рік
517 EUR
help_outline
7-12 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
Чартер
Тур в Лапландію, Хельсінкі і Стокгольм
775 EUR
help_outline
8-10 днів
У вартість входить:
 • hotel
 • airplanemode_active
 • directions_boat
599 EUR
help_outline
5 днів
У вартість входить:
 • camera_alt
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
669 EUR
help_outline
6-8 днів
У вартість входить:
 • camera_alt
 • hotel
 • directions_bus
Індивідуальний
Тур на снігоходах по Лапландії
1 885 EUR
help_outline
6 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_car
Чартер
Гірськолижний тур в Леві на Новий рік
929 EUR
help_outline
8 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active
Чартер
Гірськолижний тур в Леві на Різдво
815 EUR
help_outline
8 днів
У вартість входить:
 • insert_emoticon
 • hotel
 • directions_bus
 • airplanemode_active

Відгуки

Подивитися більше

ЧОМУ НОРДІК ТРЕВЕЛ?

Розширена підтримка на курорті

Нордік Тревел єдиний туроператор в Україні, який в останні роки відправляє своїх співробітників у Леві. Завдяки цьому наші туристи отримують подвійну підтримку: від приймаючої сторони і від представників Нордік Тревел. Приймаюча сторона сильно завантажена і приймає тільки в робочий час у стійки, а ось нордіктревелці зайдуть до вас у зручний час і оперативно вирішать будь-які питання, наприклад забронюють або змінять екскурсії, замовлять вечерю в ресторані у шамана, допоможуть розпалити камін і т.д.

Персональна ельфійськая анімація і квест

Ми розробили авторську ельфійську анімацію для дітей 2,5-12 років, яка користується величезною популярністю. А також створили квест для дітей 7-11 років.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

1% від вартості тура піде на благодійність

1% від вартості всіх турів до Лапландії, що будуть продані в період з 20.11.2018 по 17.12.2018, компанія «Nordic Travel» перерахує на благодійність.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Групова дитяча анімація

Щоб Ваші діти не нудьгували, і залишалися завжди під наглядом, ми організуємо для них спеціальну програму.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

НАДІЙНО І ЯКІСНО

Наша компанія - фінсько-український туроператор, тому ми працюємо за високими стандартами фінської якості. Ми особисто зустрічаємо Вас в Лапландії і стежимо за тим, щоб Ваш відпочинок перевершив всі очікування.

ШВИДКО І ЧІТКО

Обіцяємо вислати Вам персональну пропозицію протягом 7-ми робочих годин (пн-пт 10.00-18.30) з моменту узгодження деталей. Якщо раптом ми не встигнемо, то надамо Вам знижку в розмірі 100 євро!

ІНДИВІДУАЛЬНО І ДУШЕВНО

Ми орієнтуємося не на кількість, а на якість, і модифікуємо тур до Лапландії з урахуванням всіх ваших побажань. Підбираємо Вам апартаменти, котедж або готель, групові або індивідуальні екскурсії, пакети харчування і т.д.

ВИГІДНО І ПРОЗОРО

Ми працюємо безпосередньо з фінськими компаніями-постачальниками послуг, щоб уникнути подвійних комісій, а також розміщуємо на сайті тільки наші справжні фото і відео матеріали з попередніх турів.

ЧОМУ НОРДІК ТРЕВЕЛ?

Обіцяємо вислати Вам персональну пропозицію протягом 7-ми робочих годин (пн-пт 10.00-18.30) з моменту узгодження деталей. Якщо ж раптом не встигнемо, то надамо Вам знижку у розмірі 100 євро!

Замовити тур

Туры в Леви Финляндия

Вы давно задумались о том, куда отправиться на зимние праздники, но так и не приняли окончательного решения? Тогда эта статья именно для Вас. Выбирая между различными известными курортами, куда можно отправиться зимой, стоит обратить внимание на город Леви Финляндия. Интересно будет всем: для детей организовано несколько вариантов профессиональной анимации, взрослые могут погонять на снегоходах или расслабиться в СПА-комплексе. Любители лыж и сноубордов имеют возможность прокатиться по одной из трасс ежегодного чемпионата мира по слалому.

Помимо экскурсий и склонов, в Леви есть множество других развлечений – об этом читайте подробнее в нашей статье.

В Леви живет настоящая сказка, здесь ждет гостей Санта Клаус в своем дачном домике. Деревья в лесу словно укутаны белыми одеялами – Снежная Королева хорошо постаралась, чтобы навести красоту в своих владениях. Выбирая туры в Леви Финляндия, Вы выбираете оптимальное соотношение цены и качества. Инфраструктура здесь отлично развита, а цены на туры в Леви Финляндия в среднем на 400 евро ниже (за человека, в новогодний период), чем на туры в Рованиеми.

Обязательно попробуйте местные деликатесы. Nordic Travel знает, где вкусно поесть – узнать больше про Рестораны Леви Вы сможете на нашем сайте.

Как добраться в Леви Финляндия:

Самый комфортный способ – это прямой перелет на чартере. Но ведь прямые рейсы организовывают всего раз в году – на зимние праздники. Потому рекомендуем в первую очередь рассмотреть для отдыха даты в период с конца декабря по первую декаду января. Предлагаем туры на Новый Год или на Рождество, длительностью 8 дней, с прямыми перелетами в обе стороны. Даты из года в год почти не отличаются: обычно туры в Леви Финляндия организованы в период 28.12-04.01 и 04.01-11.01, возможен сдвиг ± 1 день.

Кроме двух самых популярных периодов доступны также туры на католическое Рождество и туры на Старый Новый Год. Оба варианта включают прямой перелет на чартере только в одну сторону. Например, тур на Католическое Рождество может быть с вылетом примерно 20-23 декабря (зависимо от расписания рейсов), с пересадкой в Хельсинки. Следующий самолет может быть в тот же день, или на следующий – зависимо от пожеланий клиента и от возможной стыковки авиарейсов. Обратный перелет в таком туре – прямой, на чартере.

В турах на Старый Новый Год наоборот: сначала прямой перелет Киев-Киттила, затем обратно перелет с пересадкой в Хельсинки. Чаще всего это четырехчасовая стыковка в Хельсинки. Преимущество такого варианта – любое количество дней в туре.

Цены на туры в Леви Финляндия

Зависимо от дат вылета, стоимость будет меняться. Высокий сезон начинается в середине декабря. Город Леви Финляндия радо встречает гостей, но цены в этот период самые высокие, порядка 1300 евро с человека, с учетом перелета. Потому как европейские гости едут отмечать главный праздник в году – католическое Рождество. Людей на курорте много, у детей школьные каникулы. На Новый Год едет чуть меньше людей из центральной Европы, и больше из восточной – цены на туры в Леви Финляндия уже немного ниже, можно уложиться в пределах 1000 евро. На Рождество – цены еще немного ниже, поскольку не все его отмечают 7 января. Стоимость туров на Рождество будет порядка 800-900 евро с человека.

Самый большой выбор экскурсий - в период с 29 декабря по 10 января. Убедитесь сами: здесь Вы сможете ознакомиться с перечнем экскурсий и ценами на них.

Даты заезда после 10 января считаются низким сезоном. Для любителей шика и комфорта – большой выбор проживания премиум-класса. А для экономных путешественников – приятные цены, от 700 евро. Для детей в этот период проводится меньше анимационных программ, но зато для лыжников – склоны значительно свободнее, чем в остальные праздничные даты.

Город Леви Финляндия

Если Вы уже определились, когда и как добраться в Леви Финляндия, то пора узнать, чем себя занять. Мы предлагаем большой выбор экскурсий из Леви, которые можно забронировать заранее, чтобы не беспокоиться об этом во время путешествия. Больше информации – в нашей статье об экскурсиях.

Для наблюдения за северным сиянием город Леви Финляндия подходит очень хорошо: курорт небольшой, потому можно легко и быстро добраться до места, откуда сияние будет видно.

А в конце путешествия – традиционный обход сувенирных лавок. Мы подскажем, что лучше выбрать! Обязательно прочтите информацию о традиционных финских сувенирах, прежде чем отправиться в путешествие.

Читать полностью
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2019
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, України.