Оглядовий майданчик Стегастейн

Із захопливого оглядового майданчика Стегастейн відкривається чудовий панорамний вид на фіорд та унікальна близькість з природою.

Конструкція Стегастейна  вже сама по собі є туристичною пам’яткою  шириною 4 метри, завдовжки 30 метрів, виготовлена з бруса й дощок довжелезна платформа, що спадає до самого краю гори, набула популярності та визнання за найбільш захопливу архітектуру серед туристів далеко за межами Норвегії.

Приїхати до Флому, де знаходиться славнозвісна Фломська залізниця, і відвідати оглядовий майданчик Стегастейн – обов’язково повинно бути в списку речей, які ви повинні зробити в житті. Ця захоплива платформа височіє в 640 метрах над Орландзвангеном і виходить нібито в небо, забезпечуючи туристів панорамним видом на широкі долини фіорду з чіткими обрисами об’єкту всесвітньої спадщини Нерой-фіорду. На оглядовому майданчику також наявна зона відпочинку, де пропонують перепочити та скористатися туалетом.

Оглядовий майданчик Стегастейн спроектували та побудували Тод Саундерз та Томі Вігельсмен, які вибороли першість у конкурсі норвезьких туристичних маршрутів. Він є однією з найпопулярніших пам’яток Норвегії.

Оглядовий майданчик Стегастейн побудований у формі англійської букви «V». Якщо кинути оком вперед, то здається, ніби конструкція не має огорожі, та якщо підійти до краю, можна зірватися в прірву. Насправді це ілюзія, яка була створена завдяки використанню борту з міцного скла. Прозорий матеріал одночасно захищає від падінь і дає можливість насолодитися природними красотами фіорду.

Платформа, яка входить до національного туристичного маршруту Орландзвангену, відкрита для туристів цілий рік і розташована уздовж гірської дороги між Орландом та Лердалем.

Як дістатися до оглядового майданчика Стегастейн?

Автомобілем від Флому по трасі Е16 в напрямку до Орланду.

Автобусом від Флому до Орланду, одного з національних туристичних маршрутів Норвегії.

Приблизна тривалість екскурсії: 1,5 годин.

4.67 / 5 Відгуків (оцінок): 3
Гриша від 27.03.2016
Валерия від 20.08.2015
Стелла від 05.06.2015
© Nordic Travel (фінсько-український туроператор) 2010 – 2022
Тури в Скандинавію, Норвегію, Ісландію, Фінляндію, Лапландію, Швецію та Прибалтику з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.